Jump to content
Dogomania

Chora i porzucona spanielka już w wyśnionym DS :)


elik

Recommended Posts

[quote name='AgusiaP']Bardzo proszę ;)

Bardzo jestem ciekawa tej jutrzejszej wizyty Bellusi u okulisty[/QUOTE]



Cioteczko ja nic nie wiem, żeby Bellunia miała mieć wizytę u okulisty:-o.
Cioteczka , która miała załatwić wizytę ( trochę tansze badanie ) dopiero w piątek wraca z Niemiec i wtedy to umówi Bellunię na wizytę.Miała być co prawda w tym tygodniu ale się nie udało.
Dzisiaj Bella była na kontroli u weta - temp. nie miała( 38,4 ), do soboty ma antybiotyk , rana goi się dobrze.
W poniedziałek następna wizyta i wtedy też będę wiedziała jaki jest dług u weta ( wg moich obliczeń to już 470 zł )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='KateBono']Cioteczko ja nic nie wiem, żeby Bellunia miała mieć wizytę u okulisty:-o.
Cioteczka , która miała załatwić wizytę ( trochę tansze badanie ) dopiero w piątek wraca z Niemiec i wtedy to umówi Bellunię na wizytę.Miała być co prawda w tym tygodniu ale się nie udało.
Dzisiaj Bella była na kontroli u weta - temp. nie miała( 38,4 ), do soboty ma antybiotyk , rana goi się dobrze.
W poniedziałek następna wizyta i wtedy też będę wiedziała jaki jest dług u weta ( wg moich obliczeń to już 470 zł )[/QUOTE]aaa, to jutro kolezanka wraca od weta.

dlugu duzo nie bédzie, bo Ela doda mojá wplaté 300zl na DT, to wtedy bédzie na wydatki wetowe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']aaa, to jutro kolezanka wraca od weta.

dlugu duzo nie bédzie, bo Ela doda mojá wplaté 300zl na DT, to wtedy bédzie na wydatki wetowe.[/QUOTE]

No to mamy jasność w temacie okulisty. To nie sunia do wetki, ale koleżanka od wetki :) Emileńko, złoteńko Ela doda wpłatę, jak wpłata wpłynie na konto hi hi hi - tu miał być diabollo chichoczący, ale teraz piszę ze stacjonarnego i emotki mi nie wchodzą :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Elu zuuota, hihi, pieniádze nie mogá wplynác do Cié, bo ja je do KateBono posuauuamm :>>[/QUOTE]
Kurtka to cheba ja cuś namotałam :oops:
Tylko zastanawiam się jak ja to teraz mam zaksięgować. We wpłatach i wypłatach po 300 zł ? To nadal w moim domowym budżecie będzie dziura 29 zł , bo przelałam DT na weta więcej niż do mnie wpłynęło do dania przelania kasy na weta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KateBono']Cioteczko ja nic nie wiem, żeby Bellunia miała mieć wizytę u okulisty:-o.
Cioteczka , która miała załatwić wizytę ( trochę tansze badanie ) dopiero w piątek wraca z Niemiec i wtedy to umówi Bellunię na wizytę.Miała być co prawda w tym tygodniu ale się nie udało.
Dzisiaj Bella była na kontroli u weta - temp. nie miała( 38,4 ), do soboty ma antybiotyk , rana goi się dobrze.
W poniedziałek następna wizyta i wtedy też będę wiedziała jaki jest dług u weta ( wg moich obliczeń to już 470 zł )[/QUOTE]


Ale klipka ze mnie, ale tak to jest jak ma się komputer tylko w pracy i szybciutko trzeba wszystko czytac:oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

A ja uprzejmię donoszę iż z bazarku kołpakowo - spinerowego ;) uzbieraliśmy kwotę 120 zł:lol::lol::lol: I ta właśnie kwota poleci na konto naszej Belci :loveu::loveu::loveu:
Jak pieniążki wpłyną pięknie proszę o potwierdzenie na tym bazarku:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/214709-Obrotowe-Kołpaki-)-Spinery-)Dziś-kończymy-)-)-)-30.09.-20.00?p=17729913#post17729913[/URL]
A teraz ślicznie poproszę o numerek konta do wpłat na PW :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']A ja uprzejmię donoszę iż z bazarku kołpakowo - spinerowego ;) uzbieraliśmy kwotę 120 zł:lol::lol::lol: I ta właśnie kwota poleci na konto naszej Belci :loveu::loveu::loveu:
Jak pieniążki wpłyną pięknie proszę o potwierdzenie na tym bazarku:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/214709-Obrotowe-Ko%C5%82paki-%29-Spinery-%29Dzi%C5%9B-ko%C5%84czymy-%29-%29-%29-30.09.-20.00?p=17729913#post17729913"]http://www.dogomania.pl/threads/214709-Obrotowe-Kołpaki-)-Spinery-)Dziś-kończymy-)-)-)-30.09.-20.00?p=17729913#post17729913[/URL]
A teraz ślicznie poproszę o numerek konta do wpłat na PW :)[/QUOTE]
Przepięknie dziękujemy :klacz::klacz::Rose::Rose::Rose::buzi: a nr konta już ślemy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']A ja uprzejmię donoszę iż z bazarku kołpakowo - spinerowego ;) uzbieraliśmy kwotę 120 zł:lol::lol::lol: I ta właśnie kwota poleci na konto naszej Belci :loveu::loveu::loveu:
Jak pieniążki wpłyną pięknie proszę o potwierdzenie na tym bazarku:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/214709-Obrotowe-Kołpaki-)-Spinery-)Dziś-kończymy-)-)-)-30.09.-20.00?p=17729913#post17729913[/URL]
A teraz ślicznie poproszę o numerek konta do wpłat na PW :)[/QUOTE]

ooo, piékne dziéki! To z podpisu juz zdejmé.

Link to comment
Share on other sites

Też szukam domku dla suńki, oczywiście pytam takich osób, którym własne psy bym powierzyła, gyby mnie los do tego zmusił. Oczywiście wszystko do konsultacji, jak będzie ktoś zainteresowany to dam znać i dalej juz osoby zaintersowane bedą się kontaktowały.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Dunaj_']Też szukam domku dla suńki, oczywiście pytam takich osób, którym własne psy bym powierzyła, gyby mnie los do tego zmusił. Oczywiście wszystko do konsultacji, jak będzie ktoś zainteresowany to dam znać i dalej juz osoby zaintersowane bedą się kontaktowały.[/QUOTE]
Aaaaa to bardzo dziękujemy i sukcesów życzymy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...