Jump to content
Dogomania

Balonik/Gucio od czterech lat czeka w hotelu na swoją szansę


AgaG

Recommended Posts

Pani, która dokarmiała pieska we wsi, z której go zabrałyśmy, wołała na niego "Kajtuś". psiak reaguje na to imię, w hotelu też tak jest wołany, więc ma dwa imiona. :)
dziś Ola KŁ. wpłaciła 50 na hotel Balonika. Bardzo dziękuję:loveu:

Link to comment
Share on other sites

W imieniu Balonika bardzo dziękuję dorocie 412 za wpłatę 100 na hotel Balonika.:loveu:

Być może w najbliższym czasie uda mi się załatwić płatny dom tymczasowy dla niego u mojej koleżanki. Bardzo o to zabiegam, bo chciałabym aby Balonik skoro jest grzeczny do piesków nie musiał siedzieć w hotelu, lecz na kanapie :) do czasu gdy nie znajdzie domu.

Link to comment
Share on other sites

po ostatnich wpłatach Balonik i Smerfi nie mają długu, tylko są na bieżąco opłacone. Podałam już na pierwszej stronie ostatnie wpłaty.
wspominana już 100 od dorota412 (z dnia 28 lutego):loveu:
dziś (13 III) przyszło 300 od KasiaKia z bazarku:loveu:
i ja dokładam 50 też dziś.
ostatecznie Balonik oplacony do 14 marca, a Smerfi do 16 marca. :)
wielkie dzięki za pomoc dla pieska!:loveu::loveu:

erka szansa na tymczas jest, ale termin się przesunie. Zabiegam jak mogę o domowy tymczas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Cioteczki, wystawilam Balonikowi ponownie allegro i poki co admin nie widzi ;)[/QUOTE]
wielkie dzięki za allegro. Nasz słodziak na razie nie ma szans na domowy tymczas, gdyż koleżanka znalazła bezdomnego psa i jest kolejka. :( Natomiast Martusia mi dziś opowiadała, że Kajetan jest bardzo wylewny i serdeczny, gdy z mężem są w ogrodzie, to chodzi za nimi, natomiast bardzo się boi lampy błyskowej czy w ogóle aparatu, więc wciąż się Marcie nie udały zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...