Jump to content
Dogomania

HUGO już za TM :(:(:(


Zosia123

Recommended Posts

Berkano - co do wyjaśnień, rozmawiałam jeszcze raz z Basią. To było tak, że opiekunka zauważyła, że Hugo leży i w ogóle nie może się podnieść. Pobiegła po weta i razem próbowali postawić go na nogi (nie wiem dokładnie, co mu podali). Niestety było podejrzenie perforacji jelit (możliwe, że robił kupkę w swojej izolatce i pękło mu tam w środku). Stąd decyzja...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na rekonwalescencje miał biedak wyjechać ze schronu, ale był na to za słaby. Lekarz ciągle mówił, żeby zaczekać jeszcze kilka dni jak nabierze sił po operacji. Hugo na prawdę był bardzo słaby, nie odważyłabym się go przewozić gdziekolwiek w takim stanie. Tyle , że te kilka dni o których mówił lekarz zamiast go wzmocnić to tylko pogorszyły sprawę. Pierwsze dni po operacji codziennie byłam u Huga i u lekarza, także "nadzór" był, mimo naszych starań staruszek odszedł.

Link to comment
Share on other sites

przykro mi bardzo :-(

[SIZE=3][COLOR=red][B]SPIESZMY SIĘ KOCHAĆ TYCH NAJWSPANIALSZYCH- BO TAK SZYBKO ODCHODZĄ
[*][/B][/COLOR][/SIZE]

Przykro mi Kochanie, ale wiem, że teraz jesteś ponad ból, samotność, strach- [FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=purple]JESTEŚ SKARBIE W DOMU[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Tak strasznie mi przykro :-(:-(:-(
Zajrzałam tu na wątek już wcześniej, ale nie byłam w stanie nic napisać :shake:
A jeszcze wczoraj Zosia123 pisała, że Mu jest ciut lepiej... że na widok suczki się ożywił ..., ech Hugonku to nie miało być tak ...:-(:-(:-(:-(
Pocieszam się myślą, że psiaki nie mają świadomości, ze odchodzą ... tak przynajmniej powiedział mi wet, gdy odchodziła moja sunia ....:-(
Mam tylko nadzieję, że w tych ostatnich chwilach był przy nim ktoś życzliwy ...
Śpij spokojnie Hugo, teraz już nic nie będzie bolało ..., poszukaj za TM mojej Maszy ... :candle::candle::candle:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123']

Słuchajcie, piszcie mi na PW dokładnie, komu mam przelać pieniążki i na jakie konto, spróbuję wszystko jutro przelać.
[/QUOTE]

Proszę, żeby moją wpłatę 50 zł przelać na konto Bolusia z tego wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/214953[/url]
Jak tylko dostanę numer konta skarbniczki Bolusia napiszę na PW

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red]Ślijcie mi kochani wszystko wyraźnie na PW - ile mam zwrócić, komu i na jakie konto, bo nie chcę niczego pokręcić!!
Dzisiaj mnie nie będzie, wracam do domu dopiero w nocy, zatem przepraszam z góry za opóźnienia w przelewach!
[/COLOR]
[COLOR=navy]I - kochani - walczymy dalej!!! Hugonka nie ma, ale szeregi innych psich oczu patrzą na nas błagalnie![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Radek']Śpij spokojnie Hugo:(
Przykro mi...
Jeśli moja wpłata nie została jeszcze rozdysponowana, to przekażcie ją na tego psiaka, który najbardziej potrzebuje, na pewno wiecie gdzie się przydadzą najbardziej.[/QUOTE]

Radku jeśli się zgodzisz to chciałabym przeznaczyć Twoją wpłatę dla Atosa (z mojego podpisu). Ale proszę jeszcze o Twoją zgodę :)

[quote name='Cantadorra']Poproszę przelać z mojej wpłaty 50 zł na Kesha:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/212819-Kesh-strzep-psa-zbiera-na-Dt-to-jego-ostatnia-szansa-na-zycie[/url]

Drugie 50 zł na pieska proponowanego przez sunię2000.[/QUOTE]

Dzięki Cantadorra! A podasz mi nr konta osoby, która zbiera pieniążki dla Kesha?
Atos bardzo dziękuje!

[quote name='ania shirley']W piątek wysłałam pieskowi 50zł. Możecie przekazać na dowolnego psa...:-([/QUOTE]
Aniu czy mogę przekazać te pieniążki dla Atosa (z mojego podpisu)? Napisz czy się zgadzasz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123']Berkano - co do wyjaśnień, rozmawiałam jeszcze raz z Basią. To było tak, że opiekunka zauważyła, że Hugo leży i w ogóle nie może się podnieść. Pobiegła po weta i razem próbowali postawić go na nogi (nie wiem dokładnie, co mu podali). Niestety było podejrzenie perforacji jelit (możliwe, że robił kupkę w swojej izolatce i pękło mu tam w środku). Stąd decyzja...[/QUOTE]

:(:(:( Jest mi okropnie przykro :(:(:( Żegnaj kochany psiaku :(:(:( Biegaj szczęśliwy za TM
[*]

Link to comment
Share on other sites

:-(:-(:-(:-(:-(:-(:shake::shake::shake:zegnaj piekny .... juz latasz tam hen , za lasem kolorowem , pelen nadziei nowej , na nowe zycie w innym czasie piesku .....juz bol ziemi naszej - ciebie nie dosiegnie , ani czlek nie skrzywdzi zaden .... zegnaj malenki , niechaj ci swiatelko swieci na twej drodze nowej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...