Jump to content
Dogomania

Chora i porzucona spanielka już w wyśnionym DS :)


elik

Recommended Posts

[quote name='Soko']Poszło 95 zł. Doliczyłam koszty wysyłki jako prezent od organizatorki ;)
Całujemy Bellunię i oby to coś pomogło :)[/QUOTE]
Bardzo, bardzo dziękuję i za bazarek i za dodatkowy prezent :loveu:
Dam znać jak tylko wpłynął na konto.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kochana leć do góry, podnoszę Cię maleńka :)
powiem szczerze - nabijają się z tablicy ogłoszeń ;/ co nie jest przyjemne, ale szum się wokół tego robi, a więc i wokół Belluniu ;) a nie sądzę, by wszyscy byli tak ograniczeni, by się z tego tylko śmiać ;) w każdym razie powoli rośnie z tego sensacja, już powstało sto teorii o Belluni i Hugo, chociaż jest jak byk napisane, co i jak :D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soko']Kochana leć do góry, podnoszę Cię maleńka :)
powiem szczerze - nabijają się z tablicy ogłoszeń ;/ co nie jest przyjemne, ale szum się wokół tego robi, a więc i wokół Belluniu ;) a nie sądzę, by wszyscy byli tak ograniczeni, by się z tego tylko śmiać ;) w każdym razie powoli rośnie z tego sensacja, już powstało sto teorii o Belluni i Hugo, chociaż jest jak byk napisane, co i jak :D:D:D:D:D[/QUOTE]

czapki z glów za roboté przy pilnowaniu bazarku!

a gdzie sié nabijajá z tablicy ogloszen? i dlaczego? mnie ominélo ;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soko']Kochana leć do góry, podnoszę Cię maleńka :)
powiem szczerze - nabijają się z tablicy ogłoszeń ;/ co nie jest przyjemne, ale szum się wokół tego robi, a więc i wokół Belluniu ;) a nie sądzę, by wszyscy byli tak ograniczeni, by się z tego tylko śmiać ;) w każdym razie powoli rośnie z tego sensacja, już powstało sto teorii o Belluni i Hugo, chociaż jest jak byk napisane, co i jak :D:D:D:D:D[/QUOTE]
Nie przejmuj się, sami nie robią nic pożytecznego, więc się nabijają. Olać ich! ;)



Allegro Belluni:
[URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1833622574[/URL]

Jakby trzeba było coś zmienić, to piszcie proszę.
Dane kontaktowe na razie podałam swoje, bo nie wiem na kogo podać. Proszę o podanie namiarów na kogoś, kto będzie odpowiedzialny za adopcję Belli, to zmienię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Dziéki Asiu za allegro, bardzo ladne. Nie wiem tylko czy to mi tylko, ale to jej pierwsze zdjécie pod czerwonym "Bella" mi sié nie wyswietla.[/QUOTE]
Hmmm, nie wiem... mi się wyświetla, ale może jeszcze inni niech się wypowiedzą.

I jeszcze te dane kontaktowe poproszę do zmiany. ;)


Link do Allegro może warto wrzucić na pierwszą stronę.

Link to comment
Share on other sites

Aż się ciepło na sercu robi. :)
Trochę było tego ganiania na pocztę i szukania na szybko pudeł i papieru a potem na poczcie przy sklejaniu wysyłek się taśma skończyła, normalnie by mi się nie chciało, ale było warto, samopoczucie sto razy lepsze :)

Zdjęcie Belluni na tablicy ;) [URL]http://img856.imageshack.us/img856/426/dscf3234z.jpg[/URL]
[url]http://img821.imageshack.us/img821/761/dscf3230ns.jpg[/url]

PS. mi także nie wyświetla sie pierwsze zdjęcie pod czerwonym napisem Bella na allegro, poza tym super i dziękujeemy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soko']Aż się ciepło na sercu robi. :)
Trochę było tego ganiania na pocztę i szukania na szybko pudeł i papieru a potem na poczcie przy sklejaniu wysyłek się taśma skończyła, normalnie by mi się nie chciało, ale było warto, samopoczucie sto razy lepsze :)

Zdjęcie Belluni na tablicy ;) [URL]http://img856.imageshack.us/img856/426/dscf3234z.jpg[/URL]
[URL]http://img821.imageshack.us/img821/761/dscf3230ns.jpg[/URL]

PS. mi także nie wyświetla sie pierwsze zdjęcie pod czerwonym napisem Bella na allegro, poza tym super i dziękujeemy :)[/QUOTE]
Zrobiłaś kawał dobrej roboty :loveu:

Dołączam do tych, co im się nie wyświetla :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']...
Allegro Belluni:
[URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1833622574[/URL]

Jakby trzeba było coś zmienić, to piszcie proszę...[/QUOTE]


[B]Przedmiotem aukcji jest zdjęcie psiaka z podziękowaniem. [/B]

Chmmmm może napisać, że:

Przedmiotem aukcji jest dyplom z podziękowaniem wysłany na adres mailowy ?

Bo jeśli zdjęcie z podziękowaniami, to trzeba byłoby drukować - koszt i wysyłać - koszt, no i sporo pracy. Jak już dostałam kilka takich dyplomów do przeczytania lub wydrukowania sobie :) Czyli taka forma tez jest praktykowana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik'][B]Przedmiotem aukcji jest zdjęcie psiaka z podziękowaniem. [/B]

Chmmmm może napisać, że:

Przedmiotem aukcji jest dyplom z podziękowaniem wysłany na adres mailowy ?

Bo jeśli zdjęcie z podziękowaniami, to trzeba byłoby drukować - koszt i wysyłać - koszt, no i sporo pracy. Jak już dostałam kilka takich dyplomów do przeczytania lub wydrukowania sobie :) Czyli taka forma tez jest praktykowana.[/QUOTE]
Oczywiście mogę zmienić, ale w sposobach wysyłki zaznaczyłam, że jest to przesyłka mailowa. ;)


EDIT:
Zmieniłam. Fotkę też poprawiłam. Czy teraz ją widać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Jeżeli mogę coś zaproponować , to nie pisałabym o zaćmie starczej.Bo sunia nie jest aż tak stara.Zaćma może rozwinąć się z różnych powodów, nie zawsze z powodu starości.[/QUOTE]

hehe, no racja.

ja tez juz widzé té fotké, czyli chyba naprawione jest.

tak zastanawiam sié and tytulem ze slepa - moze do allegro cegielkowego to oki, bo ludziom zal, ale do adopcyjnych ogloszen chyba nie bédziemy pisac ze slepa jak ona nie calkiem slepa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']...
Link do Allegro może warto wrzucić na pierwszą stronę.[/QUOTE]

[quote name='emilia2280']Tak tak, to Ela wrzuci jak bédzie przy kompie...[/QUOTE]
Już to zrobiła. Dodała także aktualizacje i będzie aktualizować dalej w miarę potrzeb :)

[quote name='emilia2280']...A z dobrych wiesci - przekierowalam zwrot z odsprzedanej surowicy dla tej suni: 320zl za 10 ampulek do Starogardu Gd. schroniska.[/QUOTE]
[CENTER] [SIZE=3][COLOR=blue]Kochana Emilka stokrotne dzięki
:sweetCyb: :buzi: :iloveyou: :Rose: :Rose: :Rose: [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue]:iloveyou: [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue]:buzi:[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue]:sweetCyb:
[/COLOR][/SIZE][LEFT]

[quote name='Asia & Ginger']Hmmm, nie wiem... mi się wyświetla, ale może jeszcze inni niech się wypowiedzą...[/QUOTE]
Teraz już się wyświetla :)

Żeby zapoczątkować kupiłam 5 cegiełek.
Coś mało znana jest ta nasza Belusia :(
Może by tak trochu połazić po wątkach i poogłaszać ją, i jej allegro ?
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']

[CENTER] [SIZE=3][COLOR=blue]Kochana Emilka stokrotne dzięki
:sweetCyb: :buzi: :iloveyou: :Rose: :Rose: :Rose: [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue]:iloveyou: [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue]:buzi:[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue]:sweetCyb:
[/COLOR][/SIZE][LEFT]


[/LEFT]
[/CENTER][/QUOTE]

ahahaha. a kto surowicé rano nadal? podziékuj sobie bardziej niz mi zuuuota :>>>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Hmmm, nie wiem... mi się wyświetla, ale może jeszcze inni niech się wypowiedzą.

[B]I jeszcze te dane kontaktowe poproszę do zmiany. ;)
[/B]

Link do Allegro może warto wrzucić na pierwszą stronę.[/QUOTE]

Asiu, to chyba najlepiej jak Eli wstawisz maila i telefon co? Elu, zgodzisz sié?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...