Jump to content
Dogomania

gdzie kupować? sklepy internetowe


bartek1208

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Gdzieś już jest wątek ze sklepami internetowymi, tam sobie poprzeglądaj, bo są pooceniane :) Ja kupuję w keko.pl - duży wybór, bardzo niskie ceny (niektóre karmy chyba najtańsze jakie widziałam), możliwy odbiór osobisty albo dowóz, przy czym dowóz zazwyczaj w 24h, od 99zł dowóz gratis

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja zazwyczaj zamawiam w świecie karm, ostatnio zamówiłam z krakvetu i jestem mile zaskoczona, kontakt: telefoniczny/meilowy/gg bez zastrzeżeń i wysyłka również szybka. Oczywiście zdarzają im się wpadki z przedłużającym się czasem oczekiwania, (dlatego zamawiam odpowiednio wcześnie) ale warto było dać im drugą szanse bo mają najtaniej w internecie i paczki są zabezpieczone przed uszkodzeniem tak, że zajęło mi 5 minut, uwolnienie jej z folii. Dla mnie duży +

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Dobrym sklepem z jedzonkiem i nie tylko jest e-karma.pl. Jeśli chodzi o karmy to suche, mokre do wyboru i do tego w dobrej cenie. Przy okazji można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy z ich stronki, zachęcam. Proponują taż inne produkty jak kosmetyki, akcesoria, witaminki itd. Czyli wszystko za pomocą kilku kliknięć myszki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...