Jump to content
Dogomania

KRAJOWA SZPICÓW AZJATYCKICH - Gr V FCI, sekcja 5 (Grodzisk Maz. 18.02.2007)


bety

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']Oooo, [B]Donya[/B] - nowy bannerek!!!! Rozumiem, że to przez wzgląd na Koiśkę, co?;) Myślisz przyszłościowo, nonono...
Pzdr.[/quote]

przydomek mi zarejestrowali - ten, który chciałam - to i banerek nowy ;) wreszcie możemy się wymienić banerkami - co Ty na to :roll: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']No to wyślij mi swój, ja go do mojego adminisdtratora, a Ty w tym czasie możesz sobie spokojnie pobrac ze mojej strony.
To jak?
pzdr.[/quote]

a nie możesz pobrać z mojej strony :roll: jeżeli nie to Ci wyślę ale który chcesz, bo mam kilka :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwekw']Lista psów i plan sędziowania juz jest na stronie wystawy

[URL]http://www.zkwp.pl/zg/index.php?w=wystawy_warszawaszpice[/URL][/quote]

Whoa!! Nawet na światówce nie było takiego składu shib - przegląd praktycznie każdej polskiej hodowli :) !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ja? Czy inna Asia...?
Bo jeżeli chodzi o mnie, to raczej nie... Poniewaz mizianka bobasków nie wypaliły, to nadrobię prace domowe i inne takie...
Ale może Ty wpadniesz do mnie w niedzielę po wystawie, co?
[B]Donya[/B] nie mawiamiam, bo Ty daleko mieszkasz...
Pzdr.[/quote]

Ja już napisałam w Twojej galerii - mogę dopiero jak wrócimy czyli za dwa tygodnie - mam nadzieję, że jeszcze nie porozdajesz bobasków albo nie znikną w nieznanych okolicznościach ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwekw']A wiecie z czego najbardziej sie moje córki ucieszyły ... z listy wystawców - na której widnieje Pani Małgorzata Foremniak :evil_lol: Jesli to ta Pani Małgorzata to one juz sobie zaplanowały prosbe o autograf :-)[/quote]
No przykro mi ale to nie jest ta Małgorzata :lol:;). Małgosia jest właścicielką Chowa i poznałyśmy się osobiście na wystawie w Kielcach. Ale brała udział w programie " Zwierzowiec" o Chowach. Więc o autograf można poprosić ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwekw']A wiecie z czego najbardziej sie moje córki ucieszyły ... z listy wystawców - na której widnieje Pani Małgorzata Foremniak :evil_lol: Jesli to ta Pani Małgorzata to one juz sobie zaplanowały prosbe o autograf :-)[/QUOTE]

haha Sylwek też się zastanawiałam nad tym czy to ta p.Małgorzata czy nie jak musiałam do niej napisac w sprawie zdjęcia chow-chowa ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...