Jump to content
Dogomania

Szkolenie w olsztynie?


Messiah

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U saJo zaczeliśmy ćwiczyć sportowe posłuszeństwo. Fiona uwielbia te ćwiczenia bo jest to dla niej świetna zabawa :multi: jak tylko zorjętuje się co będziemy robić cała "lata" ze szczęście :evil_lol: niestety trwa teraz dość długa przerwa :-(
SaJo pomogła też Fionie pokochać piłeczkę, za czym dalej poszło ignorowanie innych psów na spacerze i szybkie przychodzenie na zawołanie. Mogę ją już spuszczać niemal wszędzie, "niemal" bo jak zobaczy kota po drugiej stronie ulicy to nic nie pomoże :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='agnees']A może ktoś wie czy jest gdzieś w Olsztynie psie przedszkole ? A jak nie to w jakim wieku psa można zacząć szkolić na posłuszeństwo ?[/quote]
ja psiego przedszkola nie mogłam znaleźć w Olsztynie; mój piesek w zeszłym tygodniu skończył 3 miesiące i po świętach idziemy na normalne szkolenie z posłuszeństwa - rusza akurat nowa grupa w Kortowie:p

Link to comment
Share on other sites

agnees
Wyslalam ci priv. Zapomnialam tylko dopisac, ze najblizszy kurs rusza w sobote po swietach. Do grupy dolaczyc mozna maks do konca kwetnia, a byc moze bedzie niespodzianka i rusza dwie grupy: dorosla i szczeniaczkowa. Ale na razie nic nie obiecuje.

Link to comment
Share on other sites

Na pewno nie Szczęsne :shake:.[/quote]
a możesz mi coś napisać więcej o tym szczęsnym?? ja sie tam wybierałam na szkolenie ale po drodze "zboczyłam" do saJo:p z ciekawości chciałabym wiedzieć co mnie ominęło, tym bardziej że wczoraj tez słyszałam interesującą informację na temat sposobów szkolenia tamże:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='saJo']Dobrze, w takim razie ustalamy raz na zawsze: 8:00 w sobote lub niedziele, wybor nalezy juz do was (pomijam ten tydzien, najblizsze zajecia mielibyscie w przyszly weekend). Zapraszm za to na hopki w ten weekend.[/quote] nieee, no to to jest jakaś przesada:crazyeye: poprosimy jakąś ludzką godzine. cały tydzień rano wstajemy, w weekend sie śpiiiiiiii dłużej a nie leci na ósmą do kortowa:shake:

Link to comment
Share on other sites

alantani
Bo zrobie wam na 7:00 jak grupa sportowa :mad: poza tym, jak sie zrobi cieplej, to na 5:00-6:00 bedziecie wstawac na tropienie, wiec co tam 8:00.
W sobote umawialismy sie, ze bedziemy sobie ustalac dni tak, zeby kazdemu pasowalo, ale cos mam przeczucie, ze to bedzie tu nie moge, tam nie moge. agnees moze co drugi weekend, co drugi bedzie chodzil marz (mam nadzieje), jesli nie, to trudno, zamiast przedszkola bedzie chodzila co drugi tydzien na agility (mam nadzieje). A przede wszystkim mam nadzieje, ze niedlugo ktos do was dolaczy, bo to nie jest to, co ja bym chciala.

Link to comment
Share on other sites

saJo , co do tej soboty to nie wiem czy się wyrobię. Poza tym okazało się że mój piesio ma chorobę lokomocyjną. 5 - 10 minut jazdy wytrzyma ale dłużej to nie bardzo. Na dzień dzisiejszy nie mam żadnych tabletek na to, a słyszałam też, że po nich pies jest troszku śpiący. A to chyba niezbyt przed szkolonkiem.

Link to comment
Share on other sites

Jak juz pisalam kilka postow wczesniej, spotykac sie bedziemy w soboty lub niedziele o 8:00, z wyjatkiem najblizszego weekendu. Tylko napiszcie mi, kiedy wam lepiej pasuje!! W tym tygodniu przychodzicie na hopki!! Sobota lub/i niedziela o 14:30. Postarajcie sie, zeby przyszly obydwa szczeniaki, jak agnees nie dasz rady, to trudno.

agnees
Choroba lokomocyjna sie nie przejmuj, duzo szczeniakow ja ma, a najleprzy sposob, to po prostu duzo ze szczeniakiem jezdzic. Lekow nie dawaj, czesto nie pomagaja, a przeszkadzaja w przyzwyzajaniu psiaka do podrozowania. Jezdzij, nie przejmujac sie choroba. To jest bardziej stres, a nie strikte choroba lokomocyjna jak u ludzi, jak maluch sie przekona ze po jezdzie jest fajna zabawa (szkolonko) to bedzie chetnie jezdzil, jazda bedzie mniejszym stresem i problem zniknie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...