Jump to content
Dogomania

BERA_ ROCZNA bernardyn- ka z Kampinosu ma czas tylko do końca września!_OGŁOSZENIA!!!


zuzlikowa

Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agula99']Miziam Berunię i trzymam kciuki!! Nikt nie dzwonił?? Ani jedna osoba w odpowiedzi na ogłoszenia???[/QUOTE]

Odezwały się 2 osoby, ale... na razie brak dalszych działań z ich strony.
W [ierwszym przypadku, pan szuka psiaka stróżującego, a w drugim pani miała jeszcze sprawę przemysleć i skonsultować z rodziną. Podałam informacje min. o Berze, nastepnej pani, która dzwoniła w sprawie już wyadoptowanego benka... ale tu także jeszcze nie ma konkretów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']co tam u Bery słychać??[/QUOTE]

Rozmawiałam wczoraj z Markiem... Bera zaczyna się zdecydowanie wyciszać, uspokajać!
Ładnie reaguje na ludzi wchodzących do niej... już jest i machanie ogonka i widoczna radość i chęć do wyjścia na spacerek, na którym zachowuje się zupełnie inaczej-
jest radosna, zabawowa, otwarta, przyjazna do całego świata, choć jeszcze ostrożna w nowych kontaktach, to jednak strach i obawy zaczynają się zdecydowanie wycofywać.
Ta młodziutka sunia pilnie potrzebuje domu i swojego człowieka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Pozwólcie,że jeszcze konkretów nie podam Żadnych... pozwólcie i [B]TRZYMAJCIE MOCNO KCIUKI ZA BERĘ![/B]...bardzo mocno!...plisssssssssssss

Ja dzisiaj będę siedziała jak na szpilkach... jak na najostrzejszych szpilkach![/QUOTE]

Trzymam aż do bólu :)
Aż czuję te szpilki, na których siedzisz cioteczko ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Też trzymam!!! Wierzę i trzymam!!![/QUOTE]

Ew. domek zadzwonił także i do Marka i umówił się z nim na dzisiaj na 11-tą na spotkanie z Berą... oby rany po odejściu Sabinka umożliwiły P. Teresie i Berze na wzajemną otwartość.
Jeszcze nic nie jest przesądzone, ale trzymajmy kciukasy dalej... mocno!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']A szpilki nadal pod siedzeniem... tak bardzo chciałabym, żeby malutka już miała domek! Najlepszy z najlepszych![/QUOTE]


JUŻ PO SZPILKACH!:multi:...
[B]Bera została SABCIĄ i zamieszkała w najlepszym z najlepszych domków!

[/B]Choć mam roboty ogromnie dużo i obiecałam sobie, że wejdę dopiero wieczorem, to...NIE WYTRZYMAŁAM!
[B]MUSIAŁAM WAM TO NAPISAĆ I PODZIĘKOWAĆ ZA POMOC TAK SKUTECZNĄ![/B]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Marek zadzwonił zaraz, a przed momentem rozmawiałam z p.Teresą i p. Michałem!
Malutka ich urzekła... i bardzo wszystkim za pomoc dziękują! Tak wiele troski, emocji i wzruszenia już dawno nie słyszałam w głosie i słowach domków...

Co do szczegółów... wytrzymajcie do wieczorka. Wszystko napiszę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']JUŻ PO SZPILKACH!:multi:...
[B]Bera została SABCIĄ i zamieszkała w najlepszym z najlepszych domków!

[/B]Choć mam roboty ogromnie dużo i obiecałam sobie, że wejdę dopiero wieczorem, to...NIE WYTRZYMAŁAM!
[B]MUSIAŁAM WAM TO NAPISAĆ I PODZIĘKOWAĆ ZA POMOC TAK SKUTECZNĄ![/B]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Marek zadzwonił zaraz, a przed momentem rozmawiałam z p.Teresą i p. Michałem!
Malutka ich urzekła... i bardzo wszystkim za pomoc dziękują! Tak wiele troski, emocji i wzruszenia już dawno nie słyszałam w głosie i słowach domków...

Co do szczegółów... wytrzymajcie do wieczorka. Wszystko napiszę![/QUOTE]

Nie przesadzę chyba jak powiem, że między innymi dla takich wiadomości warto żyć :Cool!::Cool!::happy1::happy1:
Suuuuuuper !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Berciu żyj długo i szczęśliwie w nowym domku :):):)
A zamówione dla Ciebie ogłoszenia posłużą innej bidzie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Nie przesadzę chyba jak powiem, że między innymi dla takich wiadomości warto żyć :Cool!::Cool!::happy1::happy1:
Suuuuuuper !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Berciu żyj długo i szczęśliwie w nowym domku :):):)
A zamówione dla Ciebie ogłoszenia posłużą innej bidzie :)[/QUOTE]


i warto rozbic ogłoszenia ????

skad wiedzieli o suni ????

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...