Jump to content
Dogomania

Chora i porzucona spanielka już w wyśnionym DS :)


elik

Recommended Posts

[quote name='Soko']...elik i BeaBono, jako że najbardziej wiecie co i jak z sunią, a ja przygotowuję materiały do szkoły na tablicę, chciałabym, byście mi powiedziały, co napisać... Możecie wysłać na PW....[/QUOTE]
Nie mam nic przeciwko PW, ale myślę, że lepiej będzie, gdy to co wiem, napiszę tu. Może ktoś coś dorzuci, co mi umknie :)
Priorytety z upływem czasu się zmieniają, ale w obecnej chwili najważniejsze jest zapewnienie Beluni opieki weterynaryjnej, czyli zdiagnozowanie choroby skóry i guzka na listwie mlecznej. W następnej kolejności szczepienia - wścieklizna, wirusówki, potem sterylizacja. Kolejność nie koniecznie taka, ale zakres wydaje mi się konieczny. Może w międzyczasie okulista ?
Jakie to mogą być koszty ? Trudno powiedzieć. Może KateBono lub BeaBono prędzej coś w tym temacie się wypowiedzą. Ja nie mam zielonego pojęcia ile to może kosztować. Myślę jednak, że nie mało :shake:
Podjęłyśmy się trudnego zadania, ale przecież nie można było zostawić tej suni na pastwę losu w gospodarstwie, gdzie liczą się zwierzęta gospodarskie, a pies, to tylko pies.
Jedna, dwie osoby niewiele zdziałają, ale jest nas tu sporo zaangażowanych, zaradnych, wytrwałych kobitek i nie może być, żeby nie udało się nam zapewnić jednej małej suni, warunków na jakie zasługują te kochane, poczciwe zwierzaki, jakimi są wszystkie psiaki :loveu:
Jak już podreperujemy zdrówko, to priorytetem będzie znalezienie odpowiedniego domku dla Beluni. Sunia jest tak urocza, że nie powinno to nastręczać dużych trudności.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='elik']Nie mam nic przeciwko PW, ale myślę, że lepiej będzie, gdy to co wiem, napiszę tu. Może ktoś coś dorzuci, co mi umknie :)
Priorytety z upływem czasu się zmieniają, ale w obecnej chwili najważniejsze jest zapewnienie Beluni opieki weterynaryjnej, czyli zdiagnozowanie choroby skóry i guzka na listwie mlecznej. W następnej kolejności szczepienia - wścieklizna, wirusówki, potem sterylizacja. Kolejność nie koniecznie taka, ale zakres wydaje mi się konieczny. Może w międzyczasie okulista ?
Jakie to mogą być koszty ? Trudno powiedzieć. Może KateBono lub BeaBono prędzej coś w tym temacie się wypowiedzą. Ja nie mam zielonego pojęcia ile to może kosztować. Myślę jednak, że nie mało :shake:
Podjęłyśmy się trudnego zadania, ale przecież nie można było zostawić tej suni na pastwę losu w gospodarstwie, gdzie liczą się zwierzęta gospodarskie, a pies, to tylko pies.
Jedna, dwie osoby niewiele zdziałają, ale jest nas tu sporo zaangażowanych, zaradnych, wytrwałych kobitek i nie może być, żeby nie udało się nam zapewnić jednej małej suni, warunków na jakie zasługują te kochane, poczciwe zwierzaki, jakimi są wszystkie psiaki :loveu:
Jak już podreperujemy zdrówko, to priorytetem będzie znalezienie odpowiedniego domku dla Beluni. Sunia jest tak urocza, że nie powinno to nastręczać dużych trudności.[/QUOTE]

Nic dodać nic ująć zgadzam się w 100%;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Obiecany wcześniej bazarek dla Belci ;)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/214709-Obrotowe-Ko%C5%82paki-%29-Spinery-%29-Do-ka%C5%BCdego-auta-%29-robi%C4%85-wra%C5%BCenie-%29-........Zapraszamy[/url]
Cioteczki wołajcie do komputerów koniecznie TZ-tów ;)[/QUOTE]

I jak ja Ci się kobitko odwdzięcze :lol:
Martunia :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

wow, piękna jest. cos mi przyszlo do glowy pdkąd zobaczylam jej zdjęcia - glówka nad oczami ma taki jakby szerszy ksztalt. moze to kwestia fryzury, ale moze ona ma cos w rodzaju wodoglowia? tak patrząc na kilka zdjęc jej glówka nie wygląda mi na typową okrąglą "kopułkę", jaką mają spaniele. Czy mi tylko się to wydaje, czy tak ona ma glówkę patrząc od frontu? Jej kopułka jakby byla rozszerzona na boki na moje oko. Ale moze to tylko klaczki? Tak czy siak, jest piękna, tylko jesli mialaby wodoglowie, to to się chyba leczy, i moze mialoby związek z oczkami?

Dzięki za bazarki dziewczyny, swietna pomoc i masę roboty -wiem bo sama kiedys pilnowalam bazarków i się orobilam jak osiol ;p

Link to comment
Share on other sites

Hmmmm chodze ci ja po watkach, piszę zaproszenia na bazarki i przyszło mi do kiepeli, że może by tak zrobić napisy zapraszające, będące równocześnie linkami do bazarków. Coś takiego jak ja mam w podpisie o zbiórce kasy na stareńką spanusię.
Nie trzeba byłoby offować, zapraszać. Wystarczyłoby wejść na wątek, dać głos ;) i linki do bazarków już byłyby na wielu wątkach. Cioteczki zaglądają przeca na inne wąteczki.
Tylko kto potrafi zrobić takie napisy ? Ja kiedyś, kiedyś parałam się nieco html-em, ale tego już nie pamiętam :shake:

[SIZE=4][COLOR=blue]Już wiem kto to potrafi - Manti. Szukałam linków do bazarków i natknęłam się właśnie na Jej link:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/214354"]Zapraszam na bazarek dla dziewczynki[/URL] [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=blue]

Może by tylko zmienić napis np na: [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=blue]Bazarek na leczenie i DT dla porzuconej spanielki[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=blue]

[/COLOR][/SIZE][CENTER][SIZE=4][COLOR=blue] [FONT=Century Gothic][SIZE=5][COLOR=red][SIZE=6]Manti, zrobisz ?
Plizzzzzz [/SIZE]

[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][FONT=Century Gothic][SIZE=5][COLOR=red]:calus::buzi::buzi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']Elik a powiesz mi jak umieścić w sygnaturze zdjęcie?? bo próbowałam naszą spanielkę sobie umieścić i niby wczytałam, zapisałam a nie pokazuje się:([/QUOTE]
Służe Figurze :)

1) skopiuj banerek, który Cię interesuje, ale taki, który jest podlinkowany. Czasem zdarzają się nie podlinkowane, ale na takie szkoda miejsca w sygnaturze.
2) wklej w odpowiednie okienko w sygnaturze (dolne), sprawdź jak wygląda i zapisz.

Powinno się udać.
Opisz wszystkie czynności jakie wykonujesz po kolei, zobaczymy w którym miejscu robisz błąd.
Acha do kopiowania używaj polecenia: KOPIUJ, a nie KOPIUJ OBRAZEK.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']bo ja wcześniej zapisywałam na dysku ten banerek i wstawiałam i nie pojawił się...tzn u mnie się pokazał ale tylko w ustawieniach a już na forum nie...[/QUOTE]
Nie trzeba kopiować na dysk, taka "operacja" nic nie da. Należy skopiować z czyjegoś podpisu i wkleić do swojej sygnatury.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']a robię tak:
-otwieram podlinkowy obrazek ze strony 2 naszego forum
- [B]daję kopiuj adres obrazka[/B]
- wklejam w sygnaturze tam gdzie jest napisane wklej adres obraz z innej strony
i...wyskakuje komunikat że za duży plik...[/QUOTE]
Obrazek tu na forum nazywa się BANEREK.
Wybierz opcję [B]KOPIUJ[/B], a nie kopiuj adres obrazka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Babo ;-) pewnie, że damy rade :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
Mówią - No i masz Babo placek. A tu wspaniały tort wychodzi, a nie placek :loveu:



[quote name='Justyna Lipicka']zrobiłam jak mówiłaś, zobaczymy czy działa:P
Bella do góry:)[/QUOTE]
Gratuluję, jak widać zadziałało :klacz:
Ale banerek powinien się też pokazać w poprzednich Twoich postach, a nie widać go. Dziwne, ale może teraz już tak jest - co chwilę coś zmieniają na dogo :) Ważne, że Ci się udało. Teraz gdziekolwiek cos napiszesz, zostawisz link do Belluni.
Spadam, bo muszę wykonać sporo pracy. Będę chyba dopiero późnym wieczorkiem.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/214709-Obrotowe-Ko%C5%82paki-%29-Spinery-%29-Do-ka%C5%BCdego-auta-%29-robi%C4%85-wra%C5%BCenie-%29-........Zapraszamy"][SIZE=4][COLOR=blue]Bazarek na leczenie i DT dla porzuconej spanielki[/COLOR][/SIZE][/URL][SIZE=4][COLOR=blue]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/214709-Obrotowe-Ko%C5%82paki-%29-Spinery-%29-Do-ka%C5%BCdego-auta-%29-robi%C4%85-wra%C5%BCenie-%29-........Zapraszamy"]
[/URL][/COLOR][/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/threads/214709-Obrotowe-Ko%C5%82paki-%29-Spinery-%29-Do-ka%C5%BCdego-auta-%29-robi%C4%85-wra%C5%BCenie-%29-........Zapraszamy"][B][SIZE=3][COLOR=darkred]Bazarek na leczenie i DT dla porzuconej spanielki[/COLOR][/SIZE][/B][/URL][SIZE=4][COLOR=blue]

[/COLOR][/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/threads/214709-Obrotowe-Ko%C5%82paki-%29-Spinery-%29-Do-ka%C5%BCdego-auta-%29-robi%C4%85-wra%C5%BCenie-%29-........Zapraszamy"][B][SIZE=2][COLOR=darkslateblue]Bazarek na leczenie i DT dla porzuconej spanielki[/COLOR][/SIZE][/B][/URL][SIZE=4][COLOR=blue]
[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=blue]

[SIZE=2][COLOR=black]


[/COLOR] [/SIZE] [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...