Jump to content
Dogomania

Pseudo hodowla?


Fauka

Recommended Posts

[quote name='Fauka']Natrafiłam na te aukcje, wszystkie są jednej osoby, wszystkie szczenięta nie mają rodowodu i jest ich strasnzie dużo, czy można to uważać za pseudo hodowle? [URL]http://[/URL][regulamin][/quote]
nie ważne ile szczeniąt. nie maja udokumentowania- czyli pseudohodowla

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

[quote name='Fauka']Natrafiłam na te aukcje, wszystkie są jednej osoby, wszystkie szczenięta nie mają rodowodu i jest ich strasnzie dużo, czy można to uważać za pseudo hodowle? [URL]http://[/URL][regulamin][/quote]

A czy chodzi ci o to, że jest dużo szczeniąt jednej rasy, czy dużo szczeniąt różnych ras?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='Fauka']Natrafiłam na te aukcje, wszystkie są jednej osoby, wszystkie szczenięta nie mają rodowodu i jest ich strasnzie dużo, czy można to uważać za pseudo hodowle? [URL]http://[/URL][regulamin][/quote]
:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:jest jedna zasada na całym świecie .Jeśli pieską nie dzieje się nic złego są zadbane ,dobrze odżywione i pod stałą opieką weterynarzy to nic wam do tego:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: to tylko żal komuś dupę ściska że ktoś komuś klijentów zabiera i z tąd ta zadyma .jak już tak chcecie ratować psiaki to zajmijcie się tymi w schronach i tych na łańcuchach !!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika1980']:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:jest jedna zasada na całym świecie .Jeśli pieską nie dzieje się nic złego są zadbane ,dobrze odżywione i pod stałą opieką weterynarzy to nic wam do tego:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: to tylko żal komuś dupę ściska że ktoś komuś klijentów zabiera i z tąd ta zadyma .jak już tak chcecie ratować psiaki to zajmijcie się tymi w schronach i tych na łańcuchach !!!!!!!!!!!!!!![/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]a co madralińska liczysz na to ze TE nie trafią do schronu :cool1:...mylisz się i to poważnie jest to wielce prawdopodobne .... TACY jak Ty powinni tam posiedzieć z miesiąc to by im się oczy otwarły jak TAM jest i jakie psy trafiają dzięki takim zadufanym osobom jak ty .... [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Alicja
gdzie sa te czasy dogo z przed paru lat,kiedy nowi użytkownicy mieli odrobine szacunku dla starszych forumowiczów:shake:
i dzieci po 13-14 lat mało pisało(ortografia sie kłania)...to już nie te dogo co kiedyś....nie wytłumaczysz i tak...szkoda zachodu:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ASICA']Alicja
gdzie sa te czasy dogo z przed paru lat,kiedy nowi użytkownicy mieli odrobine szacunku dla starszych forumowiczów:shake:
i dzieci po 13-14 lat mało pisało(ortografia sie kłania)...to już nie te dogo co kiedyś....nie wytłumaczysz i tak...szkoda zachodu:razz:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]ano własnie ...żal...
Dzieci Neostrady myślą , że pozjadały wszystkie rozumy ,bo mają YORKA z pseudohodowli za całe 1000 zł i to że opiekują się nim to już Mistrzostwo Świata i dajcie im za to medal ... bozia rączki wszystkim dała więc zapraszam TAKIE madre do schroniska ...powgarniać psiakom pchły z futerka , wyczesać kołtuny ....powygarniać kupy z kojca ... przytulić futerko niepierwszej czystości ...

eh..... szkoda gadać ...[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

schronisko??
to za proste,proponuje wziąsc pare psów na tymczas,chorych,z problemami psychicznymi,po przejsciach i czekać na.....gromy z jasnego nieba ze i tak się nic nie robi:razz:
walczyc z własna rodziną i sąsiadami kórzy maja dośc naszego,,dobrego serca'',nie spać-tylko koczowac dniami i nocami u weta(oczywiscie za własne pieniadze)zaniedbywać swoje psy(oczywiscie tez z adopcji)dzieci,męza,a na koniec pozwolić odejsc psu o którego życie przegrało sie walke:placz:
i tak pare ,parenascie razy....nie poddając się,nie zniechęcając...i jeszcze tłumaczyc rozpieszczonym dzieciom na dogo jak to jest naprawde:razz:
ręce opadaja,ale całego swiata sie nie zbawi!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a co madralińska liczysz na to ze TE nie trafią do schronu :cool1:...mylisz się i to poważnie jest to wielce prawdopodobne .... TACY jak Ty powinni tam posiedzieć z miesiąc to by im się oczy otwarły jak TAM jest i jakie psy trafiają dzięki takim zadufanym osobom jak ty .... [/B][/COLOR][/FONT][/quote]wcale takiej pewności nie mam i nie jestem zadufana .nie raz byłam w schronie i nie raz adoptowałam stare i niechciane psy :angryy:więc mi nie pisz że się mondruje :diabloti:to że trafiają do schronu to wina ich właścicieli a nie hodowców!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika1980']wcale takiej pewności nie mam i nie jestem zadufana .nie raz byłam w schronie i nie raz adoptowałam stare i niechciane psy :angryy:więc mi nie pisz że się mondruje :diabloti:to że trafiają do schronu to wina ich właścicieli a nie hodowców![/quote]
Ano nieprawda.. bo to Ty jestes odpowiedzialna za to co powołałaś do życia. Jeżeli pies który przyjdzie na świat z Twojego powodu znudzi się właścicielom to twoim świętym obowiązkiem jest pomóc mu... Potrafiłabyś obojetnie przejśc obok psa w klatce, którego trzymałaś na rękach zaraz po urodzeniu? :shake:

Acha i osoba urodzoana w 1980 (podejrzewam, że to obok nicka to rok urodzenia) roku to już wcale nie takie dziecko... to powinna byc dojrzała osoba... powinna być :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika1980']Nie szukam poparcia ! Każdy ma prawo do własnego zdania .[/QUOTE]

Tak jak ktoś już tu napisał - nie znajdzie się tu nawet pół osoby, która poprze Twoje "argumenty".
Myślę, że te forum nie jest dla osób, które są pseudohodowcami... No chyba, że spróbujesz choć trochę zastanowić się nad tym, co ludzie Ci cały czas piszą... Mam szczerą nadzieję, że otworzą Ci sie oczy i przestaniesz sprowadzać na świat pieski, których przyszłość będzie stała pod znakiem zapytania...
Zapraszam do działu Psów w Potrzebie... Mnóstwo tam schroniskowców i psiaków bezdomnych, którym trzeba pomóc.. Może przyłączysz się do pomocy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...