Jump to content
Dogomania

Duszek za TM....odszedł godnie...ukochany przez SWOJĄ rodzinę...


danavas

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kasiek.']Kiedyś znalazłam psa w worku ,powiązane łapy ....nad nim unosiły sie muchy ,dla mnie to był znak ,ze juz nigdy nie bedzie cierpiał ,a tu czytam ,ze wtedy zwierze tez może życ ,to pojac tego nie mogę..gdybym wtedy wiedziała wezwałabym weta...w celu eutanazji jesli była jeszcze taka potrzeba...[/QUOTE]

????? ???? :question::question::question:







Cioteczki - może warto byłoby wznowić allegro, skoro poprzednie cegiełki tak ładnie się sprzedały... No chyba że już jest - to dajcie linka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tobciu']Kochani, przesyłam link do filmiku Duszka na YT. Rozsyłajcie proszę. [URL]http://www.youtube.com/watch?v=8_4lSgwmAIM[/URL][/QUOTE] Ale się znowu poryczałam. Wrzucam 50 zł od mego podopiecznego Jaśka, który ma już swój domek i jest szczęśliwcem:). Teraz kolej na Duszka, biedną niunieczkę.

Link to comment
Share on other sites

A ja na obiadek po pysznościowe cegiełki dla Duszka zapraszam!

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/214364-**-KIEŁBASA-Z-KOŚCIĄ–cegiełki-na-leczenie-Duszka-Michaela-i-Juranda-do-północy-20.09[/URL]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg9/scaled.php?server=9&filename=ko3mini.jpg&res=medium[/IMG] [FONT=Tahoma][SIZE=3]KOŚĆ „GŁODOMORRA” – 1 zł[/SIZE][/FONT]

[FONT=Calibri][FONT=Tahoma][SIZE=3][IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg30/scaled.php?server=30&filename=ko2mini.jpg&res=medium[/IMG] KOŚĆ „MARZENIE” – 2 zł[/SIZE][/FONT][/FONT]

i wiele innych :)

Link to comment
Share on other sites

Biedny Duszek. Widziałam wieczorem filmik. Nie dociera do mnie, że on będąc w dużo gorszym stanie niż teraz nie otrzymał żadnej pomocy od ludzi.Przecież to nie jest kwestia jednej bezdusznej osoby ale całej miejscowej społeczności:((( Tyle miesięcy , tak wyniszczone, biedne ciałko i te potwory bez serca dookoła:((( Nie ogarniam tego rozumem.
Nie umiem pojąć, przychodzą mi do głowy potworne porównania...Eh, szkoda słów. A dzieci , młodzież okoliczna - też bez serc????????????? Duszku musisz wyzdrowieć i biegać na tych biednych łapinkach.
Z innej beczki- czy wpłynął mój przelew 50 zł -wpłaciłam na konto Inspektoratu zanim ruszyło allegro. Sorki ,że pytam ale miałam ostatnio problemy z kontem internetowym i dlatego wolę sprawdzić czy ok( składałam nawet reklamację w banku).Dziękuję i pozdrawiam:)
Duszka przytulcie ode mnie, bardzo się cieszę,że pomalutku wraca do zdrowia; tak trzymaj kochany:))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Biedny Duszek. Widziałam wieczorem filmik. Nie dociera do mnie, że on będąc w dużo gorszym stanie niż teraz nie otrzymał żadnej pomocy od ludzi.Przecież to nie jest kwestia jednej bezdusznej osoby ale całej miejscowej społeczności:((( Tyle miesięcy , tak wyniszczone, biedne ciałko i te potwory bez serca dookoła:((( Nie ogarniam tego rozumem.
Nie umiem pojąć, przychodzą mi do głowy potworne porównania...Eh, szkoda słów. A dzieci , młodzież okoliczna - też bez serc????????????? Duszku musisz wyzdrowieć i biegać na tych biednych łapinkach.
Z innej beczki- czy wpłynął mój przelew 50 zł -wpłaciłam na konto Inspektoratu zanim ruszyło allegro. Sorki ,że pytam ale miałam ostatnio problemy z kontem internetowym i dlatego wolę sprawdzić czy ok( składałam nawet reklamację w banku).Dziękuję i pozdrawiam:)
Duszka przytulcie ode mnie, bardzo się cieszę,że pomalutku wraca do zdrowia; tak trzymaj kochany:))[/QUOTE]
nie mamy wglądu bezpośrednio w konto...co jakiś czas dostajemy wydruk...niedługo będzie wszystko napisane na dogo...prosimy o cierpliwość....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga31081980']halo u Duszka tak cichutko?Bo zaczynam się martwić[/QUOTE]
wszystko jest w porządku...Nescca wyjechała a Duszka dogląda Lu_Gosiak....jak widziałyśmy się dziś w schronie to mówiła że Dusiu fajnie...wcina sobie , robi kupki i siku:) wzmacnia się kochany:) powiem w tajemnicy że mąż Nescci go wczoraj do wyra władował:) chyba go polubił:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']wszystko jest w porządku...Nescca wyjechała a Duszka dogląda Lu_Gosiak....jak widziałyśmy się dziś w schronie to mówiła że Dusiu fajnie...wcina sobie , robi kupki i siku:) wzmacnia się kochany:) powiem w tajemnicy że mąż Nescci go wczoraj do wyra władował:) chyba go polubił:)[/QUOTE]

hi,hi
a swoja droga jak go nie lubic....jego trzeba lubic...ten maz wie co sie nalezy...Bravo !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']wszystko jest w porządku...Nescca wyjechała a Duszka dogląda Lu_Gosiak....jak widziałyśmy się dziś w schronie to mówiła że Dusiu fajnie...wcina sobie , robi kupki i siku:) wzmacnia się kochany:) powiem w tajemnicy że mąż Nescci go wczoraj do wyra władował:) chyba go polubił:)[/QUOTE]
łóżko to jest miejsce odpowiednie dla Duszka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Biedny Duszek. Widziałam wieczorem filmik. Nie dociera do mnie, że on będąc w dużo gorszym stanie niż teraz nie otrzymał żadnej pomocy od ludzi.Przecież to nie jest kwestia jednej bezdusznej osoby ale całej miejscowej społeczności:((( Tyle miesięcy , tak wyniszczone, biedne ciałko i te potwory bez serca dookoła:((( Nie ogarniam tego rozumem.
Nie umiem pojąć, przychodzą mi do głowy potworne porównania...Eh, szkoda słów. A dzieci , młodzież okoliczna - też bez serc????????????? Duszku musisz wyzdrowieć i biegać na tych biednych łapinkach.
Z innej beczki- czy wpłynął mój przelew 50 zł -wpłaciłam na konto Inspektoratu zanim ruszyło allegro. Sorki ,że pytam ale miałam ostatnio problemy z kontem internetowym i dlatego wolę sprawdzić czy ok( składałam nawet reklamację w banku).Dziękuję i pozdrawiam:)
Duszka przytulcie ode mnie, bardzo się cieszę,że pomalutku wraca do zdrowia; tak trzymaj kochany:))[/QUOTE]

ewu wezme wydruk po 10.09 - bo mamy 3 razy w miesiacu co 10 dni wyciagi do odbierania - to wszystko napisze:)

a Dusio jest kochany baaardzo taka słodziutka mordeczka i juz tak ładnie pachnie...bylam z Nim na dworze zrobił kupe i sikal...aha juz chyba Mu lepiej bo klapnal na mnie zebami jak Mu zastrzyk robilam:)

Link to comment
Share on other sites

dopiero teraz zobaczyłam ten film.
Nie wiem co bym zrobiła tym wszystkim "dobrym" ludziom co niedzielę zasuwającym do kościółków.
Czy wyspowiadają się z grzechu zaniechania pomocy?
Jeśli ten Najwyższy jest, to mam nadzieję, że zepchnie ich jak najniżej.
To co się stało z Duniem to ich wina.
Nie mogę...
Po prostu ryczę i ryczę.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Gosiu za opiekę nad Duszkiem :) Inaczej nie mogła bym wyjechać. A jestem w hotelu u Lilki...Lilka boryka się ze zdrowiem i musiałam w końcu do Niej pojechać....a przecież i do psiaków. One wszystkie są dogomaniackie....czyli nasze!!! Po drodze zrobiłam interwencję i odwiedziłam Michaela. Zdjęcia wrzuce za chwilke. A Dusio...cóż. Tak pieknie pachnie.... nie ma żadnych robali .....więc mój TZ stwierdził ,że łóżeczko należy Mu się bardziej niż naszym siersciuchom i położył na Nim Dusia. Nie powiem..... podobało się chłpoakowi. Gdyby ktoś chciał zamieścić fotkę Dusia na łożu....proszę o maila!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']dopiero teraz zobaczyłam ten film.
Nie wiem co bym zrobiła tym wszystkim "dobrym" ludziom co niedzielę zasuwającym do kościółków.
Czy wyspowiadają się z grzechu zaniechania pomocy?
Jeśli ten Najwyższy jest, to mam nadzieję, że zepchnie ich jak najniżej.
To co się stało z Duniem to ich wina.
Nie mogę...
Po prostu ryczę i ryczę.[/QUOTE]
Ja też tak myślę, nawet pisałam kiedyś o tych co z Dekalogu wybrali jedno przykazanie "Pamiętaj abyś dzień.... i żeby cię wszyscy w nowych butach w pierwszej ławce widzieli..."
Co tam dla nich jakiś pies... wypełniają obowiązek, celebrują... Niebo dla nich tylko stoi otworem..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']dopiero teraz zobaczyłam ten film.
Nie wiem co bym zrobiła tym wszystkim "dobrym" ludziom co niedzielę zasuwającym do kościółków.
Czy wyspowiadają się z grzechu zaniechania pomocy?
Jeśli ten Najwyższy jest, to mam nadzieję, że zepchnie ich jak najniżej.
To co się stało z Duniem to ich wina.
Nie mogę...
Po prostu ryczę i ryczę.[/QUOTE]

Tak film mnie powalił tez najbardziej, już nic w dniu gdy go zobaczyłam nie byłam w stanie zrobić :(

[quote name='nescca'][...] Gdyby ktoś chciał zamieścić fotkę Dusia na łożu....proszę o maila![/QUOTE]

Takie zdjęcie to usmiech dla tych co kibicują Duszkowi idę sie przespać wstane ok 7-8 jak nik sie nie zgłosi to prosże na [email][email protected][/email] zamieszczę.

.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...