Jump to content
Dogomania

GDAŃSZCZANIE proszeni o pomoc - bezdomna ukradła psa - Hurra!!! Mika się odnalazła :)


Ewa OTOZ Animals

Recommended Posts

[B][FONT=Arial]26 lipca spod szpitala wojewódzkiego w Gdańsku została skradziona suczka. [/FONT][/B]
[FONT=Arial]Ma na imię Mika, ma około 5 lat. Jest to rudawy kundelek. Znakiem szczególnym pieska jest rana nad ogonem po pogryzieniu przez innego psa. [/FONT]
[FONT=Arial]Mika została skradziona przez kobietę bezdomną, która tego dnia została przywieziona przez karetkę ze [B]Stogów z ulicy Hyżej[/B]. Osoba ta w szpitalu podała fałszywe dane.[/FONT]
[FONT=Arial]Właścicielka Miki porozwieszała plakaty, rozmawiała ze strażą miejska, zgłosiła kradzież na policje, dzwoniła też do wszystkich noclegowni i schronisk. Ale nadal nie ma żadnych wieści o suni :-([/FONT]
[FONT=Arial]Może ktoś mógłby pomóc w poszukiwaniach? Zna miejsca koczowania bezdomnych? Może ktoś widział Mikę?[/FONT]
[FONT=Arial]Będziemy wdzięczni za każdą pomoc![/FONT]

[FONT=Times New Roman][IMG]http://images46.fotosik.pl/1043/416a14f17fd4b0d4med.jpg[/IMG][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Witam jestem właścicielką miki dziś dostałyśmy telefon od bardzo miłego pana. Poinformował nas ze jakiś czas temu w tramwaju widział kobiete ktora jechała właśnie z takim pieskiem. Kobieta była lekko pijana i spała. Piesek miał smycz i na stogach koło poczty wysiadł sam z tramwaju. To było właśnie tak późno wieczorem. Być może to moja mika była. Nie mam pojecia gdzie teraz ona moze być i czy to wogóle ona była. Bardzo prosze o jakiekolwiek informacje. Bardzo tesknimy za pieskiem i nadal szukamy. Moj numer telefonu: 667962946.

Link to comment
Share on other sites

agata26, czy byłaś osobiście w Promyku?
To duże schronisko, zgłoszenie telefoniczne o zaginięciu psa mogą łatwo przeoczyć.
Na forum jest ktoś o nicku Wolontariusze Promyka, myślę, że warto by było się z tym kimś skontaktować.

Trzeba zawiadomić także schronisko w Sopocie i Gdyni. Często się zdarza, że pies zostaje znaleziony w innym mieście niż się zgubił.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata26']Witam jestem właścicielką miki dziś dostałyśmy telefon od bardzo miłego pana. Poinformował nas ze jakiś czas temu w tramwaju widział kobiete ktora jechała właśnie z takim pieskiem. Kobieta była lekko pijana i spała. Piesek miał smycz i na stogach koło poczty wysiadł sam z tramwaju. To było właśnie tak późno wieczorem. Być może to moja mika była. Nie mam pojecia gdzie teraz ona moze być i czy to wogóle ona była. Bardzo prosze o jakiekolwiek informacje. Bardzo tesknimy za pieskiem i nadal szukamy. Moj numer telefonu: 667962946.[/QUOTE]

Kurcze, niewykluczone w takim razie, że to była Wasza Mika...Nie znam Stogów, rzadko tam bywam. Byłyście w tych okolicach? Dobrze byłoby pochodzić tam, powołać, popytać ludzi pokazując jej zdjęcie i zostawiając numer telefonu....Niestety, musicie działać, nie można liczyć na to, że sama się znajdzie (oczywiście trzymam za to kciuki!)....regularne ogłoszenia na trójmiasto, najlepiej wyróżnione, żeby tak szybko nie spadały. I faktycznie, najlepiej osobiście przejść całe schronisko.
Jeśli mogę jakoś pomóc, to proszę dać znać.

Link to comment
Share on other sites

codziennie po pare godzin jezdzimy na stogi pytamy i rozwieszamy plakaty o zaginięciu naszego pieska ale nikt sie jeszcze nie odezwał. :shake: mamy ogłoszenie ze zdjeciem wysłane do promyka i do gdyni i sopotu. do promyka dzwoniłyśmy juz kilka razy czy nie maja takiego pieska ale w sumie moge jeszcze pojechac osobiscie i sprawdzic. niestety nie ma nadal zadnych wiesci

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich serdecznie. Dziś o 7 rano nasz piesek sie znalazł. Przywedrował do naszej kolezanki ktora mieszka na jaskowej dolinie we wrzeszczu. Chcemy bardzo podziekowac wszystkim osoba którzy przejęli sie losem naszej suni. Teraz jest cała i szczesliwa w domu.


Pozdrawiamy.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...