Jump to content
Dogomania

KrakVet - kandydat na wrzesień wybrany! Głosujemy na Przytulisko Znajdki :)


Lemoniada

Twój kandydat do KrakVetu na wrzesień, to:  

494 members have voted

  1. 1. Twój kandydat do KrakVetu na wrzesień, to:

    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Skierniewicach
      7
    • Fundacja Zwierząt Skrzywdzonych BERNARDYN
      35
    • Wolontariusze z Szydłowca
      25
    • Przytulisko Znajdki
      317
    • Schronisko w Milanówku
      6
    • Przytulisko w Rachowie Starym
      106


Recommended Posts

[quote name='bric-a-brac']Już jest ankieta. Nadal nie wiem co wolno teraz na dogo w kwestii agitacji, a co nie. Czekam z pytaniami w dziale poświęconym administracji...[/QUOTE]

można raczej rozsyłać pw z przypomnieniem i prośbą, ale do każdego użytkownika oddzielnie, nie do większej ilości osób na raz, to chyba będzie ok, my tak robilismy i nie było problemówze strony "szefostwa" :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nina_Brzeg']

Nie moge sie zalogować na krakvecie... Nie wiem o co chodzi.[/QUOTE]
Nie logowałaś się na KV od 6.09.2010; może hasło straciło ważność, może ktoś próbował się włamać :shake:
Rozwiązanie zagadki też nie pomogło ?
Jeśli działa poczta, z której się rejestrowałaś, możesz poprosić o nowe hasło.
W ostateczności założyć nowe konto, jak nie odzyskasz dostępu do starego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Finetta']Nie logowałaś się na KV od 6.09.2010; może hasło straciło ważność, może ktoś próbował się włamać :shake:
Rozwiązanie zagadki też nie pomogło ?
Jeśli działa poczta, z której się rejestrowałaś, możesz poprosić o nowe hasło.
W ostateczności założyć nowe konto, jak nie odzyskasz dostępu do starego.[/QUOTE]
No właśnie na maila nic mi nie dochodzi...
Chyba, że podawałam tam jakiegoś innego i nie pamiętam jakiego...
A nowego konta założyć nie moge, bo mi podaje, że mail jest już podpięty do istniejącego konta.

[quote name='bric-a-brac']Co jest w układzie dogo-miau nie fair?[/QUOTE]
Właśnie to, że wszyscy głosujący inaczej niż Wam sie podoba są potworni, okropni i w ogóle godni potępienia. Głosowanie krakvetu jest niezależne od nikogo i niczego i każdy może głosować tak, jak mu sie podoba. Tak samo jak prosić o głosy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nina_Brzeg']Właśnie to, że wszyscy głosujący inaczej niż Wam sie podoba są potworni, okropni i w ogóle godni potępienia. Głosowanie krakvetu jest niezależne od nikogo i niczego i każdy może głosować tak, jak mu sie podoba. Tak samo jak prosić o głosy.[/QUOTE]
Na tym porozumieniu korzystają bidy zarówno na dogo, jak i na miau. Dzięki niemu w większości wypadków wygrywa cel wybrany na mocy tego porozumienia. A proszenie o głosy (do którego jak piszesz każdy ma prawo) na wątku Rachowa nazwałaś Spamem Znajdek. Gdzie tu konsekwencja?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Na tym porozumieniu korzystają bidy zarówno na dogo, jak i na miau. Dzięki niemu w większości wypadków wygrywa cel wybrany na mocy tego porozumienia. A proszenie o głosy (do którego jak piszesz każdy ma prawo) na wątku Rachowa nazwałaś Spamem Znajdek. Gdzie tu konsekwencja?[/QUOTE]
Nigdzie nie napisałam, że proszenie o głosy musi być w formie spamu. Nie mam zielonego pojęcia w jaki sposób Wiosna prosi o głosy, nie interesuje mnie to. Ale potępiam każdą forme spamu, nieistotne w jakiej formie. Nie bez powodu na swoim profilu kasuje każdą taką wiadomość a na pw nie zwracam uwagi. Proszenie o głosy może być równie dobrze w formie odpowiedniego tematu, banerów, podpisów, itp. Przynajmniej nie jest to uciążliwe tak jak wieczny spam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igam']Jak wiadomo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;) Gdyby to Rachów wygrał to na 100% proszenie o głosy w Krakvecie nie byłby uznany przez Ninę za spam :roll:[/QUOTE]
A skąd ta pewność? Znasz mnie, że Tobie to oceniać?
KAŻDY spam jest dla mnie do przyjęcia. Nie zaglądam do żadnego wątku, do którego linka dostane poprzez spam, wszystko automatycznie ląduje w koszu, albo po prostu nie zwracam na to uwagi. Tak samo jak nigdy nie rozsyłałam spamu i nie mam zamiaru tego robić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...