Jump to content
Dogomania

Szkolenie w olsztynie?


Messiah

Recommended Posts

saJo , co do leków to się zgodzę ale jak mam się nie przejmować jak pies mi żyga w autobusie ? ( w samochodzie też ) Przed pierwszą dłuższa podróżą nie karmiłam go 2 godz, przed drugą 3 godz i niestety efekt był ten sam.
Co do szkolonek w wekeendy o 8:00 to znów wyłania się problem.Muszę dojeżdżać 3-ką , a przed 8:00 jeździ do kortowa tyle zaoczniaków, że ja się po prostu z psem nie zmieszczę.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak sie zaczniesz przejmowac, to bedzie zygal cale zycie.

Nie jestem w stanie dopasowac godzin szkolenia do kazdego z osobna, 8:00 to jest ostateczna wersja, sorry, ale ja trenuje w soboty i niedziele od 9:00-18:00, czasami dluzej. Mam tylko przerwe 12:00 do 14:30 w tym czasie musze jeszcze dojechac z kortowa na podgrodzie, a potem z podgrodzia do bartaga. Sorry, ale tez musze cos zjesc, zabrac psy z domu (jest juz za cieplo, zeby czekaly w aucie na trening). Prawdopodobnie bede miala trzy grupy posluszenstwa, wiec ta przerwa bedzie jeszcze krotsza. Psa na kolana i dacie rade.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']
W sobote umawialismy sie, ze bedziemy sobie ustalac dni tak, zeby kazdemu pasowalo, ale cos mam przeczucie, ze to bedzie tu nie moge, tam nie moge. .[/quote]
no niestety, o ile sie nie pierdzi w stołek w domu całymi dniami tylko ma sie prace, dzieci, czasochłonne studia czy co tam jeszcze innego to czasem ciężko sie zgrac. nie ma sie co bulwersować tylko trzeba zrobic tak żeby wszystkim było dobrze. dzis na tropieniu mikołaj bedzie sam, ja siedze i ryje biochemie, co powinno być zrozumiane, zwłaszcza przez Ciebie:eviltong::evil_lol: w związku z czym na hopki jutro tez nie moge, ale mikołaj na pewno bedzie chetny sie przejechać, to sie dziś jeszcze umówicie. Nie wiem, może rozwieś jakieś ogłoszenia o tym przedszkolu??
[B] agnees[/B]
napisz czy pasuje Ci bardziej jutro czy w niedziele na hopki to my sie dostosujemy. mój pies też rzyga, jest to duzy problem w autobusie, bo w samochodzie to wiadomo, sie sprzatnie i tyle. Gabro nie wymiotuje jesli sie go czyms zajmie, np da mu sie świńskie ucho do memłania, ale to strasznie capi, wiec to żadne rozwiazanie jeśli chodzi o autobus. a jak jest tłok no to w ogóle juz masakra. nie wiem co Ci poradzić. ja autobusem póki co nie jeżdże, ale jeśli nam saJo bedzie zajęcia o świcie robiła to mysle że mój chłopak sie wścieknie w końcu i bede musiała sie na autobus przerzucić:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

alantani
Jasne, ja to rozumiem, ze dzieci, ze praca i ok. Tylko jak posluszenstwo od dawna jest ustalone, sobota i niedziela przed poludniem, to wszyscy jakos sa w stanie sobie to poukladac i nie marudza, wiec mam nadzieje, ze wy tez sobie wszystko ulozycie.

Na hopki mozecie przyjsc kiedy wam pasuje, nie musicie przyjsc jednego dnia, ja i tak bede na treningu.

Ogloszenia o przedszkolu wisza od...2...3...lat?? Jak chcesz, wejdz sobie na poliklinike i przeczytaj moje ogloszenie.

Mi tam wsio ryba kto przychodzi na szkolenie, czy jedna osoba, czy razem, byle pies byl + ktos jeszcze. Dla mnie liczy sie czy PIES jest na szkoleniu, wiec nie jest to jakikolwiek problem, ze bedzie tylko mikolaj.

Ps. ja nie pisalam poprzedniego postu ze zloscia, po prostu chce zebyscie wiedzieli, ze to nie jest moja zla wola, po prostu innej godziny na dzien dzisiejszy nie mam wolnej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alantani']aaa, jeszcze jedno, saJo, czy dla mojego qndla znajda sie jakieś szelki dziś?? bo ja miałam mieć, ale jak Ci wczoraj mówiłam przyszły XL:evil_lol:[/quote]

jakies sie znajda. Poszukam starych szelek Gnojka, a jak nie, to ostatnio takiemu malemu gnojkowi jak wasz zakladalam Bolsowe szelki od pasow bezpieczenstwa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']alantani
ja nie pisalam poprzedniego postu ze zloscia, po prostu chce zebyscie wiedzieli, ze to nie jest moja zla wola, po prostu innej godziny na dzien dzisiejszy nie mam wolnej.[/quote]
no toć ja mysle, że bez złości:p jeśli nie ma innej opcji to oczywiście że sie dostosujemy. ja tylko chciałam nadmienić że nam w razie czego jeszcze zazwyczaj pasują popołudnia, tak od 18, oprócz srody ja mam wykład wtedy ale tez juz niedługo mi sie te wykłady kończa (no chyba że mam jakiś sajgon na uczelni jak teraz). wiec jakby agnees nie mogła w dany weekend a np. mogla w tygodniu po południu to od nas najprawdopodobniej też zawsze ktoś bedzie mógł.

Link to comment
Share on other sites

Troche zmienila sie sytuacja, wiec przedszkole bedzie w weekend (powiedzcie, ktory dzien wam bardziej pasuje!!) na 9:00, co drugi tydzien, zaczynajac od przyszlego tygodnia (bo w tym tygodniu agnees ma szkole). Co drugi tydzien bedziemy spotykac sie w trakcie tygodnia, po poludniu, godziny ustalimy pozniej. Czy tak moze byc? Od razu mowie, ze jest to wersja tymczasowa, ale byc moze ta tymczasowa wersja, bedzie do konca waszej kariery w psim przedszkolu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Troche zmienila sie sytuacja, wiec przedszkole bedzie w weekend (powiedzcie, ktory dzien wam bardziej pasuje!!) na 9:00, co drugi tydzien, zaczynajac od przyszlego tygodnia (bo w tym tygodniu agnees ma szkole). Co drugi tydzien bedziemy spotykac sie w trakcie tygodnia, po poludniu, godziny ustalimy pozniej. Czy tak moze byc? Od razu mowie, ze jest to wersja tymczasowa, ale byc moze ta tymczasowa wersja, bedzie do konca waszej kariery w psim przedszkolu.[/quote]
dla nas bomba. obojetne nam czy w sobote czy w niedziele, niech agnees zdecyduje jak jej bardziej pasuje.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][SIZE=3][SIZE=5]uwaga, uwaga!!!

[/SIZE][/SIZE][/COLOR]Niestety musimy zmienic miejce naszych spotkan. Po czterech latach z hakiem, straz kortowska doszla do wniosku, ze nie mozemy sie tam spotykac :angryy:

Zajecia beda teraz przy Hotel Parku: trzeba jechac warszawska na olsztynek, zaraz za park hotelem skrecamy w lewo, ok 300 metrow dalej, po prawej stronie jest taki malutenki lasek, a przed tym laskiem zwirowa drozka w prawo i tam bedziemy miec zajecia.

agnees
Mozesz zabierac sie na zajecia razem ze mna, tylko musisz dojechac do mnie na podgrodzie.

Link to comment
Share on other sites

Co drugi weekend o 9 nam pasuje. Na dzień dzisiejszy proponuję niedzielę. W trakcie tygodnia też a co do terminów się dogadamy.

saJo
Co do zabrania się z Tobą to świetnie, tylko napisz gdzie dokładnie na podgrodziu mielibyśmy się spotkać i o której.I czy mógłby pojechać z nami mój mąż ? strasznie jest ciekawy jak ćwiczonka będą wyglądały.

Link to comment
Share on other sites

Dobra, to w przyszla niedziele o 9:00 psie przedszkole sie zjawia w okolicy hotel parku. Byc moze bedziecie mieli nowego kolege/kolezanke :)

agness Twoj maz tez moze sie zabrac, a spotkamy sie na poczatku ulicy polnej, po prawej stronie jest parking (dokladnie na przeciwko polnej 1 i centrum firan) i na tym parkingu sie spotkamy. Badz o 8:45.

umok
Tylko wyjedz wczesniej, zeby sie nie spoznil. I ostatni raz sie zmyles wczesniej z zajec :mad: jeszcze mi mowisz, ze sie umowiles na 12:00 skoro doskonale wiesz, ze do 12:00 sa zajecia :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[SIZE=5][COLOR=Red]Wszystkich bardzo przepraszam, ale pomylilam sie!!![COLOR=Black][SIZE=2]
Rozdanie dyplomow mam w sobote, w zwiazku z czym w sobote, ale rowniez w niedziele zajec nie ma!! Sa tylko treningi agility, poprowadzi je Renata, no i w piatek w takim ukladzie tropienie odbywa sie w ustalonych godzinach, w Stawigudzie.
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=Red]Szczeniaki przychodza w weekend na zajecia agility!! Sobota o 17:00!! W Bartagu, obok zajazdu u Leszka.

[COLOR=Black][SIZE=2]martita
Daj jakies normalne zdjecie Tosi do avatarka.....
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Wiem, wiem...dupa blada , ale nie moge serjo, bo jade do Chorzowa , a w nastepny mam weselicho!:drink1:Jejku w holiday mam nadzieje ze cos sie wymysli...

A co z tym foto jest nie tak???zobaczcie jak ladnie stoi i jak grzecznie:loveu::loveu::loveu:

Wysledzilam bo to od sladow nie???yyy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...