Jump to content
Dogomania

Ukochana Tapinka w Niebie - Fredzio i Kropeczka z nami...


Charly

Recommended Posts

Moniko Ty tak ładnie pisałaś o Tapi...Mogłabyś napisac jakis tekst do ogłoszeń? (nie musi być bardzo długi, nawet lepiej żeby był krótki) Taki w Twoim stylu?

Może zawierać informacje o tym, że została znaleziona w kanalizacji. Potem jej tułaczka.
Sama będziesz wiedzieć najlepiej.


Jeśli tak, to bardzo dziękuję:)

nr telefonu 

Link to comment
Share on other sites

Nie spiesz się:) Napisz jak będziesz miała czas. Mała i tak miała dużo wrażeń, więc dajmy i jej i nam czasu:)

Bardzo biedna i bardzo dzielna Tapisia. Przeczytałam na Twoim wydarzeniu o tej kanalizacji. Okropne co ona przezyła w tak krótkim czasie. W czerwcu ktoś ją porzucił i albo sama wpadła, albo własnie ktoś ją wrzucił do tej studni. Potem schronisko- też stres na początku wielki, mimo, że nie jest na kojcach. Potem się już przyzwyczaiła- adopcja fatalna. Tułaczka. Strasznie biedna:(

Mysiu jak ktoś przylezie do schronu po psa bez smyczy, to wywalaj od razu. Albo inaczej;) niech idą kupić. A jak przylezą ze sznurkiem (bo szkoda na smycz- takich ja miałam też) to bez litości goń. Mendy.

Link to comment
Share on other sites

Tapinia przed porannym spacerkiem przywitała mnie z tym samy entuzjazmem co zawsze także wygląda na to, że czuje się dobrze ;) Właściwie nie widać, żeby coś się zmieniło... Wiadomo jest teraz nieco szczuplejsza, ale to zawsze taki grubasek był, więc jakoś jej to nie zaszkodziło za specjalnie... Kochana jest jest, no i szuka najlepszego domku pod słońcem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Tapinia przed porannym spacerkiem przywitała mnie z tym samy entuzjazmem co zawsze także wygląda na to, że czuje się dobrze ;) Właściwie nie widać, żeby coś się zmieniło... Wiadomo jest teraz nieco szczuplejsza, ale to zawsze taki grubasek był, więc jakoś jej to nie zaszkodziło za specjalnie... Kochana jest jest, no i szuka najlepszego domku pod słońcem :)[/QUOTE]

Zaraz opowiem o tym na FB! :):)
Nasza Tapinia taka śliczna i kochana!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']Dzięki za te wieści Mysiu:) Się przymierzam do ogłoszeń, ale tekstu nie potrafię sklecić. Był już jakiś dla niej?[/QUOTE]

Kochana Charly! Jeszcze chwilkę. Ja napiszę tapiniowy anons - tylko teraz mam "zawał serca" w pracy. :)
Ale w najbliższą sobotę wybieram się w odwiedziny do kochanej Tapi do "Psitula".
Pójdziemy na spacerek i ufam, że wtedy złapię wenę. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...