Jump to content
Dogomania

Policjanci umyślnie przejechali psa


Marta1990

Recommended Posts

[quote name='wolf122']Skurwiele i tyle w temacie.Przepraszam za wulgarność ale inaczej nie da się tego skomentować.Mam nadzieję,że nie cała Policja jest tak na bakier z człowieczeństwem.[/QUOTE]

a co innego o takich ... napisać - mają chronić a sami z takim okrucieństwem zabili niewinnego niczemu psiaka - gnoje powinni nie tylko wylecieć, bo dla takich w Policji miejsca nie ma - ale dla przykładu dostać najwyższą karę bez zawiasów.

Link to comment
Share on other sites

Ja cały czas mam nadzieję, że nie wszyscy policjanci są źli. Jednak ostatnio coraz częściej napływają do mnie informacje taka jak ta... Kilka tygodni temu w mojego kumpla i jego dziewczynę jadących na motorze (niedzielne popołudnie, ok. 60 km/h, teren zabudowany) wjechał wyjeżdżając z podporządkowanej naczelnik tamtejszej drogówki. Trzy promile we krwi. I oczywiście nic mu nie zrobią, bo powiedział, że prowadził koleś, który siedział na miejscu pasażera. Znaleźli jakąś laskę, której dali parę złotych i poświadczyła, że tak było.
Mój kumpel, który wstąpił do policji jakieś 2 lata temu, opowiadał takie historie, że głowa mała... Chociażby zatrzymują kogoś posiadającego narkotyki, ale puszczają go wolno, jeżeli ma wystarczająco gruby portfel aby zaspokoić chciwość pana władzy. Gdy mój kumpel powiedział, że nie chce połowy tej kasy, to usłyszał w odpowiedzi, że wszyscy biorą i jak nie chce żeby przestali mu ufać (bo jak nie weźmie - nakabluje, wiadomo) to lepiej niech chowa i się nie odzywa...A sytuacji tego typu znam znacznie, znacznie więcej ;( Jednak o taką postawę wobec bezbronnych zwierząt ich nie podejrzewałam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...