Jump to content
Dogomania

Ukochana Tapinka w Niebie - Fredzio i Kropeczka z nami...


Charly

Recommended Posts

Dnia 29 stycznia 2015 nasza najdroższa Tapinka poszła do Nieba.

Oboje z Mężem płaczemy, płaczemy, płaczemy i będziemy płakać, bo Tapi była pieskiem naszego życia.

 

W nocy z niedzieli na poniedziałek nasza ukochana Kruszynka miała wylew prawostronny.

Jednak wszystko zdawało się iść ku dobremu.

Jeździliśmy do pani doktor dwa razy dziennie, leki pomagały, była duża poprawa.

Na okrągło masowaliśmy łapinki, stosowaliśmy wszystkie zalecenia, poiliśmy, karmiliśmy (nie potrafiła sama, bo biedna główeczka była skręcona w prawo). Ale już starała się powolutku wstawać, samodzielnie siadała...

Niestety polepszenie było złudne, bo czwartek w czasie wizyty u pani weterynarz, na moich rękach, Tapinka dostała serii kolejnych wylewów. Tym razem śmiertelnych.

 

Czułam Jej duszę, czułam Jej ostatni oddech, widziałam Jej ostatnie spojrzenie.

 

To ostatnie zdjęcie z pobytu na ziemi naszej Kruszynki, naszego Słoneczka, naszej Psiej Córeczki zrobione w środę, kiedy jeszcze byliśmy pełni nadziei...

 

2cbfde42eb12bb8fgen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam wszystkim - naszym dogomaniackim Przyjaciołom - za obecność.

 

Tutaj kończy się najpiękniejsza historia naszego szczęśliwego życia z cudowną Dziepcynką.

Nasze Ukochanie zawsze było grzeczne, radosne, czyściutkie - nawet w chorobie.

Ta maleńka, psia Kruszynka podarowała nam tyle dobra, że nie można wyrazić go słowami.

Mamy wielki żal do Boga, że już zabrał Tapinkę. Fredzio też - ciągle Jej szuka...

Na wspólne życie dostaliśmy tylko trzy lata, pięć miesięcy i piętnaście dni.

Tak mało! Tak mało! Tak mało!

 

W słoneczny sobotni poranek Tapinka spoczęła w ogrodzie moich Rodziców pod sosenkami.

Na grobku ma serce i motylka, żeby wiedziała, że była prawdziwą radością naszego życia.

 

Tapinko! Tapinko! Dziękujemy Ci za wspólne życie i płaczemy, płaczemy, że byłaś z nami tak krótko!

Odpoczywaj nasza najmilsza Psia Córeczko, nasza słodka Iskiereczko, nasze Ukochanie...

 

6af495414dcd3c8cgen.jpg

 

2d5f4b9fdd7f1cf0gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Rany Boskie-Monika...

Pamiętaj kochana za wszystko co dla nas zrobiłaś kiedy było naprawdę żle możesz zawsze do nas napisać.Odpowiemy zawsze..Tak duża odległość nas dzieli..

Przytulamy do serca ..Jesteśmy obok.Jesteśmy.I ta mała kruszynka jest obok choć jej nie możesz zobaczyć.Będzie nad Wami czuwać..

Matko kochana co powiedzieć?Popłakałam się...Kochamy je,a one odchodzą..To takie niesprawiedliwe..Tapinka jest już z naszym biednym Guciem...

Dobranoc malutka psineczko..

Ela,Waldek,Rufus

Link to comment
Share on other sites

Moniczko bardzo mocno Was przytulam, wiem co teraz czujecie i jak to strasznie boli.

Tak mi Was bardzo żal, ja wiem że to nic nie pomoże ale wiedz, że posyłam dobre myśli aby czas pozwolił Wam mniej cierpieć.

Trzymajcie się jakoś, Tapinka spędziła z Wami najlepszy czas w swoim życiu.

To jest wątek na który zawsze zaglądałam, żeby podładować baterie.

I dalej będę zaglądać

Link to comment
Share on other sites

Moniko - jak przczytałam na fb, to jakoś to do mnie ne dotarło. Musiałam tutaj odnaleźć wątek i zrozumieć. I przypomniałam sobie przede wszystkim jak cierpliwie jej szukałaś!!! Jak wyprowadzałaś na dwóch smyczach! Ile musiałaś ją nauczć! I ile zmian Tapi wprowadziła w wasze życie. Myślę o Was i też o Fredziu, dla którego to musi być kolosalny stres... Ściskam Was mocno!

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Czy spotkałaś mała rybko naszego biednego Gucia?A Majunię?Baszę?Kajtuna?Nieszczęśliwego Parysa?Zamordowaną Blankę?Pewnie tak..Tylko nas tam nie ma...Przyjdziemy do Was ....Czekajcie na nas i w dalszą drogę pójdziemy już razem.

Ej rybko mała-bardzo smutno i pusto..Wróciły wspomnienia.

E/R

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...