Jump to content
Dogomania

podrzucony labrador szuka domu PILNE !


iwonka341

Recommended Posts

Imie: Cwaniak
wiek: około 7 lat

Bardzo wdzięczny i ułożony pies. Dwa lata temu został podrzucony do domu mojej koleżanki. Tato z dużego domu przeprowadza się do bloku. Córka studiuje w gdańsku i nie może go ze sobą zabrać. Jej tato pracuje od 5 do 21 nie ma możlwiości zająć się psem.

Psa ogłaszają od 3 miesięcy bezskutecznie, wsyzscy słysząc wiek rezygnują. Cwaniaka czeka najpewniej schron.. pies jest czystą maskotką, bardzo lubi dzieci.

jesli ktoś byłby zainteresowany psiakiem bardzo proszę o kontakt pod nr 517325407 bądz na @ [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Pies przebywa obecnie 44 km od białegostoku jednak właścicielka deklarowała dowóz do jakiejkolwiek miejscowowści :)
tak prezentuje się Cwaniaczek :)

[IMG]http://i55.tinypic.com/24eyjpj.jpg[/IMG]
[IMG]http://i55.tinypic.com/1416pn6.jpg[/IMG]
[IMG]http://i53.tinypic.com/2ahfhub.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

niestety do końca września pies dużo czasu spędza sam siłą rzeczy też załatwia swoje potrzeby w domu.. wg właścicielki był nauczony czystości.. ja zamiejściłam tylko tutaj oraz na labradory.org ona mówiła, że na wielu.. ale nie wiem jak z tym było ja osobiście żadnego nie widziałąm nie mam też innych zdj tylko takie mi przesłała..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ula_cz']W pierwszym poście jest napisane, że 44 km od Białegostoku[/QUOTE]

ale później że w Białymstoku, i wychodzi, ze właściewie nie wiadomo juź gdzie?

Podpowiem, że sa bazarki na dogo - z ogłoszeniami - kupujesz pakiecik i dziewczyny robią masę ogłoszęń na całą Polskę. Warto spróbować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonka341']ja nie sprawdzałam tylko właścicielka chłopak mieszka 2 bloki dalej od stancji jej chłopaka z tego co mi mówiła ;) a chłopak ma już psa więc pewnie będą się widywać[/QUOTE]

ja to bym się chyba zapłakała na śmierć gdybym oddała swoją sukę 2 bloki dalej... dla mnie to byłoby gorzej niż na drugi koniec Polski, bo bym widziała ją często i że co, że nie może być ze mną... dla mnie to byłby koszmar...

A jak tam Cwaniak już w nowym domu? wiadomo coś?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='iwonka341']dziś miał być zawieziony.. dziewczyna będzie 2 razy w miesiącu u chłopaka więc może tak tego nie odczuje tym bardziej, że 2 lata temu był do neij podrzucony..[/QUOTE]

Wiadomo co z psiakiem? został już zawieziony do nowego domu? Jak się sprawuje?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...