Jump to content
Dogomania

Bari - rozweseli każdego ponuraka! Za swą radość zapłacił wolnością...MA DOM!


Istar19

Recommended Posts

  • Replies 335
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ludzie mówią - psy szczekają, to ich sposób porozumiewania się, "informowania" i wyrażania emocji. Nie ma w tym nic złego.
A szczęśliwy Bari chce wszystkim zakomunikować, że ma SWOJĄ rodzinkę i będzie jej bronił przed obcymi :evil_lol:.... a jakby taka sąsiadka chciała mu zabrać panią, albo chciała być dla pani ważniejsza niż on Bari :watpliwy:.... trzeba reagować póki czas :diabloti:.

Bądźmy dobrej myśli :lol:

Link to comment
Share on other sites

oj nie każdy Kasiu nie każdy .... pamiętam co Juki wyprawiała w domu na początku:mad:

a właśnie od Juki nie mam za dobrych wieści :( jest kochana i już nie agresywna (zazwyczaj) ale ma problemy z kręgosłupem :cry: z tego co zrozumiałam są chwile w których wogóle nie potrafi chodzić, leczą ją na Brynowie, wszędzie muszą nosić :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Istar19']oj nie każdy Kasiu nie każdy .... pamiętam co Juki wyprawiała w domu na początku:mad:

a właśnie od Juki nie mam za dobrych wieści :( jest kochana i już nie agresywna (zazwyczaj) ale ma problemy z kręgosłupem :cry: z tego co zrozumiałam są chwile w których wogóle nie potrafi chodzić, leczą ją na Brynowie, wszędzie muszą nosić :([/QUOTE]

To ten czarny labrador (latem miała takie fajne zdjęcia w muszelce od Soboz4) ?
Niedobrze:-( A wiedzą dokładnie co jej dolega? Czy to przepuklina międzykręgowa czy jakieś porażenie?
Z tym noszeniem to jest ogromny kłopot, ja to miałam z Fartem przez prawie 4 lata. Ostatnio widziałam taki wózek-platformę, niskopodłogową, która doskonale nadawałaby się do transportu psa.

Link to comment
Share on other sites

nie, labradorka to Sesi była i z tego co wiem ma się świetnie (często ja widuje)

Juki to sunia mała, rudawa, która opiekowałam się w zeszłą zimę, przed Sznapim. znaczy mała, waży koło 14 kg, rozmawiałam krótko z jej właścicielami, wiem tylko tyle że na Brynów z nia jeżdżą, jakieś preparaty dają na wzmocnienie, witaminy itp. Przez ponad pół roku było ok ze zdrowiem, wcześniej dwa lata w schronie tez było ok i nagle przestała chodzić - potem się poprawiło, ale nie do końca, eh

Link to comment
Share on other sites

no właśnie wiem, a kilka dni później nie mogła wstać, ni miała żadnego wypadku ani nic, nie było sygnałów że coś jest nie tak ... na szczęście teraz jest troszkę lepiej, ale jak będzie się to powtarzać...

ale chyba robimy offtop u Bariego^^

Link to comment
Share on other sites

Bari się chyba nie obrazi :)

zapraszam na wątek Saby :)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/219313-Saba-m%C3%B3wi%C4%85-%C5%BCe-si%C4%99-zgubi%C5%82am-ale-nikt-mnie-nie-szuka-wi%C4%99c-ja-poszukam-nowego-domu!?p=18183250#post18183250[/url]
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-OXzk0P4nyM8/TuR3Ho6m-MI/AAAAAAABbQI/zKcGyguzLfI/s640/IMG_1462.JPG[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...