Jump to content
Dogomania

KRAJOWA SZPICÓW AZJATYCKICH - Gr V FCI, sekcja 5 (Grodzisk Maz. 18.02.2007)


bety

Recommended Posts

Jeśli to ma dla Ciebie jakieś znaczenie to ja się wybieram i Shojo też, no chyba, że jeszcze zdąży się przyplątać cieczka :-)

Ale tak jak wcześniej w tym wątku pisałem jadę bardziej aby spotkać i poznać innych właścicieli akit i innych szpiców niz po jakies osiągnięcia wystawowe :-). Nawet jak cieczka się przyplącze to i tak pojadę samemu pooglądać sobie psiaki.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agappe']Wystawa coraz bliżej a temat coś umarł :/ :roll: :roll:

kto sie wybiera???[/quote]

Póki co nie ma o czym pisać. Sędziowie znani, pozostałe rzeczy też wiadome. No chyba, że wystawę odwołają z braku frekwencji. :roll: Wstępnie to ja się pojawię jak nie z psem to chociaż towarzysko. ;)
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hachidori']Bety
Przy tym topiku zauwazylam, ze niepojawiasz sie juz na forum AA. Juz nas nie kochasz? :shake: Bardzo przydaloby sie nam Twoje wsparcie...:lol:

pozdrawiam
Asia[/quote]

Taaa, ciekawe - tak się za mną stęskniłyście? :p Hm, jakby Ci tu powiedzieć, jak narazie zaiwiesiłam swoją działalność na serwisie AA (z pewnych względów ;) ). Poczekam na całkowite zmiany i na to aż Ania spełni moją prośbę do końca. :p A jak już to nastąpi to mooocno zastanowię się czy się tam uaktywnię ponownie, czy też nie. :evil_lol:

Pozdrawiam :lol:

p.s. Pojawiać to się pojawiam na serwisie AA tylko jako obserwator - nie uczestnik. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']Taaa, ciekawe - tak się za mną stęskniłyście? :p Hm, jakby Ci tu powiedzieć, jak narazie zaiwiesiłam swoją działalność na serwisie AA (z pewnych względów ;) ). Poczekam na całkowite zmiany i na to aż Ania spełni moją prośbę do końca. :p A jak już to nastąpi to mooocno zastanowię się czy się tam uaktywnię ponownie, czy też nie. :evil_lol:

Pozdrawiam :lol:

p.s. Pojawiać to się pojawiam na serwisie AA tylko jako obserwator - nie uczestnik. :evil_lol:[/quote]

Chyba wiem o co ci chodzi i nie wnikam dalej. Ja natomiast uwazam, ze lepiej [COLOR=red][B]aktywnie[/B][/COLOR] podejsc do tematu, ale robisz jak uwazasz.

pozdrawiam,
asia

Link to comment
Share on other sites

No i stało się. Zapisy na wystawę zostały wczoraj zakończone. Zainteresowanie wystawą przeszło nawet oczekiwania organizatorów, ktoś tam nieśmiało przebąkiwał, "fajnie jak będzie 50 psów - tyle bywa na specjalistycznych wystawach europejskich". A tu okazuje się, że zgłoszonych zostało ponad 70 psów w tym rekordowa jak na Polskie wystawy ilość shib. UWAGA, zgłoszonych zostało aż 19!!!! Teraz należy trzymać kciuki by wszystkie dojechały. Co do hokkaido to stawka jest taka jak na międzynarodówkach:) ale tu nie ma się co dziwić, bo aktywnie wystawiamy tę rasę razem z dwójką naszych znajomych:) Co do akit to nie znam ilości, ale pewnie informacja pojawi się wieczorem (cynk miałem telefoniczny).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwekw']Na stronie Oddziału Warszawskiego jeszcze nic nie ma albo ja nie umiem znaleźć ??[/QUOTE]

nic nie ma jezeli chodzi o stawke i ilości zgłoszonych psów..

ja rowniez jestem pod wrazeniem ilości zgłoszonych psów :crazyeye: :crazyeye:
Błyskotka o chow-chowach szczerze mówiąc nic nie wiem :oops:

a nagrody i upominki na prawde zapowiadają się ciekawie :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B][COLOR=indigo]WSZYSTKIEGO!!![/COLOR][/B]:evil_lol:

ilośc zmrożonej wódki w lodówkach
ceny chleba w 2009 roku
kiedy euro w PL
jak pracuje pan X w firmie pana Y
co wyniósł Kowalski z fabryki w dn. 03-03-19996 r.
jakie lato będzie "latoś"
.....
Pzdr.[/quote]

wszysko chciałabyś wiedzieć ;)
ale do kogo co trafi to dam Ci znać :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...