Jump to content
Dogomania

AZI już w DS!


borderterrier

Recommended Posts

  • Replies 264
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cholera ;/;/ Trzeba go znaleźć.

Ja przed chwilą wróciłam od Daisy i Chilli. Jestem pewna że obie to suki.
Wzięłam chrupki, z chęcią podeszły. Daisy bez problemu dała się pogłaskać, natomiast Chilli jeszcze trochę powarkiwała. Ale jest zdecydowanie lepiej niż niedawno, kiedy nie mogłam jej dotknąć.
[img]http://img231.imageshack.us/img231/3075/007dyu.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Telefon obecnie mam niedostępny. Zapraszam na gg (28173376), pw lub można napisać do borderterrier, ona powinna dać swój numer. Tylko że ona nie ma zbyt wielu informacji o nich, bo suczki mieszkają niedaleko mnie....

Dziś Chilli próbowała mnie ugryźć, na szczęście w porę zabrałam rękę i dorwała tylko rękaw swetra. Myślałam, że mi zaufała i że obejdzie się bez sprzeczek...

Link to comment
Share on other sites

Azi w czwartek był na ogólnym przeglądzie. Ok. 3 lat, nieco za chudy, brak czipa.
Odrobaczenie - 7zł, szczepienie na wściekliznę - 25 zł, krople przeciwko kleszczom i pchłom - 20 zł. O kastrację nie pytałam. Zaczynamy zbierać pieniądze i jak będziemy mieć te 52 zł to ponownie jedziemy do weta. Zapytamy co z tymi łapkami, bo za 1 razem był tak zestresowany że trzeba było wnosić go na rękach i do autobusu i do gabinetu .

Link to comment
Share on other sites

52 zł zbieramy na odrobaczenie, wściekliznę i zabezpieczenie przeciwko kleszczom dla Aziego.
Suczki mieszkają na działce z małym domkiem, którego właściciel prawdopodobnie popełnił samobójstwo (tak wiem od ludzi). Wiem też że mogę zdobyć klucz do działki. Tylko na razie nie ma po co, bo nie ma chętnych na DT...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...