Jump to content
Dogomania

Dorwał mnie wyżeł_mam rozerwane ciałko :( Już mnie nic nie boli... (*)


BUDRYSEK

Recommended Posts

[quote name='Jota67']To oby było dobrze. Nie ma nic gorszego, jak patrzeć na cierpiące zwierzę i nie móc mu pomóc....[/QUOTE]

zgadza się , ale jak nie cierpi - bo środki p/bólowe działają , to niech walczy ! a w ogóle to się pocieszam ,że Budrysek ma ważniejsze sprawy na głowie w tej chwili i dlatego nie daje nr konta ,ani nie pisze .... więc czekam i zaglądam na fb i tutaj...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kopiuję z FB:
wpis dodany przed chwilą:

[B]KICIUŚ ŻYJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jest słabiutki, ale ma kontakt z otoczeniem. Cały czas pod kroplówkami.
Został dowieziony w stanie szoku, źle zniósł narkozę. Mięśnie udało się pozszywać, ale brakuje skóry do "załatania" rany :(
Rokowania są ostrożne.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Kopiuję z FB:
wpis dodany przed chwilą:

[B]KICIUŚ ŻYJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jest słabiutki, ale ma kontakt z otoczeniem. Cały czas pod kroplówkami.
Został dowieziony w stanie szoku, źle zniósł narkozę. Mięśnie udało się pozszywać, ale brakuje skóry do "załatania" rany :(
Rokowania są ostrożne.[/B][/QUOTE]

Uffff... czyli cały czas zaciskamy jak najmocniej kciuki....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tayga']KONTO DO WPŁAT:

Stowarzyszenie Nadir
UL. Józefa Płochy 2/21
40-756 Katowice
ING Bank Śląski S.A.
50 1050 1214 1000 0090 7210 9672
z dopiskiem "kot POKER"

Imię nadane w trybie pilnym do tytułu przelewu.
Mam nadzieję, że kiciuś wygra walkę o życie.[/QUOTE]

w iście pokerowym stylu ;)

Link to comment
Share on other sites

tayga wielkie dzięki :)

Poker...imie raczej dla starszego, powaznego kociaka a to taki raczej sredniaczek i malolat ;)

Kicius nadal walczy o zycie, nie mozemy byc jeszcze pewni, ze bedzie ok :(
operacja trwala dlugo, narkoza jeszcze bardziej oslabila to małe ciałko :(
niestety rana nie jest zaszyta poniewaz nie wystarczylo skóry :(
wet naciagnął ile sie dało ale rana była ogromna...prawie wielkosc malej kajzerki :(
nadal jest pod krolowka, sam nie je, nie pije ale najwazniejsze, ze robi siku, kreciorka jeszcze nie było
nie podnosi sie, tylko lezy
dostaje mase lekow i witamin, p/bolowki

co do wyzla, to psiak ma dom , tylko puszczany jest na wloczege, czesto widze go ze biega, jest łagodny do ludzi, dzieci
ale kociakowi nie odpuscil :(

Link to comment
Share on other sites

TAKI WYŻEŁ NIE POWINIEN WOGÓLE BYĆ SPUSZCZANY NA WŁÓCZĘGĘ:mad::mad: !!!
do właściciela psa powinno to dotrzeć!!!!Popieram głosy,aby właściciel psa zapłacił za leczenie kici:placz::placz:Nieodpowiedzialny człowiek ,nie kocha zwierzęta:mad::mad:
przez swojego psa zadaje cierpienie innym zwierzętom(na pewno będzie dalej tak "wychowywał swojego pupilka:shake:)Zgroza!!!!
Pokerku ,jestem z Tobą:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Do BUDRYSKA ----Powiadom straż miejską , policję i nie odpuść !!!!!!!! niech beztroski idiota zapłaci za swoją bezmyślność !!!!!! a jeśli nie zechcą interweniować to im słodziutko powiedz ,że właśnie miałaś napisać o tym do "super expresu" i "faktów " , dobrze że nie wysłałaś , bo dołożysz jeszcze to co oni Ci powiedzieli... ewentualnie możesz udać że masz dyktafon,( a jak masz -to użyj go) no i raczej wybierz się w towarzystwie świadka...a tak na wszelki wypadek, żeby nie było -"nikt nam nie zgłaszał" A w ogóle to - WIELKIE UZNANIE,SZACUNEK I PODZIW dla Ciebie za to co zrobiłaś i robisz !!!

Link to comment
Share on other sites

niestety bez zmian :(
jestem na wyjezdzie wiec info mam tylko telef.
Kicius slabiutki, wet mowi, ze nie wiadomo czy miesnie beda prawidlowo pracowaly
Maly nie ma apetytu, ciagle ma kroplowki NaCl + glukoza i leki, kreciorka nie bylo ale tez nie ma z czego :(
poprawa jest tylko taka, ze Maly nie chce zostawac sam i glosno sie tego domaga :)

zapomnialam jeszcze napisac, ze zaraz po przywiezeniu do lecznicy ciezko bylo sprwadzic czy to chlopczyk czy diewczyna, tak wszystko bylo zmasakrowane :(

moi znajomi wyczaili juz goscia od wyzla, po powrocie zajme sie nim!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...