Jump to content
Dogomania

CACIB-Kielce/PL, 19.11.2011 + CACIB-Nitra/SK, 20.11.2011


Asiaczek

Recommended Posts

Mam takie pytanie.
czy ktoś byłby zainteresowany wspólnym wyjazdem na takie 2 wystawy:

[COLOR=red][B]CACIB-Kielce/PL - 19.11.2011 r.
[URL]http://www.zkwpkielce.republika.pl/cacib2011.html[/URL]
+
CACIB-Nitra/SK, 20.11.2011 r.[/B][/COLOR]
[url]http://www.nitracanis.sk/[/url]

Pytanie dotyczy właścicieli psów z grup: 1,3,5,7,10. Bo te grupy sa oceniane w sobotę w Kielcach.


Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Możesz płacić przelewem albo na wystawie. Płatność w dniu wystawy jest zawsze droższa.
Ale w każdym przypadku musisz zaznaczyc na formularzu opcję płatności.
Możesz najpierw wysłac zgłoszenia,a potem (np. tego samego dnia opłacić).
Nie pamiętam,jak jest w formularzach słowackich, ale spotkałam się i z taką opcją, że w formularzu on-line jest "przejście" do płatności i wtedy prawie w tym samym czasie masz wysłane zgłoszenie i zrobiona opłatę.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']Asiaczki,napisz mi prosze na pw w jakich klasach chłopaków zgłaszasz,moze bym sie skusiła na wyjazd / +/- jaki koszt ?/[/QUOTE]
Koszty transportu będe znała prawdopodobnie dzisiaj wieczorem/jutro.
A co do klas, to chce zgłosić Serka w otwartej, Dżeza w championach a i Zuzka chyba zgłosi Ofika w pośredniej. Dziewczyny to Romka w młodziezy, Erka w championach i Felka - weterany.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='panbazyl']a może ja też bym się skusiła? jeszcze sama nie wiem na 100% ale szukam dobrego towarzystwa (ja mam w niedzielę jakby co)[/QUOTE]

Ja wstępnie myślałam o takiej możliwości, że wyjazd byłby wczesnym rankiem, bądź co bądź nocą (3:00-4:00)z piątku na sobotę z Kielc, Wrocławia, Katowic (zależnie skąd dana osoba by wyjeżdżała-ja dotarłabym pociągiem) do Nitry na CACIB, a następnie powrót z wystawy do Kielc na kolejny CACIB. Jeśli osoba nie byłaby z Kielc to byłby nocleg z soboty na niedzielę w Kielcach (już bym coś zarezerwowała w przystępnych cenach). Jeśli ktoś chce jechać to proszę o kontakt na PW i podanie ewentualnych kosztów (ponieważ jest to koniec sezonu wystawowego 2011 i budżet wystawowy mocno się skurczył ;D)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia85']Ja wstępnie myślałam o takiej możliwości, że wyjazd byłby wczesnym rankiem, bądź co bądź nocą (3:00-4:00)z piątku na sobotę z Kielc, Wrocławia, Katowic (zależnie skąd dana osoba by wyjeżdżała-ja dotarłabym pociągiem) do Nitry na CACIB, a następnie powrót z wystawy do Kielc na kolejny CACIB. Jeśli osoba nie byłaby z Kielc to byłby nocleg z soboty na niedzielę w Kielcach (już bym coś zarezerwowała w przystępnych cenach). Jeśli ktoś chce jechać to proszę o kontakt na PW i podanie ewentualnych kosztów (ponieważ jest to koniec sezonu wystawowego 2011 i budżet wystawowy mocno się skurczył ;D)[/QUOTE]
ja na razie tylko teoretycznie, bo też mam skromny budżet wystawowy ( zaraz pies jedzie do Blg, potem może znowu gdzieś a potem to już nie wiem ile mi zostanie €)

Link to comment
Share on other sites

Ja planuję takie połączenie tych wystaw . Startuję z okolic Inowrocławia do Kielc ( na sobotę ) potem jadę do Nitry i nocuję . Chciałabym też zostać na drugi nocleg, do poniedziałku . Mam miejsce w aucie ( ale raczej nie na doga;) ) i jest jeszcze wolne miejscu w tym hotelu co nocuję . Jak ktoś zainteresowany to pisać na PW . Aha , dostałam odpowiedź z Nitry, że TRZEBA dokonać płatności przed wystawą , do końca 2-ego terminu .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...