Jump to content
Dogomania

Dorwał mnie wyżeł_mam rozerwane ciałko :( Już mnie nic nie boli... (*)


BUDRYSEK

Recommended Posts

Uważam,że właściciel wyżła powinien opłacić leczenie kici.
Miałam kiedyś podobny przypadek . Moje psy postanowiły ,,rozciągnąć" kota, którego spotkały na spacerze. Wyglądało to okropnie :( Kicia się nie ruszała i strasznie miauczała. Zawieźliśmy ją do weta w celu uśpienia, myśleliśmy ,że ma uszkodzony kręgosłup. Wet ją obejrzał, ( nie zrobił USG mimo naszych nalegań) i stwierdził,że jak kicia przeżyje noc to będzie ok. Kicia przeżyła i jej stan się polepszał. Trzymaliśmy ją w domu i chcieliśmy wypuścić jak będzie zdrowa. Po 4 dniach zaczęłyy się z nią dziać dziwne rzeczy. Pojechaliśmy do drugiego weta i ten po USG stwierdził,że jest kotna i ciąża jest już martwa. Trzeba było zrobić sterylkę. Zrobiliśmy, kicia doszła do siebie. Znaleźliśmy jej właścicieli, ale oni jej już nie chcieli( mieszkamy na wsi). Kicia została u nas i po jakiś czasie znaleźliśmy jej wspaniały domek. Skończyło się happy endem ale kosztowało to nas ok. 1000 zł.Ale nie mogliśmy zostawić kici. No i nie dopilnowaliśmy naszych psów

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]niestety nie udało się....:( [/B]

[B]Żegnaj Koteczku :( (*)(*)(*) [/B]

niewydolność krązeniowo-oddechowa pokonała to maleńkie ciałko :(

dziękuję,że byliście z Pokerkiem

gościa od wyżła zgłosiłam dzisiaj na SM...wyżlica nadal sama biega po osiedlu
jak ją zlokalizują będą interweniować, zostawiłam im zaświadczenie od weta i tel świadkow...ale czy to coś da?
życia i tak już Mu nie przywróci...ale może oszczędzi zycie innego kociaka? mam taka nadzieję!

Link to comment
Share on other sites

Za każdym razem bałem się tu wchodzić. Ale też wierzyłem, że będzie inaczej, jakiś przełom. Bardzo szkoda kociaka.:-(:-(:-(:-(:-(
[*]
Ile musiał przecierpieć...

Znów winna ludzka głupota i nieodpowiedzialność, które nie powinny ujść płazem. Dla dobra zwierzaków w pobliżu, które jeszcze żyją i chcą żyć...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...