Jump to content
Dogomania
Molkusia

Jak opiekować się suczkami po utracie szczeniaków? Proszę o pomoc

Recommended Posts

[quote name='kasiabee']Też się cieszę bo z takimi prostymi i ograniczonymi mózgowcami ciężko o czymkolwiek porozmawiać.[/QUOTE]

Jedyną ograniczoną osoba jesteś ty! Tyle ludzi próbowało cię uświadomić a ty nadal że kundelka jest rasowa bo to prawdziwy york bo wygląda jak york i już!

[quote name='Gelisia']Jedyną ograniczoną osoba jesteś ty! Tyle ludzi próbowało cię uświadomić a ty nadal że kundelka jest rasowa bo to prawdziwy york bo wygląda jak york i już![/QUOTE]

Nie to ty jesteś ograniczona, bo nie rozumiesz, że każdy może mieć włąsne zdanie "mózgowcu" a tak się zachowują tylko rozkapryszone małolaty.

[quote name='kasiabee']Nie to ty jesteś ograniczona, bo nie rozumiesz, że każdy może mieć włąsne zdanie "muzgowcu".[/QUOTE]

ortografia się kłania :)
Ale twoje zdanie w tym temacie nic nie zmieni,tak było,jest i będzie.

[quote name='Gelisia']ortografia się kłania :)
Ale twoje zdanie w tym temacie nic nie zmieni,tak było,jest i będzie.[/QUOTE]

PS. a kundla to być może ty masz ... ja przynajmniej jestem pewna rasy przodków mojej suni bo znam ludzi, a ty nie możesz być pewna czy jakiś pseudo jak w linkach powyżej nie zmiksował rodowodu i nie wpisał twojemu psu takich rodziców jakich chciał. KONIEC

Dajcie już spokój...

Pani doktor, dwa gabinety, domy w pl i zagranicą, a było jej żal tysiaka na psa z zkwp i na paliwo, to teraz musi się bronić jak się da, bo to wstyd się przyznać do błędu :roll:

Zaraz napisze, że ona psa dostała za darmo i dlatego nawet nie szukała... Srutututu pęczek drutu :eviltong:

Żenka i nic poza tym.

[quote name='rika']Dajcie już spokój...

Pani doktor, dwa gabinety, domy w pl i zagranicą, a było jej żal tysiaka na psa z zkwp i na paliwo, to teraz musi się bronić jak się da, bo to wstyd się przyznać do błędu :roll:

Zaraz napisze, że ona psa dostała za darmo i dlatego nawet nie szukała... Srutututu pęczek drutu :eviltong:

Żenka i nic poza tym.[/QUOTE]

Po jej bardzo ale to bardzo kulturalnych wypowiedziach i całej reszcie jej bzdur i kłamstw każdy kto tu zajrzy stwierdzi że to małolat nudzący się i niewyżyty przez wakacje, nie obraził wystarczającej liczby kolegów więc musi się wyżyć na forum jako wielce inteligenta i wszechwiedząca pani doktor, która bez pojęcia o psach wypisuje jakieś głupoty przy okazji obrażając innych Dogomaniaków ....

A teraz się żegna bo czas podpisać książki i zeszyty do szkółki

[quote name='kasiabee']PS. a kundla to być może ty masz ... ja przynajmniej jestem pewna rasy przodków mojej suni bo znam ludzi, a ty nie możesz być pewna czy jakiś pseudo jak w linkach powyżej nie zmiksował rodowodu i nie wpisał twojemu psu takich rodziców jakich chciał. KONIEC[/QUOTE]

Gdybym miała pieska w typie,nie wstydziłabym się go tak nazwać,w domu rodzinnym mam kota w typie maine coon,a u TŻ psa w typie asta.
Więc jest to dachowiec i kundelek,nie mam z tym problemu :)

[quote name='Gelisia']Gdybym miała pieska w typie,nie wstydziłabym się go tak nazwać,w domu rodzinnym mam kota w typie maine coon,a u TŻ psa w typie asta.
Więc jest to dachowiec i kundelek,nie mam z tym problemu :)[/QUOTE]

Gdzieś wcześniej p.doktor pisała że ktoś musi się dowartościować psem z rodowodem ZKwP a jak widać to ona czuje się niedowartościowana tym że ma kundelka i ma z tym poważny problem w neuronach :huh:

idę :cool3: ----->:Dog_run: Edited by Wasylek
błąd