Jump to content
Dogomania

Leżał ranny Rudy MA DOM i własną kanapę - bądź szczęśliwy Rudasku


paros

Recommended Posts

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aleksandra95'][url]http://www.dogomania.pl/threads/214490-**super-cegie%C5%82kowy**-D-na-Rudego-do-26.09-godz.-22?p=17618249#post17618249[/url]


robiłam w 15, wiec jak cos do poprawki to pisać ;)[/QUOTE]

Ola bazarek fajny :loveu: Rudy będzie miał drugą operację w tym tygodniu

Link to comment
Share on other sites

Dzień Dobry.
Bardzo proszę o informacje jaki jest obecnie koszt zadłużenia Rudego w klinice ?

Podam też link stronę prowadzi znajoma mojej znajomej :)) może warto by było napisać o Rudym:) może tam ktoś go wypatrzy i zabierze do domu :) [url]http://www.psy.warszawa.pl/[/url]
Przepraszam jeśli strona jest już znana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Annaa4']Dzień Dobry.
Bardzo proszę o informacje jaki jest obecnie koszt zadłużenia Rudego w klinice ?

Podam też link stronę prowadzi znajoma mojej znajomej :)) może warto by było napisać o Rudym:) może tam ktoś go wypatrzy i zabierze do domu :) [url]http://www.psy.warszawa.pl/[/url]
Przepraszam jeśli strona jest już znana.[/QUOTE]

w poście nr 5 jest prowadzone przez bric-a-brac rozliczenie wpłat i podane koszty operacji (1200 zł) + koszt pobytu w klinice 15 zł/ dzień + leczenie babeszjozy +.... szacuję, że około 1800 zł, ale może być więcej bo nie mamy dla niego tymczasu po operacji.

Z sumowania wynika, że wpłacono 355 zł, w najbliższych dniach kończą się bazarki (jeden 15.09 a drugi 20.09) więc dojdą wpłaty z bazarków i może jeszcze ktoś wpłaci dla Rudego.

napiszę o Rudym na tej stronie, dziękuję za informację :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maja602']Odnosząc się do wpłat, to mojej wpłaty w poście 5 nie ma. Wpłacałam na konto ze strony "znajdki". Nie była to duża kwota bo wpłacałam na kilka psów, wpłaciłam po 20zł. na kżdego. Dobrze byłoby zaktualizować listę.[/QUOTE]

Przepraszam, że lista wpłat nie została jeszcze zaktualizowana ale p.JolaB jest w obecnej sytuacji bardzo zabiegana i nie może na bieżąco podawać wpłat.
A tu jeszcze bric-a-brac dostała bana na kilka dni a to ona prowadzi rozliczenie. Dzisiaj po południu bric-a-brac będzie już na Dogo wpisze do postu rozliczeniowego

Dziękujemy za wsparcie na leczenie Rudego
[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="1"]
Mariusz C. 20zł.
Gabriela M. 30zł.
jola_li 20zł.
Maja602 20zł.
Karolina P. 8zł.
Joanna S. 30zl.
Randa 100zł.
Krzysztof Z. 20zł. [/SIZE][/FONT]

Wszystkim darczyńcom bardzo, bardzo dziękujemy [IMG]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/75.gif[/IMG]

Dzisiaj wieczorem bric-a-brac będzie już na Dogo i dopisze do postu rozliczeniowego

Zdjęcia dostałam na komórkę a dopiero wieczorem dostałam informacje.
Okazało się, że [B]Rudy miał już drugą operację [/B]i został nawet wykastrowany. Widać na zdjęciu wygolony tył i szew po operacji na tylnej łapie. Rudy już miał obie operacje, ma usuniętą główkę kości udowej, jeszcze tylko zobaczą czy ta miednica sama się nie zrośnie.
Teraz pilnie szyka domu, chociaż tymczasu!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=1]
Mariusz C. 20zł.
Gabriela M. 30zł.
jola_li 20zł.
Maja602 20zł.
[SIZE=3][B]Aldrumka 40zł.[/B][/SIZE]
[SIZE=4][B]Karolina P. 8zł.[/B][/SIZE]
Joanna S. 30zl.
Randa 100zł.
Krzysztof Z. 20zł. [/SIZE][/FONT]

[/QUOTE]

Dziękujemy za wpłaty :Rose:

Aldrumka była już w rozliczeniu wcześniej, więc wykasowałam. Karolina P. wpłacała wcześniej 10zł, więc to 8zł to chyba druga wpłata? Jeśli to ktoś z dogo, proszę o sprostowanie ;) Post rozliczeniowy uzupełniony.

Gdy tylko lecznica podsumuje wydatki, podamy wysokość zadłużenia i wtedy będzie można ocenić sytuację. Co nie zmienia faktu, że dopóki nie ma gdzie psa zabrać, lecznica będzie doliczać za każdą dobę... Pilnie tymczas potrzebny...

Link to comment
Share on other sites

Dzień Dobry.

Od samego początku jak zobaczyłam Rudę na FB to wiedziałam że nie jestem w stanie przejść obojętnie obok tego Rudzielca :) Jestem zainteresowana adopcją Rudego. Jutro będę kontaktować się z właścicielem mieszkania które wynajmuje jeśli on się zgodzi to w zasadzie byłabym gotowa go zabrać. Współlokatorzy już się zgodzili.
Tylko nie wiem jak to jest z Rudym miał te dwie operacje jaki jest jego stan na teraz ?? Mieszkam w Warszawie/Żoliborz- 1 piętro z windą bo to wieżowiec. Obecnie posiadam 3 świnki morskie ;-)

Nie wiem czy będę się w stanie nim zając nie wiedząc na czym dokładnie stoję z jego zdrowiem :) dlatego proszę o szczegółowe informacje. I nie jest to kwestia pieniędzy tylko zwyczajnie czasu. Sama będę się nim zajmować,pracuje 8 godz dziennie + dojazd/powrót z pracy.

Nie wiem co więcej :)

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam. Teraz bardzo mocno proszę trzymajcie kciuki aby właściciele mieszkania się zgodzili na psa :) Jeśli na to się zgodzą :D bardzo mocno wierzę że tak (hehe jeśli rozsądnie będą myśleć to po prostu doliczą mi do czynszu za niego ;-) ) to wszystko inne to już drobny pikuś :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Annaa4']Dzwoniłam. Teraz bardzo mocno proszę trzymajcie kciuki aby właściciele mieszkania się zgodzili na psa :) Jeśli na to się zgodzą :D bardzo mocno wierzę że tak (hehe jeśli rozsądnie będą myśleć to po prostu doliczą mi do czynszu za niego ;-) ) to wszystko inne to już drobny pikuś :)[/QUOTE]
Aniu bardzo mocno trzymam kciuki to fajna psina i jak go zobaczysz na zywo to sie zakochasz.
To taki duzy przytulak.(moze nie pytaj wlascicieli;))
.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...