Jump to content
Dogomania

KOAN - przepiękny psiak szuka przyjaciela na całe życie !!!


Asia_M

Recommended Posts

  • Replies 975
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dziewczyny trzymajcie bardzo mocno KCIUKI byłam dziś w C-K i przyjechała moja znajoma chciała apacze ale potem przedstawilśmy jej koana i?????????? potem jeszcze pół godziny jej mówiłam jaki on jest super a najlepsze jest to że ona szuka takiego szalonego psa żeby był kumplem jej szpica .jak to sie uda to bedzie mial domek ze swoim prywatnym "LASEM" no to musi sie uadć!!!!!!!!!!!!!!!! .:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: bede wiedziec w tym tygodniu jaka będzie decyzja :loveu:, a jak on wiedział że jest obserwowany jakie pozycje przybierał no mozna było paść ze śmiechu nawet pokazał swój zleksza brudny brzuszek:cool3:

Link to comment
Share on other sites

jeszcze nicnie wiem ale brak wiesci to też dobre wieści wiem że ta pani musi postawic kojeć i to porządny z super buda , i ogólnie mamy małą tragedie w schronisku i troche to odeszło z pierwszego planu ale na pweno bedzie ok.dziewczyny wszystko sie zaczeło od zrobienia gazetki C-K w tej szkole i jedna pani juz zabrała psa 2 sie zastanawie i nie gadaja o niczym innym tylko o naszych pieskach moze warto to przenieść do innych szkół.ta gazetka miała byc dla dzieci a stała si tematem nauczycieliiiiiii:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj rozmawiałam z tą panią i ma przyjechać do C-K z swoim pieskiem żeby sie poznali i to spotkanie rostrzygnie sprawe :Dog_run::Dog_run:widziałam też zdjecia jej podwórka jakie ogromne i ma własny las .sama bym tam pobiegała :ghost_2::painting: powinno być dobrze zobaczymy czy pieski będą tego samego zdania

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...