Jump to content
Dogomania

Chora i porzucona spanielka już w wyśnionym DS :)


elik

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sunia od wczoraj nie ma już kroplówek, dostaje antybiotyk w tabletkach.
Jest strasznym strachulcem i panikarą.Wie kiedy jedziemy do weta i wtedy to nawet do samochodu nie chce wejść.A u weta to wyprawia takie wygibasy ,że nie można jej utrzymać ,a co dopiero zmierzyć temperaturę czy dać zastrzyk:evil_lol:.
Nie ma apetytu:shake: , dzisiaj troszkę tylko zjadła i martwi mnie ,ze nie chce pić.Jak to się nie poprawi to jutro kolejna wizyta u weta.Może jeszcze ją boli choć nic nie sygnalizuje nawet piszczeniem.
Ożywia się jak idziemy na spacer

Link to comment
Share on other sites

A ja ciągle mam kłopoty z kompem. Gdybym była w kraku, to tam mam pana, który się nim opiekuje, ale tu nie przyjedzie, za daleko, a laptop działa z prędkością....... ślimaka. Usnąć można zanim przesunie stronę z góry na dół, albo zanim napisany tekst pojawi się na forum. Przypomniało mi się jak w html-u przenieść tekst do następnej linijki, ale na razie tylko to :(
Biedna sunieczka. Jak nie ma apetytu to najwyraźniej coś jej dolega. Oby nie jakieś komplikacje po sterylce :(
A jak z temperaturą ? W normie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KateBono']Dzisiaj przełom - Bellunia po rannym spacerku zjadła swoją porcję i napiła się wody:multi:. Temperatura w normie. Rana po sterylce ładnie się goi.
Do weta pojedziemy w piątek jak było umówione .
Uszka ładnie obcięte:lol: ( oczywiście włoski ), żadnego tatuażu nie ma.[/QUOTE]

Super wieści :) Belluniu tak trzymać !!! Szkoda, że nie ma tatuażu, wiedzielibyśmy komu dokopać.

[quote name='Soko']...Ja mam pytanie, [B]materialny prezencik dla suni mam na jaki adres wysyłać? [/B]Pytam już z wyprzedzeniem na święta - oczywiście o ile wcześniej nikt nie zechce takiej cudownej czarnulki ;)[/QUOTE]
Myślę, że na adres DT, jeśli nie będzie miał nic przeciwko :) A zdradzisz co to za prezencik ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']...Elunia pozwoliłam sobie przesłac numer konta moca35 prześle coś dla Bellusi jednorazowo;)

...[/QUOTE]

Aguś, bardzo dziękuję, każda suma jest na wagę złota. Sunia już ma dług, a czeka ją jeszcze sporo wydatków na weta, no i na DT :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']...Elunia pozwoliłam sobie przesłac numer konta moca35 prześle coś dla Bellusi jednorazowo;)...[/QUOTE]

Aguś, bardzo dziękuję, każda suma jest na wagę złota. Sunia już ma dług, a czeka ją jeszcze sporo wydatków na weta, no i na DT :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...