Jump to content
Dogomania

Arkadia


ada89

Recommended Posts

[quote name='in_a']Tym razem zgadzam sie z Tobą ayshe w 100%. Też mnie to przeraża bo nic dobrego z tego nie wyniknie. Zostanie naprodukowana straszna ilość futrzatych burkow z fatalną psychiką i zdrowiem..
BTW - ceny, widziałas może to ogłoszenie na allegro nt czarnuszka?, ktoś ma chyba z głowa.[/quote]ja po prostu z oniemialym lekiem ogladam np.allegro i patrze co sie dzieje:shake: .sytuacja niestety sie rozkreca.w tej chwili w parkach w stolycy na zalozmy 10 onkow jest 9 donkow z czego 1 z rodowodem a reszta z rozmnazalni.to jakis koszmar.moda na jakies psy to koszmar dla normalnych hodowcow.cena za donki[rowneiz z hodowli onkow:angryy: ]jest astronomiczna.to nakreca rozmnazaczy bo sprzedadza troche taniej a ludize rzucaja sie bo okazja,przeca normalnie takie drogie a na rodowodzie mi nie zalezy:angryy: .rozmnazacze o ktorych wiem bo mamy ich na oku co mieli onki juz maja wlasne donki -reproduktory[masakryczne psychicznei,nieprzeswietlone,kompletna paranoja].wymieniaja suki onki na donki bo pewnosc ze sie urodza donki...zaczynaja sie teksty o psach po rodzicach z policji itd.wyczuli koninkture i produkuja ile popadnie.rece opadaja.:mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Masz racje, też to obserwuje i rece mi opadają. To wszystko zaczyna wyglądać jak jakas upiorna produkcja masowa:angryy: . Liczy sie tylko wyglad, a własciwie [B]futro. [/B]Najgorsze jest to, ze niektórzy producenci, wiedzac ze fci nie dopuszcza długiego włosa u ON, bezczelnie wmawiają ludziom, że żadne dokumenty świadczące o pochodzeniu szczeniaczka nie są potrzebne a jedynie...książeczka zdrowia:mad: , bo to..."pani rasowy DON-ek jest i one tak wszystkie mają że sa bez papirów". A texty o "tacie co służy w policji" albo ze "on taki zły że sie na wszystkich rzuca" to juz prawie reguła. Poprostu koszmar:angryy:

Link to comment
Share on other sites

u nas jest to smao.. szczegolnie w jednej chodffli.. ja mam psa z dluzsza sierscia.. chcialam suke krotkowlosa;p ale matka miala ale co do kasy.. a ja bralam ONka pod wzgledem charakteru i wygladu.. w sumie do konca nie wiedizalam na co sie psize;p ale powiedzmy wybierajac meidzy ciagle wesoloym bokserem machajacym tylkiem do akzdego a onkiem postawnie wygladajacym wzielam to drugie.. i cekin w sumie ejst czystym przypadkiem... a mialam szanse meic krotkowlosego z papierami.. teraz juz wiem, ze etz ze wspanialem chodoffli... bo widizalam psiaki z tamtad.. sprzedane z dysplazja.. nie chodzace pare meisiecy po ciezkich operacjach... jeden wielki koszmar;/

Link to comment
Share on other sites

a nie wie ktoś, bo ja kompletnie nie orientuję się w allegro czy jak sie nie kupuje przez allegro to czy mozna wystawic komus opinie? bo ja bym bardzo chciała... :roll: jak nie, to napisze do allegro, może coś z tym zrobią...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ada89']a nie wie ktoś, bo ja kompletnie nie orientuję się w allegro czy jak sie nie kupuje przez allegro to czy mozna wystawic komus opinie? bo ja bym bardzo chciała... :roll: jak nie, to napisze do allegro, może coś z tym zrobią...[/quote]
[B]System i regulamin Allegro nie pozwala na wystawienie komentarza bez zakupu danego przedmiotu na aukcji sprzedającego(w tym przypadku szczeniaka).[/B]
[B]Pozdrawiam[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='JanuszPLSzczecin'][B]Pojawiły się jakieś nowe informacje na temat działalności hodowli Arkadia?[/B]

[URL]http://arkadia.hodowca.pl/component/option,com_frontpage/Itemid,1/[/URL][/quote]
tyle nowego, że czarne DONki sprzedają. I że mają dłuuuugi wywód na stronie na temat "prawnych aspektów kupna i posiadania psa":cool3:. Widzisz, Ada89, trzeba było złożyć reklamację:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 month later...

Ja mam na szkoleniu suczke z Arkadii. Suczka jest bojazliwa, ma przepukline pepkowa (o czym hodowczyni nie poinformowala wlasciwieli, bo oczywiscie nie wiedziala :roll: ) + dysplazja :roll: Wlasciciele byli baaaardzo zaskoczeni, bo tam takie dobre warunki, pieskom nawet muzyczka w kojcach grala :roll:

Link to comment
Share on other sites

saJO witam :p My sie juz znamy. Piszemy o tej samej suczce;) Mamy nadzieje rozpoczac znowu szkolenie. Niestety bez aportu :shake: Dysplazja jest i trzeba bardzo uwazac. Dodam do tego krzywice tylnich lap, alergie, zapalenie grudkowe trzeciej powieki, klapniete uszka spowodowane "zalamaniem chrzastki".Oprocz tego sunia jest wesola, zdrowa i coraz ladniejsza :eviltong: .

Tyle informacji mojego autorstwa!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dokladnie tak jest. Nasz pies jest najjjjj....Swiete slowa;)

Oby fantazja, wiecej nikogo nie poniosla w tym watku dodam pare faktow o Arkadii.
Nie chce oceniac hodowli, a opisanie dolegliwosci mojej suki to tylko informacja. Fakt-jest chora.
Moja suka rzeczywiscie jest kupiona w Arkadii ale nie pochodzi z tej hodowli-dla jasnosci.
Bylam tam osobiscie i hodowla zrobila na mnie bardzo dobre wrazenie. Psy piekne i zadbane.Warunki doskonale. Nie zamierzam bronic Arkadii, a stwierdzam fakt.
Dodam, ze wlascicielce bylo bardzo przykro jak dowiedziala sie o dolegliwosciach mojej suki i zaproponowala pomoc w leczeniu, a nawet szczeniaka. Z pewnoscia nie byla obojetna.
Moja sucz i my radzimy sobie ze wszystkim i nigdy bym jej nie zamienila na zadna inna. Ciesze sie, ze do nas trafila.
Moja intencja nie bylo oczernianie hodowli. Jestem pewna, ze wlasciciele wyciagna wnioski z niepowodzen i zrobia wszystko by takie sytuacje sie juz nie zdarzaly.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Kama2']
Moja suka rzeczywiscie jest kupiona w Arkadii ale nie pochodzi z tej hodowli-dla jasnosci.[/quote]

Dla jasnosci jednak trzeba by dodac, ze o tym fakcie hodowczyni z Arkadii powiedziala PO fakcie zakupu szczeniaka, gdy kolejny raz przyszedl nieprawidlowy rodowod.

Link to comment
Share on other sites

Nie, no az tak to nie .Wiedzialam wczesniej .Zeby byc juz calkiem uczciwym. SaJo "przegadalysmy" to na wszystkie sposoby. Wiem co o tym myslisz ,Ty wiesz co ja.
Walczysz o dobro psow jak lwica i ......masz takie prawo i racje.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Z ich stronki:

[quote]Hodowla jest pod stałym nadzorem lekarza wererynarii, który o każdej porze dnia i nocy zapewnia pomoc naszym podopiecznym.[/quote]
To jak doszło do tego, że były zjadane przez glizdy:angryy:?
[quote]Nasze zajęcie to przede wszystkim pasja i miłość do tych pięknych i mądrych psów - jakimi są Owczarki Niemieckie Długowłose. Strona Arkadii zawiera bardzo dużo zdjęć, których jesteśmy autorami. Myślę, że zdjęcia te oddają w pełni klimat swobody i troski, jaką zapewniamy naszym pupilom.[/quote]
Zdjęcia są ,,przesłodzone":angryy: One naprawdę są zaniedbane.
MIŁOŚĆ? Czy miłość to kojec?
I 24 mioty, jak nie więcej?
[CENTER]:smhair2::question::crazyeye::-o:eek::o:shock::shocked!::confused::eek2:
[/CENTER]
Jako Boss Bursztyn wytwarzają (nie przejdzie mi przez palce słowo h-o-d-u-j-ą) labki, sznaucery, ONki (właściwie dONki) i kaukazy. O ile się orientuje, ZK pozwala na hodowanie (choć tego ,,hodowaniem" chyba nazwać nie można) maximum 3-ech ras? Jeśli się mylę, poprawcie mnie...


Do ,,CHodoFFcy":
:flaming:Biedne te pani pieski... Pewnie nie mają spaerków:painting: i nie są [I]happy[/I]:(:Dog_run:. Ale pewnie pani myśli, że są (idzie strzelić sobie w łeb przez pani głupotę...)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Witam. Jako, że 9 lutego odszedł mój DONEK byłam również zainteresowana hodowlą Arkadia. Jednak nie mogłam zdobyć się na odwagę i dokonać przedpłaty za stworzenie którego nie widziałam na oczy. Odnalazlam z listów opublikowanych na stronie hodowli właścicielke zakupionego tam psa mieszkajacą w moim mieście, umówiłam się z nią i z jej pupilem na spotkanie. Zgodziła się. Pies był ładniusi. Hodowlę chwaliła sobie, piesek kupiony był zdrowy i zadbany. Planowała kupić jeszcze jednego - sunię tylko po innych rodzicach. Jak go widziałam miał rok i był akurat po ukończonym i zdanym na bdb egzaminie z PT.

Link to comment
Share on other sites

i ja moge cos dodac o tej hodowli od siebie.
Z moja dziewczyna niemal dwa lata temu zdecydowalismy sie na zakup owczarka.
Po okolo pol roku , przeprowadzce stwierdzilismy ze mamy miejsce , czas na psa.
szukalismy donka bo takie milusie i flufiaste, wybor padl na arkadie. telefon do polski. przedplata 200 euro(jestesmy z uk)
mowie ok da sie przezyc. Cena suma sumarum miala byc 800 euro(dobrze ze nie funtow)
Na pytanie czy da sie jakos transportowac szczeniaka na wyspy zostalismy poinformowani iz piesek dostanie srodki nasenne co pozwoli go przemycic.(lipa)
Po otrzasnieciu sie z wrazen zaczalem szukac info o transporcie zwierzat do UK(kwarantanna , kary itd a wczesniej nie wiedzialem jakie to schody) zdecydowalismy sie nie kupowac kota w worku no i oszczedzic szczeniakowi stresu.
Podczas rozmow z pania z arkadii , dzis mi latwiej to ocenic , jej odpowiedzi byly bardzo wymijajace i "nieprofesjonalne"
Kupilismy naszą Yoko w UK, cudo nie pies zero problemow psychika marzenie, ma fiksace na puncie pileczki co pomaga w IPO po psach z linia niemiecka od hodowcy ktoremu , boshe brak slow , wszystkim na tym forum takich hodowcow zycze!!!! pomaga we wszystkim , uczy edukuje i wspiera calym sercem, z laikow zrobil z nas owczarzkazy.
Chce powiedziec ze zawsze mozna kupic dobrego psa. Wystarczy tylko cierpliwosc i nie pujscie na łatwizne
PS piesa wyszla nas taniej mimo placenia w funtach

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...