Jump to content
Dogomania

POŻAR ZABRAŁ CAŁY DOBYTEK p.JoliB z przytuliska znajdki.pl !! POTRZEBNA KAŻDA POMOC!!


paros

Recommended Posts

[B]Nieszczęście goni nieszczęście!!![/B] :shake:

[B]W nocy 7/8 wrzesień spalił się garaż wypełniony całym dobytkiem Joli B, jej córki i wnuczka. [/B]
Było tam wszystko co miało trafić do budującego się domku - meble, wyposażenie kuchni i pokoju Kacpra, regały, tapczany, stoły i krzesła, komplet nowiutkich szafek kuchennych, sztućce, talerze i wiele, wiele innych rzeczy...............
Cały dobytek został zabrany z obecnego miejsca zamieszkania, które p.Jola z rodziną miały już opuścić. Musiały gdzieś przechować do czasu wprowadzenia do drugiego domu. Wywiozły własne meble i większość rzeczy a zostawiły tylko te potrzebne na bieżące dni. Były przygotowane na sytuację, kiedy nagle pojawi się właścicielka i powie aby już zaraz wyprowadziły się. Siedziały „na walizkach” i śpieszyły się z pracami budowlanymi w domu, do które miały się niedługo wprowadzić.
[B]Straciły cały dobytek!! To straszne nieszczęście.............
Cała rodzina jest załamana.................nie wiedzą co robić dalej............... Brak pieniędzy uniemożliwia zakup nowych sprzętów. [/B]
Bardzo proszę o pełną mobilizację i zadeklarowanie konkretnej pomocy. Może niech każdy popyta znajomych, popatrzy w domu, co ewentualnie mógłby oddać. Może ktoś wesprze finansowo..............
W tej sytuacji każda pomoc jest bardzo, bardzo potrzebna.
[B][SIZE="3"][COLOR="#800080"]Nie zostawiajmy Joli w takiej chwili samej. Ona robi tyle dobrego, a los tak okrutnie Ją doświadcza.
POTRZEBNA JEST KAŻDA POMOC!![/COLOR][/SIZE][/B] :modla::modla::modla::modla:

Kontakt do JoliB:
tel. 501 980 665 lub 664 821 160
mail: [email][email protected][/email]

Link do strony przytuliska [url]http://znajdki.pl/index.html[/url]

Myślę, że trzeba stworzyć listę i spisywać - kto jak może pomóc, kto co ma …….
Będzie wtedy wiadomo co jest, a czego brakuje.
Zarezerwuję dwa kolejne posty.

[SIZE="3"][FONT="Tahoma"]Pomocy potrzebują też psiaki i kociaki z przytuliska znajdki.pl [B]Właśnie wybieramy wspólnego kandydata miau i dogo do głosowania na wrzesień na Krakvecie!
ZAGŁOSUJ NA Przytulisko Znajdki [/B] - brzuszki czworonogów przytuliska czekają na Twój głos.
link do wątku głosowania [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień"][B]http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień[/B][/URL][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bric-a-brac']Podejrzewam, że trudno jest zrobić listę rzeczy, które mogą się przydać w nowym domu. Bo przydatne może okazać się niemal wszystko. Zapisuję się.[/QUOTE]

a może zrobić listę rzeczy które pani Jola straciła?
wiem, że to może być bolesny temat ale dobry punkt wyjścia

dokładnie to chodzi mi o to, że np pani Joli nie potrzeba pewnie 8 suszarek do naczyń i 7 par butów za dużych czy 15 bluzek których nigdy nie ubierze bo dla odmiany są za małe
albo 6 kołder a za to tylko jedna poduszka i zero prześcieradeł

a jesli jakiejś rzeczy nie bedzie na liście a ktoś zechce ją podarować, to na listę dopisać ale skontaktować się z panią Jolą czy potrzebuje, zeby potem nikt nie miał pretensji ze coś zostało niewykorzystane albo że pani Jola dostała coś o czym wspominała, że nie potrzebuje ale gdzieś umknęło

nie wiem czy to jest możliwe, ale chyba dobrzeby było
i byłaby wtedy akcja przejrzysta :)

Link to comment
Share on other sites

Ania W już wcześniej wspominała, że ma dla p.Joli mi. meble:
Komplet mebli młodzieżowych : biurko, szafka z dwoma szufladami, półka nad biurko, "słupek", mały regał stojacy,
Może jeszcze przekazać lampę stojącą , nieduży stolik ............. i wiele innych rzeczy...

Link to comment
Share on other sites

Ja mysle zeby zrobic tak jak Ania W.
Napiszcie prosze co mozecie oddac i Jola zweryfikuje co sie przyda.
Jola jest bardzo skromna osoba i napewno byloby jej niezrecznie napisac co potrzebuje.
Duze gabaryty to narazie nie bo nie ma gdzie skladowac.Jak juz sie przeprowadzi to mozna wrocic do tematu.
Rzeczy typu koldry, poduszki ,koce itp.moge przechowac u siebie do czasu przeprowadzki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UlaFeta'][B]Ja mysle zeby zrobic tak jak Ania W.
Napiszcie prosze co mozecie oddac i Jola zweryfikuje co sie przyda.[/B]
Jola jest bardzo skromna osoba i napewno byloby jej niezrecznie napisac co potrzebuje.
Duze gabaryty to narazie nie bo nie ma gdzie skladowac.Jak juz sie przeprowadzi to mozna wrocic do tematu.
Rzeczy typu koldry, poduszki ,koce itp.moge przechowac u siebie do czasu przeprowadzki.[/QUOTE]

tylko zbierzcie te deklaracje na poczatku i bedzie jasno i przejrzyście :)

a ja sie jutro rozejrze po mieszkaniu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...