Jump to content
Dogomania

BERA_ ROCZNA bernardyn- ka z Kampinosu ma czas tylko do końca września!_OGŁOSZENIA!!!


zuzlikowa

Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agula99']Zrobiłam na szybciocha jedno ogłoszenie, podałam kontakt ten z allegro, więc też tam przyjdzie potwierdzenie, proszę się nie zdziwić Roma:)
[url]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/822735032/warszawa-Bera-cudna-bernardynka-szuka-super-domku.html[/url][/QUOTE]

dzieki pakiecik potrzebny

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny DS - jak najbardziej w pierwszej kolejności, ale jak do końca września się nie znajdzie to coś trzeba będzie skombinować,

skoro nie może zostać dłużej w DT.

czy ktoś potrafi zrobić wydarzenie na FB i na NK ???

jakieś pieniądze można wysupłać ze stałych deklaracji - trzeba by zainteresować dogomaniaków i zbiórkę zacząć robić...

ja jestem z W-wy... gdybym wiedziała coś bliżej o miejscu pobytu suni to może jakoś bym ją odwiedziła... można wogóle ?

myślę, że hotelik dałoby radę za 300zł./m-c załatwić, ale to faktycznie trzeba mieć szczęście i raczej karmę dokładać,

co praktycznie na to samo wyjdzie co 450zł. z karmą

usiłowałam dziś brata urobić, który ma dom z ogrodem i 2500 mkw terenu... ale się nie dał.... :( bratowa też nie... :(

Link to comment
Share on other sites

Przychodzę prosto z bazarku Benia :)
[B]Zamówiłam suni pakiecik 50 ogłoszeń + aukcję allegro na tym bazarku [/B]
[url]http://www.dogomania.pl/showthread.p...4&goto=newpost[/url]
Trzeba będzie troszkę poczekać, ale będą na pewno :):):)
Ja wprawdzie owczarkowa ciotka jestem, ale Bercia jest taka słodka :loveu:

Jeśli chciałybyście cioteczki jakiś specjalny tekst do ogłoszeń Niuni, to wyślijcie mi szybko na PW :)
Jeśli nie to stworzę coś z pierwszego postu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vutz']dziewczyny DS - jak najbardziej w pierwszej kolejności, ale jak do końca września się nie znajdzie to coś trzeba będzie skombinować,

skoro nie może zostać dłużej w DT.

czy ktoś potrafi zrobić wydarzenie na FB i na NK ???

jakieś pieniądze można wysupłać ze stałych deklaracji - trzeba by zainteresować dogomaniaków i zbiórkę zacząć robić...

ja jestem z W-wy... gdybym wiedziała coś bliżej o miejscu pobytu suni to może jakoś bym ją odwiedziła... można wogóle ?

myślę, że hotelik dałoby radę za 300zł./m-c załatwić, ale to faktycznie trzeba mieć szczęście i raczej karmę dokładać,

co praktycznie na to samo wyjdzie co 450zł. z karmą

usiłowałam dziś brata urobić, który ma dom z ogrodem i 2500 mkw terenu... ale się nie dał.... :( bratowa też nie... :([/QUOTE]

na fb chyba Zuzlikowa robi benkom ale co szkodzi kto umie niech robi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Przychodzę prosto z bazarku Benia :)
Zamówiłam suni pakiecik 50 ogłoszeń + aukcję allegro na tym bazarku
[url]http://www.dogomania.pl/showthread.p...4&goto=newpost[/url]
Trzeba będzie troszkę poczekać, ale będą na pewno :):):)
Ja wprawdzie owczarkowa ciotka jestem, ale Bercia jest taka słodka :loveu:[/QUOTE]

kochana jesteś

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Przychodzę prosto z bazarku Benia :)
[B]Zamówiłam suni pakiecik 50 ogłoszeń + aukcję allegro na tym bazarku [/B]
[url]http://www.dogomania.pl/showthread.p...4&goto=newpost[/url]
Trzeba będzie troszkę poczekać, ale będą na pewno :):):)
Ja wprawdzie owczarkowa ciotka jestem, ale Bercia jest taka słodka :loveu:

Jeśli chciałybyście cioteczki jakiś specjalny tekst do ogłoszeń Niuni, to wyślijcie mi szybko na PW :)
Jeśli nie to stworzę coś z pierwszego postu ;)[/QUOTE]

[B]Do ogłoszeń konieczne będą jeszcze namiary do kontaktu[/B]
W #1 poście nie ma, więc wyślijcie mi szybko na PW
Zrozumiałam, ze ogłoszenia mają być głównie na mazowieckie ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='azalia']Bera to młoda,piękna,rasowa,zdrowa i do tego bezproblemowa sunia,mam nadzieję że znajdzie dom,tylko czas nagli.Czy ona jest wysterylizowana,chyba nie,trzeba uważać,żeby ktoś nie zechciał jej rozmnażać.[/QUOTE]
jak jest nie wysterylizowana to trzeba albo wysterylizować, albo w umowie zastrzec sobie, że ma być w najbliższym czasie wysterylizowana i dopilnować żeby tak było!! Ale wiele osób jest teraz za sterylką, więc jak domek super się znajdzie, sensowny, mądry to nikt rozmnażać jej nie będzie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']
[B][COLOR=blue]Kontakt:
506479242
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/B][/QUOTE]

Jest kontakt w pierwszym poście... proszę o jego podawanie.

Za moment treść ogłoszenia zgodna z aktualnymi informacjami.
Dziękuje bardzo za pomoc w ogłaszaniu.

Najlepiej byłoby gdyby ogłoszenia były teraz gł. na Mazowsze- Marek byłby w stanie sam sprawdzić dom i ew. zobaczyć jak sunia w nim będzie się odnajdywała...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Mnie byteż inetersował jej stosunek do innych zwierzów ;)[/QUOTE]

...tak na szybko, na podstawie ostatnich informacji:
skupisk psów- obawia się, nie jest pewna(przygięcie do ziemi, zgiete łapy, ogon usztywniony)...na pojedyncze psy reaguje spokojniej, ale jednak obawia się
na koty w kontenerku nie było reakcji...
ciagnie do dzieci- radosna, majtajaca ogonem, spokojna , najprawdopodobniej mieszkała z dziećmi...
łatwiej wchodzi w kontakt z kobietami, choć zawsze początkowo jest bardzo spięta, niespokojna, nieufna...
U weterynarzy pozwala na wszystkie zabiegi, nie przejawia jakichś dodatkowych niepokojów(np badanie i zakrapianie oczu nie stanowowi większego problemu)....

Jest psiakiem chyba domowym- w kojcu jest niepewna, stara się zachować czystość, na smyczy chodzi bardzo ładnie, zna samochód, sama wskakuje do samochodu, nie ma choroby lokomocyjnej...w przestrzeni pomieszczeń zachowuje sie bez strachu, niepokoju, powierzchnie podłóg nie robią na niej wrażenia, potrafi się po nich poruszać(nie zachowuje się jak psiak z łańcucha)

Link to comment
Share on other sites

Treść ogłoszeń dla BERY:

[B]BERA_ roczna bernardyn-ka _ drobna, piekna , zdrowa_pinie szuka domu![/B]


Drobna, niepowtarzalna i urokliwa- około roczna bernardynka.
Znaleziona w okolicach Kampinosu.

Sunia, to jeszcze dzieciak bernardyna... jeszcze nieco nie ufna, ale bardzo potrzebuje człowieka i po chwili garnie się do niego i prosi o zainteresowanie.

Najprawdopodobniej to Bera, to pies domowy:
zachowuje czystość w kojcu,
pieknie chodzi na smyczy i jeździ samochodem!

W stosunku do innych psów, wykazuje pewien niepokój, kociaki na razie jej nie interesują... robi też wrażenie jakby wychowywała się z dziećmi.
Bera to jeszcze dzieciak, którego dziś można wszystkiego nauczyć spokojem, konsekwencją i odpowiedzialnym podejściem.

Pilnie szukamy dla tego bernardyniego dzieceka, domu z ogrodem...
z człowiekiem doświadczonym, znającym specyfikę wychowania gigancików.

Warunkiem adopcji jest wizyta przed adopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.
Bera przed wydaniem do adopcji będzie zaszczepiona i wysterylizowana.
Czeka na swój dom pod Warszawą.

[B]Kontakt:[/B]
506479242
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']...tak na szybko, na podstawie ostatnich informacji:
skupisk psów- obawia się, nie jest pewna(przygięcie do ziemi, zgiete łapy, ogon usztywniony)...na pojedyncze psy reaguje spokojniej, ale jednak obawia się
na koty w kontenerku nie było reakcji...
ciagnie do dzieci- radosna, majtajaca ogonem, spokojna , najprawdopodobniej mieszkała z dziećmi...
łatwiej wchodzi w kontakt z kobietami, choć zawsze początkowo jest bardzo spięta, niespokojna, nieufna...
U weterynarzy pozwala na wszystkie zabiegi, nie przejawia jakichś dodatkowych niepokojów(np badanie i zakrapianie oczu nie stanowowi większego problemu)....

Jest psiakiem chyba domowym- w kojcu jest niepewna, stara się zachować czystość, na smyczy chodzi bardzo ładnie, zna samochód, sama wskakuje do samochodu, nie ma choroby lokomocyjnej...w przestrzeni pomieszczeń zachowuje sie bez strachu, niepokoju, powierzchnie podłóg nie robią na niej wrażenia, potrafi się po nich poruszać(nie zachowuje się jak psiak z łańcucha)[/QUOTE]

Niestety, ale Bera nie jest w dt... takie były plany i Marek miał sunie zawieźć do Pani w Celestynowie. Jednak sunia nie do konca była jednoznaczna w zachowaniu- zbyt dużo niepokoju i strachu... potrzeba, by z nią na spokojnie popracować, spowodowała, że Marek podjął decyzję o pozostawieniu suni w Psim Aniele(mimo braku miejsca).
Nie odważył się odwieźć suni pod opiekę starszej osoby przebywającej tam z kilkoma psiakami.
Wczoraj już Bera zachowywała się nieco spokojniej... była bardziej wyciszona, chętnie wyszła na spacer choć nadal na przygietych nogach( obawia się psiaków)... na spacerze już spokojniejsza, gotowa do pieszczot i zabawy, radośnie reagująca na kobiety...
Marek był z Berą także u weterynarza: lekki stan zapalny spojówek oraz lekkie rozwolnienie( najprawdopodobniej efekt warunków ostatniego okresu)... Bera dostała kropelki do oczu i ...tu niestety nie dosłyszałam(zasięg :( )... ale niepokoju nie ma i po wyleczeniu Bera zostanie zaszczepiona i jak sytuacja zdrowotna na to pozwoli, najprawdopodobniej także wysterylizowana.
Tak więc na dzień dzisiejszy, Bera jest w schronisku Psiego Anioła i pozostanie tam ( choć mozna by ją przewieźć do Pani na działkę, ale jeśli nie znajdziemy dla niej domu, to narażona byłaby na ponowne przewożenie w nowe miejsce, [B]a zmiany Bera właśnie bardzo źle znosi[/B])... przełamała pierwszy niepokój, znalazła osoby, które "zakochały się" w niej i wpadaja do dzieciaka i na spacery zabierają kilka razy dziennie...

[quote name='Vutz']

ja jestem z W-wy... gdybym wiedziała coś bliżej o miejscu pobytu suni to może jakoś bym ją odwiedziła... można wogóle ?

[/QUOTE]

Myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie... wprost przeciwnie!
Może mogłabyś i Ty sunieczce pomóc i na spacerek zabrać, zdjęcia porobić...

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim ogłaszajacym malutką, która rzeczywiście jak na beniastą dziewczynkę jest nieco drobna- dziś nie przechudzona, a waży jedynie 43kg.
Co prawda stan futra nie najlepszy: przerzedzone, skołtunione i sfilcowane za uszami, na portkach, łapach i ogonie, ale kolory ma przepieknie rudziaste z dużą dozą bieli i niezwykle czarniasta maseczką na twarzy... PIĘKNA STWÓRKA!

UROKLIWA I NIEZWYKŁA!
DZIŚ JESZCZE DO WYCHOWANIA I UŁOŻENIA...przecież to dzieciak jeszcze!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...