Jump to content
Dogomania

Częstochowa, CAC - 16.10.2011 r.


pawelg

Recommended Posts

nam podróż z naszą Panią weterynarz przyniosła szczęście i ... skończyliśmy z Panem Drixem vel Pitusiem [B][U][I][SIZE=4]Championat PL ! :multi:
[/SIZE][/I][/U][/B][SIZE=2]do kolekcji przywieźliśmy [SIZE=4][I][B][U]BOS'a i BOB'a[/U][/B][/I][/SIZE] [/SIZE]:loveu:
miejsce wystawy malownicze, pogoda dopisała - jedynie szkoda że na BOB'owe nagrody trzeba było do BIS'ów czekać :roll: (nie doczekaliśmy niestety bo czasu z gumy nikt nie ma )
gratulacje dla wszystkich !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marchewkowy']moja mała briardka Abi super zadebiutowała i mamy 1 lokatę, WO i Best Baby z fajnym opisem :) Bardzo się cieszę z występu małej, może komuś wpadliśmy w obiektyw? ;)[/QUOTE]

ja mam chyba 5 fotek Abiśki :D mała jest świetna, wymiziałyśmy ją z Molową z każdej strony :loveu: szkoda, że jeszcze Prince'a nie wziełaś, miałybyśmy jak w raju :D

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="2"][SIZE="3"][B][SIZE="3"][SIZE="4"]BALDUR Braterstwo Wilczaków - ocena doskonała, lokata I/II, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie i BOB[/SIZE][/SIZE][/B][SIZE="3"]:cunao::cunao:[/SIZE][/SIZE][/SIZE]
[SIZE="1"][SIZE="2"][B][SIZE="3"]Tym samym Baldur ukończył Młodzieżowy Championat Polski ( w trzy wystawy, przed ukończeniem jedenastego miesiąca życia ) :multi::multi::multi:[/SIZE][/B][/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

My z sukcesami wrocilismy skromnymi (CWC, Naj. Suka), ale na prawde bylam pod wrazeniem wystawy :) Moze to i zasluga pieknej pogody ( nastawialam sie od tygodnia na zimno, deszcz i wiatr !), malowniczego miejsca i swietnych ludzi, ale zdecydowanie bylo lepiej niz rok temu pod sama Jasna Gora! Grochówka goraca i niezawodna! Wydaje mi sie, ze czestochowskie wystawy z roku na rok sa coraz lepsze co mnie bardzo cieszy! Po cichu mam tylko nadzieje na "lepszych" sedziow i obiecuje - bede jezdzic! :)
Gratulacje dla wygranych!

Link to comment
Share on other sites

wystawa super zorganizowana, swietny teren - kilka lat nie jezdzilam do Czestochowy bo sie zrazilam ale jak organizatorzy beda trzymali poziom to ja bede tam czesto wracac :)

BISy zaczete o czasie co w Polsce sie nie czesto zdaza :evil_lol: szybko, sprawnie i sponsorzy dopisali :)

OGROMNE GRATULACJE dla calego komitetu organizacyjnego !!

nasza 18 miesieczna [B]FELICJA Elitesse - V1 CWC, NSwR i Zwyciezca Rasy[/B] :multi::multi:

[IMG]http://img444.imageshack.us/img444/9039/felaczestochowa2011.jpg[/IMG]

a jej mama 9-letnia [B]TOLERANT TESSIE ze Zahrabske - V1 Najlepszy Weteran i BEST IN SHOW Weteranow[/B] :multi::multi:

[IMG]http://img856.imageshack.us/img856/4976/tessbisczestochowa2011.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merrick'][SIZE="2"][SIZE="3"][B][SIZE="3"][SIZE="4"]BALDUR Braterstwo Wilczaków - ocena doskonała, lokata I/II, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie i BOB[/SIZE][/SIZE][/B][SIZE="3"]:cunao::cunao:[/SIZE][/SIZE][/SIZE]
[SIZE="1"][SIZE="2"][B][SIZE="3"]Tym samym Baldur ukończył Młodzieżowy Championat Polski ( w trzy wystawy, przed ukończeniem jedenastego miesiąca życia ) :multi::multi::multi:[/SIZE][/B][/SIZE][/SIZE][/QUOTE]

Mam kilka waszych zdjęć z ringu :)

Gratulacje dla wszystkich ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='canossa']res.BOG[/QUOTE]
A co to jest za skrócik? :)


U nas tez fajnie, chozicaz zmarzlem diablelnie...
ELLA Haniccina Zahradka 1 lok, dosk, CWC, Zwyciezca, BOB i BOG III :)
Briskebyens Z PASTOROWEJ SFORY - 1 lok, w.o, Best Puppy :)

Pozdrawiam i gratuluje wygranym :)
p.s. Paweł fajnie było na żywo poznać :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Astarciaki zaszalały :):)

shih tzu
Briliance Girl Astarte Gold- 1/7 zw.ml, bob junior
Lady Gold Astarte Gold- 2/7
Genialny Gustaw Astarte Gold- CWC, BOS, BOB (ukonczyl championat)

lhasa apso
Elefantino Astarte Gold- dosk 3
Evans Astarte Gold-dosk 1, Zw.Ml, Bob junior, BEST IN SHOW JUNIOR 3!! (ukonczyl championat w 3 wystawy)
pekińczyk
Christmas Time Astarte Gold- dosk 1, Zw.Ml, Bob junior, BOB, BEST OF GROUP IX !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...