Jump to content
Dogomania

Krecik chłopak po wypadku ; kaleka na wózeczku


kaja69

Recommended Posts

  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='kaja69']Wiem,wiem :) tylko Krwecik sprawia wrażenie ,jakby z tydzień nie jadł:) nie wyobrażacie sobie jaki jest łakomy,normalnie szok:crazyeye:[/QUOTE]

Rozumiem nasza Sunia żyła dla jedzenia :) A najlepsze było to jak siadała obok Ciebie i niby się nie patrzyła a z pyska spływała jej ślina heheh :D. Albo wpadała do kuchni jak ktoś w niej był niuchała, jak widziała że nikt nic dla niej nie ma to wkładała łeb do śmietnika, zlizywała okruchy z podłogi a na samym końcu szła jeść suche które wypadało jej z pyska (takie było ohydne hehe) i co chwila się oglądała czy wszyscy to widzą ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='kaja69']Zamówiłam Krecikowi karme ,tym razem z Hillsa 12kg za 170,00zł :) robie sie coraz bardziej ekonomiczna:)

A Kreciowi wszystko smakouje,więc sie nie obawiam,ze mu nie podpasuje :)[/QUOTE]
No tak i coś z Tobą ustalać... A miałam się do niej dołożyć...
:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']U Krecika wszystko w porządku,apetyt dopisuje tylko nie ma teraz spacerków,powierzchnia na podwórku nie nadaje się do jazdy na wózeczku ,troche nudzi sie chłopak w domu,pogryzł kilka kołderek,obgryzł uchwyt do szafki i czeka na wiosnę...[/QUOTE]

oj, do wiosny to jeszcze niemałe straty poniesiesz, jak tak dalej Krecik będzie "czekał" ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']oj, do wiosny to jeszcze niemałe straty poniesiesz, jak tak dalej Krecik będzie "czekał" ;)[/QUOTE]
nie martw sie Aniu- pomozemy kolderkowo jak trzeba bedzie...
a moze on potrzebowalby jakichs gryzaczkow? widac nudzi mu sie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Pewnie by mu się przydały, tyle że On na jakiejś specjalnej diecie?

Pewnie kong czy też zabawka w typie konga (kula-smakula itp.) by mu się przydała. Niestety, dość drogie takie gadżety...[/QUOTE]

drogie dla jednego, a jak się ma sporą gromadkę w domu, to już całkiem źle :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']U Krecika wszystko w porządku,apetyt dopisuje tylko nie ma teraz spacerków,powierzchnia na podwórku nie nadaje się do jazdy na wózeczku ,troche nudzi sie chłopak w domu,pogryzł kilka kołderek,obgryzł uchwyt do szafki i czeka na wiosnę...[/QUOTE]
To dobrze.Wszystkich stron nie czytam to czego on ma ten wózeczek ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']U Krecika wszystko w porządku,apetyt dopisuje tylko nie ma teraz spacerków,powierzchnia na podwórku nie nadaje się do jazdy na wózeczku ,troche nudzi sie chłopak w domu,[B]pogryzł kilka kołderek,obgryzł uchwyt do szafki[/B] i czeka na wiosnę...[/QUOTE]

O, prawie jak u mnie ;) Tylko moje skupiły się na meblach i schodach ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Pewnie by mu się przydały, tyle że On na jakiejś specjalnej diecie?

Pewnie kong czy też zabawka w typie konga (kula-smakula itp.) by mu się przydała. Niestety, dość drogie takie gadżety...[/QUOTE]

[quote name='mari23']drogie dla jednego, a jak się ma sporą gromadkę w domu, to już całkiem źle :([/QUOTE]

Krecik ma taka kulę,ale nie potrafi sie nia bawić,próbuje dostać sie góry,prawie zaglada przez dziurki :)
Z gryzaków dostaje suchy chleb i marchewkę,myśle ,ze przy tej karmie Urinary,nie zaszkodzi mu to...no przeciez cos pies musi dziamkać,samymi kołderkami sie nie naje

[quote name='KasiaJessy']To dobrze.Wszystkich stron nie czytam to czego on ma ten wózeczek ?[/QUOTE]
Krecik nie chodzi na tylne łapki,bo ma pękniety kręgosłup,uszkodzon jest rdzeń a przez to tez nie kontroluje wydalania,pęcherz trzeba opróżniac mechanicznie,czyli wyciskać a koopa to sama,kiedy chce wylatuje,u Krecia akurat chce po posiłkach:)
[quote name='ataK']O, prawie jak u mnie ;) Tylko moje skupiły się na meblach i schodach ;)[/QUOTE]

Atko,kup w aptece gorzki lakier do paznokci,stosuje sie go dla dzieci,zeby oduczyć np ssania palucha czy obgryzania paznokci,jest nietoksyczny ...posmarowane nim przedmioty juz nie sa takie atrakcyjne do pogryzania,na meblach lakier nie pozostawia śladu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']Atko,kup w aptece gorzki lakier do paznokci,stosuje sie go dla dzieci,zeby oduczyć np ssania palucha czy obgryzania paznokci,jest nietoksyczny ...posmarowane nim przedmioty juz nie sa takie atrakcyjne do pogryzania,na meblach lakier nie pozostawia śladu :)[/QUOTE]

Znam to, chyba nazywa się gorzki paluszek, stosowałam u syna, jak pchał kciuk do buzi ;) Tyle, że nie wiem, czy mieliby w aptece takie ilości, żeby starczyło na wszystkie schody, krzesła i wersalki ;) Od piątku dzielnie w obgryzaniu mebli pomaga Norce i Ramzesowi nowy szczonek - Trampek...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']Szcześciara z Ciebie :) u mnie to ja juz nawet niezauważam za co sie biorą...wiem,ze tapeta,listwy,troche schody a wykładzina,na szczęście kafelków nie ruszają :)[/QUOTE]

uwazaj troche Aniu na tych gryzoni, bo bez kafelkow mozna zyc, ale bez schodow?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']A u mnie umeblowanie prawie w całości, za to olane dokładnie. Aż się okleiny wywijają...;)[/QUOTE]

[quote name='kaja69']A to też mam :) w niektórych miejscach panele aż spuchły:)[/QUOTE]


oj, i ja z tym laniem też problem mam wielki....meble kolejno trafiają do "utylizacji", jak już ich stan jest dramatyczny...
a paneli po prostu nie położyłam, jest wykladzina PCV i wciąż "wojna" o to, jaka podłogę zrobić - ja chcę kafle, mąż - panele.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...