Jump to content
Dogomania

Duszek za TM....odszedł godnie...ukochany przez SWOJĄ rodzinę...


danavas

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jasza']Nescca, a jak finanse Duszka?[/QUOTE]

Nie wiem kochana.... i nawet nie za bardzo się tym interesuję. Wiem ,że to może arognacko zabrzmiało,ale...... nie mam siły o tym myśleć. Póki co wzięłam 700 zł z konta i jutro jadę. Paliwo już w baku. Byle Niuniek dobrze zniósł podróż i byle nie było wielu korków. Obiecuję ,że finanse rozliczymy do złotóweczki jak tylko będzie chwila oddechu. Lu_gosiak ma chorą córcię więc też nie lata do banku....ale myślę ,że jest ok. Na leki mam nadzieję nie zabraknie :) No chyba ,że p.doktor zaleci dializy..... to będziemy skomleć głośno. Jutro chcę porobić Mu wszystkie możliwe wyniki. Nawet z tomografem jeśli będzie taka możliwość.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Duszeńku jakiś ty cudny:))))))))))))) Nie , no tak nie wygląda ciężko chory psiak, przecież to cudo na kanapie:)))). Będzie dobrze, Nescca jesteś wspaniała i Duszek wyzdrowieje, muuuuuuuuuuuuuuuuusi !!!![/QUOTE]

to samo powiedzialam dzisiaj nesce - Duszek na zywo nie wyglada na psa który cierpi, a tym bardziej na psa, który nie chce zyc...DUSZEK wydrowieje, bo tym co przeszedl MUSI!!jesteśmy Mu to winni...u nescii ma naprawde wspaniała opieke, najlepsza jaka mozna sobie wymarzyc i On to czuje!! On chce zyc..trzymajcie kciuki i posylajcie cieple mysli!!

co do finansow dokladne rozliczenie pare stron wstecz - na bierzaco sa aktualizowane wplaty - tylko poki co wydatkow nie ma, ale mamy na wszystko faktury - wiec w chwili wolnego sie to uzupelni - teraz najwazniejsze by Duszek zyl

Link to comment
Share on other sites

rozmawiałam z nesca - Duszek jest bardzo wyniszczony, nie tylko nerki ma w fatalnym stanie ale i do tego serce i prostate....Duszka nerki sa wielkosci nerek kota!!!..masakra..Pani Neska:) mowi, ze dobrze sie stało, ze Beata zdecydowala sie do Niej przyjechac bo teraz ustalaja z kardiologiem leczenie Duszka..przy nerkach zaleca sie płukanie, przy słabym sercu odwrotnie - wiec trzeba wdrozyc Mu takie leczenie by kosztem jednego organu drugiego calkowicie nie zniszczyc....Duszek mial robiona krew, mocz badany, EKG..czekam na dalsze wiesci

Link to comment
Share on other sites

Jest taki psiak slodki , kochany
Jak każdy psiak zawsze chciał być do domku zabrany.
Lecz bezduszność i "ludzka" obojętność
Która dla dogomaniaków to nienormalność
Sprawiły że długo był zupełnie sam
zżerany przez larwy much tam
Nadszedł jednak dzień wybawienia
Znaleźli go Ludzie nie mogąc ukryć rozżalenia
Widząc go w jakim jest stanie
Stwierdzili że Duszkiem zostanie
Z takim imieniem jest pod troskliwa opieką
A teraz ze swą opiekunka wybrał się w podróż daleką.
Tam będą badać całego Duszka
Jak go wyleczyć z wiadomych już chorób nerek i serduszka.
Nescca i Duszek pojechali razem w tę podróż
Aby wyleczyć go z chorób i już

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']biedaczek!! ale i ta wierzę że Wam (Duszkowi z Beatką) się uda pokonać choróbska!! by szczęśliwie dożył przejścia za TM ale jeszcze nie teraz, za kilka lat!![/QUOTE]
Ja też wierzę! Zwłaszcza, że pani doktor postanowiła leczyć. Gdyby wiedziała, że nie ma szans ani sensu, myslę, że by to jasno powiedziała. Widocznie widzi dla Dusia szanse na zdrówko, a skoro tak, to jest bardzo dobra wiadomośc!
Już się cichutko ciesze i czekam na wieści od nesci po powrocie z podróży. Duszek pewnie bedzie zmęczony, ale zaraz się na pewno zregeneruje w takim aniołkowym domku:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...