Jump to content
Dogomania

Mikusia ma swój dom.


omi

Recommended Posts

[quote name='wojtuś']Omi jestem na zaproszenie,
jak Kochani Wam pomóc,

nie ma co się zastanawiać - tylko sunię zabrać na DT do omi:)
Mogę pokryć te pozostałą część sterylki, jak mówiliście akcja Kariny pokryje 50%,
Niedawno Sunię Miłkę 17 kg sterylizowaliśmy u Dr Szpeyera w Krakowie, za 150 zł.
Również Dr Komenda z lecznicy na Ruczaju jest oddany bezdomniakom,

Gdyby sterylka Suni była na mojej głowie w Krakowie to nie ma problemu,
Sunia jest w Olkuszu? to nie tak daleko od Krakowa.[/QUOTE]

Wojtusiu dziękuję, że jesteś.

Jeżeli suni uda się u mnie zamieszkać, to będę Cię prosiła o pomoc w umówieniu sterylki.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 760
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='omi']Lika we dwie nie damy rady. Przeczytaj [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195614-Bezp%C5%82atne-DT-trzeba-by%C4%87-idiot%C4%85-Zapraszam-do-dyskusji"]http://www.dogomania.pl/threads/195614-Bezp%C5%82atne-DT-trzeba-by%C4%87-idiot%C4%85-Zapraszam-do-dyskusji[/URL]...
post 136.

Jeżeli nie będę miała wsparcia stałego ze strony innych dogomaniaków, to może się to zakończyć tym, że sunia zostanie u mnie na stałe bez żadnej pomocy. Nie mogę sobie na to pozwolić-niestety, bo gdybym miała inną sytuację, to wzięłabym sunię na zawsze i nikogo o tym nawet nie informowała.

A swoja drogą -[B]jaka to paranoja[/B]-chcę uratować psa, dać mu dt bezpłatny i ......zero odzewu...oprócz nas nikogo ta sunia nie interesuje-natomiast na wątkach jest wielkie halo, że wyciągany jest pies ze schroniska i załatwia ( bo z wielką łaską jest ewentualnie przyjmowany, po znajomościach- zdarza się, że do kojca) mu się hotel za 450 zł miesięcznie! I dogomaniacy PŁACĄ bez mrugnięcia....co miesiąc...

To może poczekam, aż sunia trafi do schroniska albo zostanie znaleziona zagłodzona w zimie w krzakach i WTEDY zrobimy AKCJĘ RATOWANIA![/QUOTE]


Omi, podzielam Twoje zdanie w 100%.
Przykre to :(.

No nic, zawsze można jakieś bazarki porobić, i trzeba jakoś sunie rozreklamować, żeby jak najwięcej osób się dowiedziało o tej bidulce.
A, słowo schron zamieniłabym na umieralnia, nie każdy wie jakie tam warunki panują.

Edit.

Jeśli jest dt u omi ale za zwrotem kosztów, to trzeba to jasno napisać na początku wątku, opisać sytuacje i obecne potrzeby. W tej chwili tytuł wątku i pierwszy post wskazują za to że sunia szuka dt.
Można napisać do moda z prośbą o zmiene prowadzącego wątek , lub o dodanie dodatkowego postu na początku wątku, tam można będzie prowadzić rozliczenia, wpisać tekst i inne potrzebne sprawy prowadzić.

Link to comment
Share on other sites

Masienka nie może na razie zmienic tytułu wątku i informacji w pierwszym poście ze względu na brak czasu i chwiliwy brak internetu. Na pewno jak znajdzie chwilkę to to wszystko pozmienia.

Co do suni to dzisiaj nie widziałam jej nigdzie, jak ją zobacze porobie jej zdjęcia telefonem tylko nie wiem kiedy uda mi się znowu skorzystac z komputera. Dziękuje za taki odzew, mam nadzieje, że uda się znaleźc jakies rozwiązanie bo sunia jest w ciąży, a noce coraz zimniejsze się robią. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Omi, podzielam Twoje zdanie w 100%.
Przykre to :(.

No nic, zawsze można jakieś bazarki porobić, i trzeba jakoś sunie rozreklamować, żeby jak najwięcej osób się dowiedziało o tej bidulce.
A, słowo schron zamieniłabym na umieralnia, nie każdy wie jakie tam warunki panują.

Edit.

Jeśli jest dt u omi ale za zwrotem kosztów, to trzeba to jasno napisać na początku wątku, opisać sytuacje i obecne potrzeby. W tej chwili tytuł wątku i pierwszy post wskazują za to że sunia szuka dt.
Można napisać do moda z prośbą o zmiene prowadzącego wątek , lub o dodanie dodatkowego postu na początku wątku, tam można będzie prowadzić rozliczenia, wpisać tekst i inne potrzebne sprawy prowadzić.[/QUOTE]

Wysłałam pw chyba do całej dogomanii.

[B]Czy do moda mogę napisać ja - czy musi to zrobić założycielka wątku?[/B]
Jak się pisze do moda, do którego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jo37']Jestem na zaproszenie.Niestety finansowo na stałe
nie mogę nic zadeklarować.[/QUOTE]
Dziękuję za przybycie. Każda pomoc się liczy.
[quote name='dogomanka_']Masienka nie może na razie zmienic tytułu wątku i informacji w pierwszym poście ze względu na brak czasu i chwiliwy brak internetu. Na pewno jak znajdzie chwilkę to to wszystko pozmienia.

Co do suni to dzisiaj nie widziałam jej nigdzie, jak ją zobacze porobie jej zdjęcia telefonem tylko nie wiem kiedy uda mi się znowu skorzystac z komputera. Dziękuje za taki odzew, mam nadzieje, że uda się znaleźc jakies rozwiązanie bo[B] sunia jest w ciąży[/B], a noce coraz zimniejsze się robią. :roll:[/QUOTE]

Pola dziękuję. W sprawie zdjęć może skontaktuj się z Olq ( wczoraj szukałyście razem suni)

[B]Musimy się spieszyć, bo za chwilę będziemy mieli małe do uśpienia![/B]

Link to comment
Share on other sites

No i dzisiaj niestety też suni nie było. Myślę, że może jak na osiedlu przy weekendzie jest wiekszy ruch to ona się gdzieś chowa? I wczoraj i dziś bylo wszędzie mnóstwo ludzi - mlodzież, dzieci, rodziny z wózkami, psiarze.

Omi- my się z Dogomanką nie widziałyśmy, kontaktowałam się z nią tylko telefonicznie- szukałam suni tylko z mężem. Jutro niestety nie będę miała czasu. Myślę, że jeśli Dogomanka by widziała sunię i była w stanie zrobić jakies zdjęcie to możemy się umówić, że ja te zdjęcia od niej wezmę i wstawię na wątek. We wtorek bym mogła jeszcze raz spróbować tam iść, ale dopiero wieczorem. Jak sytuacja u Ciebie z dt? Czy jesteś w stanie się zadeklarować na konkretny termin?
Co do mojej deklaracji to sama nie wiem jak jest lepiej. Mogę Ci przelać jednorazowo 100zł w październiku albo po 10zł miesięcznie. U nas sytuacja finansowa jest tak ruchoma, że ciężko cokolwiek przewidzieć, dlatego nie chcę deklarować większych kwot miesięcznie.
A tak ogólnie to najlepiej się ze mną kontaktować przez pw bo ja nie zaglądam na dogo zbyt często i jeśli by byla jakaś pomoc potrzebna to mogę nawet nie wiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Napisz do Pianki.
Bo faktycznie sprawa pilna.[/QUOTE]
Napisałam do Pianki. Czekam na odpowiedź.

[quote name='Maryna']Na razie nie mogę zadeklarowac stałych wpłat,ale jednorazowo 30 zł natychmiast.Wiem,że to malutko.........[/QUOTE]
Bardzo dziękuję- to bardzo dużo.

[quote name='lika1771']Ponawiam prosbe.

TRoche sie martwie od wczoraj suni nie ma kurcze..........[/QUOTE]

Też się martwię...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olq']No i dzisiaj niestety też suni nie było. Myślę, że może jak na osiedlu przy weekendzie jest wiekszy ruch to ona się gdzieś chowa? I wczoraj i dziś bylo wszędzie mnóstwo ludzi - mlodzież, dzieci, rodziny z wózkami, psiarze.

Omi- my się z Dogomanką nie widziałyśmy, kontaktowałam się z nią tylko telefonicznie- szukałam suni tylko z mężem. Jutro niestety nie będę miała czasu. Myślę, że jeśli Dogomanka by widziała sunię i była w stanie zrobić jakies zdjęcie to możemy się umówić, że ja te zdjęcia od niej wezmę i wstawię na wątek. We wtorek bym mogła jeszcze raz spróbować tam iść, ale dopiero wieczorem. Jak sytuacja u Ciebie z dt? Czy jesteś w stanie się zadeklarować na konkretny termin?
Co do mojej deklaracji to sama nie wiem jak jest lepiej. Mogę Ci przelać jednorazowo 100zł w październiku albo po 10zł miesięcznie. U nas sytuacja finansowa jest tak ruchoma, że ciężko cokolwiek przewidzieć, dlatego nie chcę deklarować większych kwot miesięcznie.
A tak ogólnie to najlepiej się ze mną kontaktować przez pw bo ja nie zaglądam na dogo zbyt często i jeśli by byla jakaś pomoc potrzebna to mogę nawet nie wiedzieć.[/QUOTE]

Olq bardzo Ci dziękuję, że robisz co możesz dla suni.

Suni nie mogę zabrać na konkretny termin. Pieniądze zadeklarowałaś tylko Ty, Maryna, Lika1771 (szczepienie), Wojtuś 50% sterylki. Dziękuję Wam z całego serca !


[B]Napisałam chyba z 200 zaproszeń na wątek....Zrobiłam co w mojej mocy aby rozgłosić wątek !
Nie mogę zabrać suni bez stałych deklaracji. Nie jestem bez serca, ale mój budżet domowy tego nie wytrzyma.
Jeżeli teraz tak mało osób rusza historia bezdomnej suni, to co będzie jak będzie bezpieczna w bdt.
Nawet nie wiecie jak bardzo mi przykro, że tak mało osób obchodzi los tej biedy.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Dziekuje za zaproszenie ale moge tylko oferowac ogloszenie w gazecie krakowskiej , sama mam psy w hotelach wiec finansowo leze bo przewaznie sa to psy wymagajace leczenia .[/QUOTE]

Bardzo dziękuję za przybycie i chęć pomocy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omi']


[B]Napisałam chyba z 200 zaproszeń na wątek....Zrobiłam co w mojej mocy aby rozgłosić wątek !
Nie mogę zabrać suni bez stałych deklaracji. Nie jestem bez serca, ale mój budżet domowy tego nie wytrzyma.
Jeżeli teraz tak mało osób rusza historia bezdomnej suni, to co będzie jak będzie bezpieczna w bdt.
Nawet nie wiecie jak bardzo mi przykro, że tak mało osób obchodzi los tej biedy.[/B][/QUOTE]
Ilość psów w potrzebie jest coraz większa , odwrotnie proporcjonalnie do ludzi chcących i mogących pomóc. Ja sama mogę zaoferować ( co już pisałam ) tylko jednorazową wpłatę bo jestem już zaangażowana wcześniej gdzie indziej i dokąd tamte psy nie znajdą domów nie mogę brać na siebie więcej zobowiązań . Pocieszające jest jedynie to ,że sunia mała i ładna i może szybko znaleźć dom w przeciwieństwie do mojego Timura ( rudzielec z banerka) - któremu, jeśli dalej odzew będzie jaki jest mogę wkrótce urządzić imprezę z okazji roku pobytu w bdt :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']Ilość psów w potrzebie jest coraz większa , odwrotnie proporcjonalnie do ludzi chcących i mogących pomóc. Ja sama mogę zaoferować ( co już pisałam ) tylko jednorazową wpłatę bo jestem już zaangażowana wcześniej gdzie indziej i dokąd tamte psy nie znajdą domów nie mogę brać na siebie więcej zobowiązań . Pocieszające jest jedynie to ,że sunia mała i ładna i może szybko znaleźć dom w przeciwieństwie do mojego Timura ( rudzielec z banerka) - któremu, jeśli dalej odzew będzie jaki jest mogę wkrótce urządzić imprezę z okazji roku pobytu w bdt :evil_lol:[/QUOTE]

Elaja bardzo dziękuję. Doskonale rozumiem w jakiej jesteś sytuacji.
Trzymam kciuki za adopcję Timuta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Poprosiłam o pomoc skarpete kudłaczy Omi dopisz tam co jeszcze uwazasz

[url]http://www.dogomania.pl/threads/173217-Skarpeta-dla-kudłaczy-w-potrzebie-UWAGA-NOWE-KONTO/page18[/url][/QUOTE]

Napisałam pw do dziewczyn z wątku kudłaczy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...