Jump to content
Dogomania

Jak opiekować się suczkami po utracie szczeniaków? Proszę o pomoc


Molkusia

Recommended Posts

  • Replies 585
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='rika']Bo nie, czy bo nie masz psa z żadnej hodowli- nawet pseudo? :eviltong: a może nie, bo to jednak nie jest hodowla Twojej koleżanki? :cool3:
Żenka :evil_lol:[/QUOTE]

Nie po prostu nie chce Ci powiedzieć :p a Ty nie potrafisz się z tym pogodzić i chcesz mnie wziąć pod włos :) Nie ze mną te numery ... a moją sunię jak mi jeszcze nie odpiszą jak konto usunąć (bo jeszcze nie odpisali) zamieszczę tutaj na fotce za jakieś 2 tygodnie. Miałam ją w awatarze, ale gdy chciałam usunąć konto to wszystkie informacje usunęłam ... i już nie mam ...

PS. Ja już napisałam (i od początku pisałam) zachowujesz się, jakby tylko "rasa się liczyła" a reszta to badziewie nie psy. Wrzucasz wszystkich do jednego wora ... mnie na prawdę nie interesuje czy mój pies ma rodowód czy nie, tak samo jak nie interesuje mnie Twoja opinia w tym temacie - przecież nie musi mnie interesować :) Nie interesuje mnie udowadnianie tobie i komuś że moja jest prawdziwym yorkiem (kupiłam ją dla siebie) i tak samo nie widzę żadnego, nawet najmniejszego sensu w pisaniu jaka to hodowla :) Tyle w temacie ... :) Nie napiszę bo po prostu nie chcę :)

Link to comment
Share on other sites

Z czym się nie mogę pogodzić niby? Z tym, że masz psa w typie yorka? Zwisa mi to i powiewa :lol:
Jedyne o co mi chodziło, to weryfikacja tego, co tu nam wciskasz :eviltong: no, ale nie można zweryfikować czegoś, co od początku jest ściemą :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rika']Z czym się nie mogę pogodzić niby? Z tym, że masz psa w typie yorka? Zwisa mi to i powiewa :lol:
Jedyne o co mi chodziło, to weryfikacja tego, co tu nam wciskasz :eviltong: no, ale nie można zweryfikować czegoś, co od początku jest ściemą :roll:[/QUOTE]

Skoro tak uważasz :) Proszę bardzo :) Jak już pisałam od początku - zwisa mi to :) Wolę moją kochaną Yoreczkę niż Twojego szczurka :) PS. zmień fryzjera bo na tym awatarze wygląda jak jakaś hiena (bez obrazy) :) Pozdrawiam i proszę nie pisz już do mnie ... bo ja na prawdę chcę z tego forum zniknąć jak najszybciej. Pa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiabee']Skoro tak uważasz :) Proszę bardzo :) Jak już pisałam od początku - zwisa mi to :) Wolę moją kochaną Yoreczkę niż Twojego szczurka :) PS. zmień fryzjera bo na tym awatarze wygląda jak jakaś hiena (bez obrazy) :) Pozdrawiam i proszę nie pisz już do mnie ... bo ja na prawdę chcę z tego forum zniknąć jak najszybciej. Pa[/QUOTE]

Czy ja do Ciebie chociaż RAZ napisałam? :crazyeye: weź sobie nie wlewaj... Ja tylko wypowiadam się na forum- na którym może wypowiedzieć się każdy.
No tak- brak argumentów i znowu obrażasz psa- o którym swoją drogą nie masz nawet pojęcia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiabee']Ja nie wiem czy chce, ja po prostu zastanawiam się nad tym. I nie chcę jej "rozmnażać" bo to dla mnie na wielkie określenie :) Ja myślę po prostu o dopuszczeniu jej tylko 1 raz, a czy to jeszcze zrobię - nie wiem. Ale coraz więcej argumentów przekonuje mnie za opcją kupienia sobie jednak innego pieska niż męczenia mojej suni.[/QUOTE]

Ja bym na Twoim miejscu pomyślała po prostu o drugiej psince za jakiś czas, jak młoda troche podrośnie :)
Myślę, że jej też to się bardziej spodoba niż chodzenie z brzuchem, poród i odchowywanie szczeniaków :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaki91']Ja bym na Twoim miejscu pomyślała po prostu o drugiej psince za jakiś czas, jak młoda troche podrośnie :)
Myślę, że jej też to się bardziej spodoba niż chodzenie z brzuchem, poród i odchowywanie szczeniaków :)[/QUOTE]

I chyba tak właśnie zrobię :) Dziękuję

Link to comment
Share on other sites

PS. i jakbym chciała ściemniać to od początku bym napisała, że mam suczkę z rodowodem i nikomu nic do tego ... szpanowałabym ile to za nią nie dałam. Jestem zbyt poważna na takie zagrywki a już na pewno, że mam zamiaru pisać komuś jaka hodowla kto mi pisze, że mnie sprawdzi - to jest dopiero dziecinne i śmieszne ... i jaka cholerna zawziętość - z tobą trudno będzie w pracy wytrzymać. Współczuję Twoim kolegom i koleżankom. Ja nikogo tutaj nie pytam jakie to rodowodowe psy mają, ile zapłacili i gdzie kupili i nie proszę o numery bo mnie to nie interesuje. Niektórzy jednak do tyłka chcieliby wejść i wszystko o wszystkich wiedzieć a jak nie to źle ... to jest dopiero dziecinne.


Już na prawdę nie będę się w tym wątku udzielać i odpowiadać. [B]
Klaki91:[/B] bardzo Ci dziękuję za wszystkie porady. Życzę Ci aby Twój piesek świetnie się chował :) Pozdrawiam Cię serdecznie pa

Link to comment
Share on other sites

No faktycznie- szalenie poważne jest obrażanie czyjegoś psa, bo nie ma się nic mądrego do napisania :lol: 'nie bo nie' też jest mega poważne... A już szczytem dojrzałości jest skupianie się na swoim widzimisię bardziej, niż na dobru własnych psów...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rika']No faktycznie- szalenie poważne jest obrażanie czyjegoś psa, bo nie ma się nic mądrego do napisania :lol: 'nie bo nie' też jest mega poważne... A już szczytem dojrzałości jest skupianie się na swoim widzimisię bardziej, niż na dobru własnych psów...[/QUOTE]

no comment

Link to comment
Share on other sites

co za szczyt debilizmu! jak można być tak zacofanym ze swoimi poglądami?rozmnażać kundelka bo chce szczeniaki,koledzy nie wezmą i znowu schrony przepełnione :/ gdyby zachowania ludzi takich jak ty kasiabee się tępiło nie byłoby tylu pseuduchów w Polsce ! jak można obrażać czyjegoś psa? uważam że chiński grzywacz jest dużo ładniejszy niż ten twój kundelek. dziewczyno masz 29 lat a jesteś głupia jak but! dokształć się pierw w świecie kynologicznym bo jak czytam takie posty jak twoje to aż coś mi się robi. Pies z rodowodem ZKwP to pies rasowy,pies z innych stowarzyszeń to kundel! tego nie zmienisz! jeśli nic wartościowego nie wnosi się do rasy,rozmnażanie jest bezsensowne,w twoim wypadku kundelek do rasy yorkshire terrier za dużo by nie wniósł bo rasowy to on nie jest i nie będzie nawet jak wyrobisz ten śmieszny rodowód.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gelisia']co za szczyt debilizmu! jak można być tak zacofanym ze swoimi poglądami?rozmnażać kundelka bo chce szczeniaki,koledzy nie wezmą i znowu schrony przepełnione :/ gdyby zachowania ludzi takich jak ty kasiabee się tępiło nie byłoby tylu pseuduchów w Polsce ! jak można obrażać czyjegoś psa? uważam że chiński grzywacz jest dużo ładniejszy niż ten twój kundelek. dziewczyno masz 29 lat a jesteś głupia jak but! dokształć się pierw w świecie kynologicznym bo jak czytam takie posty jak twoje to aż coś mi się robi. [B]Pies z rodowodem ZKwP to pies rasowy,pies z innych stowarzyszeń to kundel! [/B]tego nie zmienisz! jeśli nic wartościowego nie wnosi się do rasy,rozmnażanie jest bezsensowne,w twoim wypadku kundelek do rasy yorkshire terrier za dużo by nie wniósł bo rasowy to on nie jest i nie będzie nawet jak wyrobisz ten śmieszny rodowód.[/QUOTE]

[B]dlaczego?
[/B]
W ZHPR też wydają rodowody 4-pokoleniowe, przynajmniej w niektórych hodowlach z których ogłoszeniami się zetknęłam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gelisia']co za szczyt debilizmu! jak można być tak zacofanym ze swoimi poglądami?rozmnażać kundelka bo chce szczeniaki,koledzy nie wezmą i znowu schrony przepełnione :/ gdyby zachowania ludzi takich jak ty kasiabee się tępiło nie byłoby tylu pseuduchów w Polsce ! jak można obrażać czyjegoś psa? uważam że chiński grzywacz jest dużo ładniejszy niż ten twój kundelek. dziewczyno masz 29 lat a jesteś głupia jak but! dokształć się pierw w świecie kynologicznym bo jak czytam takie posty jak twoje to aż coś mi się robi. Pies z rodowodem ZKwP to pies rasowy,pies z innych stowarzyszeń to kundel! tego nie zmienisz! jeśli nic wartościowego nie wnosi się do rasy,rozmnażanie jest bezsensowne,w twoim wypadku kundelek do rasy yorkshire terrier za dużo by nie wniósł bo rasowy to on nie jest i nie będzie nawet jak wyrobisz ten śmieszny rodowód.[/QUOTE]
Jak już powiedziałam ZK też nie daje mi 100% pewności, że pies jest "RASOWY" i taka jest prawda. Sama jesteś głupia. Śmieszny jest każdy rodowód ... kolejny snop się znalazł, który to kupił psa z niby-rodowodem z ZK i szpanuje, że takiego niby to rasowego pieska ma bo zapłacił za niego. A jak mi udowodnisz, że tatuś twojego pieska to nie "kundelek", który miał spreparowane papiery? Co? Pomyśl trochę zanim coś napiszesz. CHiński grzywacz? Widziałam piękne chińskie grzywacze a to jest raczej jakiś wychudzony kij od szczotki przypominający chienę. Nie interesują mnie głupie procedury ZK i to jak oni podchodzą do psów rasowych. DLa mnie każdy pies po rodzicach z rodowodem z ZK jest rasowy pomimo tego, że sam nie ma rodowodu ... i nie życzę sobie abyś mnie obrażała.

Link to comment
Share on other sites

Ludzie nie widzicie, że to zwykły troll forumowy? Niektóre dzieci nudzą się przed końcem wakacji, widać w jaki sposób się wyładowują. ;)
[B]kasiabee[/B] pisz dalej te swoje farmazony, chętnie pośmieję się z Twego toku myślenia, a także historyjki wyssanej z palca. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiabee']Jak już powiedziałam ZK też nie daje mi 100% pewności, że pies jest "RASOWY" i taka jest prawda. Sama jesteś głupia. Śmieszny jest każdy rodowód ... kolejny snop się znalazł, który to kupił psa z niby-rodowodem z ZK i szpanuje, że takiego niby to rasowego pieska ma bo zapłacił za niego. A jak mi udowodnisz, że tatuś twojego pieska to nie "kundelek", który miał spreparowane papiery? Co? Pomyśl trochę zanim coś napiszesz. CHiński grzywacz? Widziałam piękne chińskie grzywacze a to jest raczej jakiś wychudzony kij od szczotki przypominający chienę. Nie interesują mnie głupie procedury ZK i to jak oni podchodzą do psów rasowych. DLa mnie każdy pies po rodzicach z rodowodem z ZK jest rasowy pomimo tego, że sam nie ma rodowodu ... i nie życzę sobie abyś mnie obrażała.[/QUOTE]

Snop? Chyba siana :evil_lol:
Chiena? :roll:
Ten kij od szczotki jest z hodowli z zkwp ;) drugi- mop też- w przeciwieństwie do Twojego yorka ;) i co byś nie napisała- nie zmieni tego faktu...

I kto tu próbuje pozbyć się jakichś kompleksów obrażając nawet psy? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaki91'][B]dlaczego?
[/B]
W ZHPR też wydają rodowody 4-pokoleniowe, przynajmniej w niektórych hodowlach z których ogłoszeniami się zetknęłam ;)[/QUOTE]
To stowarzyszenie, z którego ja nabyłam moją sunię też wydaje rodowody 4 pokoleniowe. Musiałabym zapłacić tylko 50 zł i też bym taki rodowód miała, a to że nie mogę z psinką jechać na wystawy ZK ... po co mi one? Przecież tak na prawdę taki rodowód jest potrzebny tylko po to aby móc legalnie rozmnażać lub chodzić na wystawy - ewentualnie dla zwykłego szpanu. Taka jest prawda. Co mi z tego, że mam rodowód skoro on leżałby tylko w szufladzie? Dla mnie mój piesek jest rasowy i każdy normalny (nie jakiś maniak) jak na niego spojrzy to powie, że to czysty york ... w tym weterynarz. Przecież nie będę nosiła papierka w portwelu i każdemu przechodniowi pokazywała, że mój pies ma papier :) Sorry to jest śmieszne :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rika']Snop? Chyba siana :evil_lol:
Chiena? :roll:
Ten kij od szczotki jest z hodowli z zkwp ;) drugi- mop też- w przeciwieństwie do Twojego yorka ;) i co byś nie napisała- nie zmieni tego faktu...[/QUOTE]
No wiesz, modelki to też często kije od szczotki bo muszą zachować odpowiednie standardy co nie znaczy, że są ładne :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiabee']No wiesz, modelki to też często kije od szczotki bo muszą zachować odpowiednie standardy co nie znaczy, że są ładne :)[/QUOTE]

Buahahaha :lol: każdemu podoba się co innego- chyba za krótko żyjesz :lol:

Mieszanka pekina z shih też może wyglądać, jak 'czysty' shih :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nie ma sensu się nawet denerwować ;)

Po sposobie pisania i wypowiadania się to poważna i dorosła osobo to to nie jest, więc o zakładaniu 'hodowli' moze sobie póki co pomarzyć i popisać na forum :multi:

Niektorych osób się nie nawróci ... niech wierzy, że ma super rasowego yorka skoro jej to na tą chwilę polepsza samopoczucie i tyle :roll: co mogłyście to już powiedziałyście, a że nie chce zrozumieć to już tego się nie zmieni ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...