Jump to content
Dogomania

Jak opiekować się suczkami po utracie szczeniaków? Proszę o pomoc


Molkusia

Recommended Posts

  • Replies 585
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kasiabee']Też się cieszę bo z takimi prostymi i ograniczonymi mózgowcami ciężko o czymkolwiek porozmawiać.[/QUOTE]

Jedyną ograniczoną osoba jesteś ty! Tyle ludzi próbowało cię uświadomić a ty nadal że kundelka jest rasowa bo to prawdziwy york bo wygląda jak york i już!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gelisia']Jedyną ograniczoną osoba jesteś ty! Tyle ludzi próbowało cię uświadomić a ty nadal że kundelka jest rasowa bo to prawdziwy york bo wygląda jak york i już![/QUOTE]

Nie to ty jesteś ograniczona, bo nie rozumiesz, że każdy może mieć włąsne zdanie "mózgowcu" a tak się zachowują tylko rozkapryszone małolaty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gelisia']ortografia się kłania :)
Ale twoje zdanie w tym temacie nic nie zmieni,tak było,jest i będzie.[/QUOTE]

PS. a kundla to być może ty masz ... ja przynajmniej jestem pewna rasy przodków mojej suni bo znam ludzi, a ty nie możesz być pewna czy jakiś pseudo jak w linkach powyżej nie zmiksował rodowodu i nie wpisał twojemu psu takich rodziców jakich chciał. KONIEC

Link to comment
Share on other sites

Dajcie już spokój...

Pani doktor, dwa gabinety, domy w pl i zagranicą, a było jej żal tysiaka na psa z zkwp i na paliwo, to teraz musi się bronić jak się da, bo to wstyd się przyznać do błędu :roll:

Zaraz napisze, że ona psa dostała za darmo i dlatego nawet nie szukała... Srutututu pęczek drutu :eviltong:

Żenka i nic poza tym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rika']Dajcie już spokój...

Pani doktor, dwa gabinety, domy w pl i zagranicą, a było jej żal tysiaka na psa z zkwp i na paliwo, to teraz musi się bronić jak się da, bo to wstyd się przyznać do błędu :roll:

Zaraz napisze, że ona psa dostała za darmo i dlatego nawet nie szukała... Srutututu pęczek drutu :eviltong:

Żenka i nic poza tym.[/QUOTE]

Po jej bardzo ale to bardzo kulturalnych wypowiedziach i całej reszcie jej bzdur i kłamstw każdy kto tu zajrzy stwierdzi że to małolat nudzący się i niewyżyty przez wakacje, nie obraził wystarczającej liczby kolegów więc musi się wyżyć na forum jako wielce inteligenta i wszechwiedząca pani doktor, która bez pojęcia o psach wypisuje jakieś głupoty przy okazji obrażając innych Dogomaniaków ....

A teraz się żegna bo czas podpisać książki i zeszyty do szkółki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiabee']PS. a kundla to być może ty masz ... ja przynajmniej jestem pewna rasy przodków mojej suni bo znam ludzi, a ty nie możesz być pewna czy jakiś pseudo jak w linkach powyżej nie zmiksował rodowodu i nie wpisał twojemu psu takich rodziców jakich chciał. KONIEC[/QUOTE]

Gdybym miała pieska w typie,nie wstydziłabym się go tak nazwać,w domu rodzinnym mam kota w typie maine coon,a u TŻ psa w typie asta.
Więc jest to dachowiec i kundelek,nie mam z tym problemu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gelisia']Gdybym miała pieska w typie,nie wstydziłabym się go tak nazwać,w domu rodzinnym mam kota w typie maine coon,a u TŻ psa w typie asta.
Więc jest to dachowiec i kundelek,nie mam z tym problemu :)[/QUOTE]

Gdzieś wcześniej p.doktor pisała że ktoś musi się dowartościować psem z rodowodem ZKwP a jak widać to ona czuje się niedowartościowana tym że ma kundelka i ma z tym poważny problem w neuronach :huh:

idę :cool3: ----->:Dog_run:

Edited by Wasylek
błąd
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...