Jump to content
Dogomania

Zabrze, Gliwice najlepszy weterynarz przeprowadzający zabieg sterylizacji


Entliczka

Recommended Posts

witam, jak wyżej w temacie rozglądam się za dobrym i sprawdzonym lekarzem z doświadczeniem. To nie jest sprawa na już po prostu sie rozglądam i chce wiedziec co jak i gdzie:) Przy okazji oprócz specjalisty od zabiegu sterylizacji prosze o opinie o dobrych weterynarzach również od takich od rutynowych wizyt:) jeśli będzie to jeden lekarz- wspaniale ale różnie to bywa więc proszę o propozycje

Link to comment
Share on other sites

Ja chodzę z moimi zwierzętami (koty i pies) w Gliwicach do przychodni na ul. Ku Dołom, ok. ul. Wójtowskiej. Wszyscy lekarze trzymają poziom, Bardzo cenię dr Kręczyńską, poza tym jeszcze bylam u dra Spólnickiego i dra Hałuna, są też bardzo dobrzy. Spólnicki uratował mi ostatnio "zatkanego" kocura, kiedyś przyjechał do domu uspić nieuleczalnie chorego psa - przy czym zachowywał się bardzo kulturalnie i delikatnie i pomógł nam przejść przez to. Teraz czekam na operację suki planowaną na środę, jest to nowotwór, ale może jest szansa. Będzie wycinany guz i jednocześnie sterylizacja. Przed samym zabiegiem będą jeszcze badania - rentgen czy nie ma przerzutów (aby oszczędzić dwukrotnej narkozy), dokładnie mi Pani Doktor wyjasniła co i jak. Czasami żałuję, że nie jestem zwierzątkiem porównując traktowanie w gabinetach "ludzkich" doktorów, a i ceny zdecydowanie przystępniejsze. Mają tam RTG, badają na miejscu krew, udzielają dokładnych informacji.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za dobre życzenia. Saba po środowej operacji (bardzo ciężkiej, jak się okazało i długiej - ponad 2 godziny) szybko dochodzi do siebie. Już dziś chodziłyśmy na spacer, zaczęła jeść, wydaje się, że nie boli ją specjalnie. Doktor Spólnicki z przychodni w Gliwicach ma złote ręce - i takież serce ...

Link to comment
Share on other sites

Saba pomimo swoich poschroniskowych przejść to bardzo posłuszny i mądry piesek. jak miała kroplówkę, to pokazałam jej rurkę i że jest przymocowana do łapki, ona traktowała to jak taką inną smycz i grzecznie leżała aż odepnę, mogłam wszystko zrobić w tym czasie w domu w ciągu ponad dwóch godzin. Opatrunek pokazuję jej i mówię, ze nie wolno i to wystarcza, staram się mieć ją na oku, ale do tej pory nie zerwała domowo zrobionej opaski z frotowego prześcieradła. Byłam dziś z nią na dłuższym spacerze - trochę słaba, ale chętnie szła, je dobrze. Chyba będzie zdrowa :)
Operacja(i badania przed) była dość droga - 500 zł, może gdzieś jest taniej, podobno dr Kokoc w Rudzie też jest polecany, ale ja wolę bliżej, mam doktora na telefon w każdej chwili no i uważam, że taka długi i ciężki zabieg był na pewno wart tej ceny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...