Jump to content
Dogomania

Chora i porzucona spanielka już w wyśnionym DS :)


elik

Recommended Posts

To się uzbierało u suni. Chyba trzeba się skupić na drobniejszych sprawach i ew. sterylce.Z oczkami się nie pali , bo to finansowo duże przedsięwzięcie na ogół z kiepskim rezultatem.

Link się otwiera, sprawdziłam. Warunki w tym schronie podobno są niezłe tylko ze względu na położenie prawie 0 adopcji.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='elik'] To świetny pomysł.
Jeśli tylko znalazłby się ktoś, kto potrafi zrobić takie allegro cegiełkowe, to myślę, że jego koszt nie jest taki duży i mogłybyśmy sobie na to pozwolić. Gdyby to fundacja zrobiła allegro, to pewnie podałaby swoje konto i znów byłby problem z przekazaniem kasy.
Czy znacie kogoś, kto potrafi zrobić allegro cegiełkowe ?[/QUOTE]
Dlatego musiałaby to być zaufana fundacja. Ale jeśli takiej nie znacie, to mogę się podjąć zrobienia aukcji cegiełkowej (robiłam już niejednokrotnie na spanielaste), tylko proszę kogoś o napisanie tekstu, ja nie umiem ładnie pisać. :roll:

[quote name='KateBono']Próbowałam dodzwonić się do "psiej fryzjerki' ale włącza się poczta.Napisać maila do tej pani?[/QUOTE]
Tak napisz maila albo smsa. ;)

Link to comment
Share on other sites

wow, ale dziewczyny dzialacie! sunia juz po przeglądzie i leczona. dziękuję za zainteresowanie suczeczką i oczywiscie Eli za gospodarzenie na wątku. ona babcią - ale numer! jak Asia pisala, ona czarna jak smola to wygląda mlodo. ja jestem teraz u mamy w Szczecinie i tyle co poczytalam wiesci milych, bo sunia zaopiekowana. A umie ktos ladnie pisac tekst do allegro? Dzięki Asiu, wystaw proszę aukcję spaniusiową, dobrze ze umiesz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']a na kiedy ten tekst??[/QUOTE]
W sumie to nie ma co zwlekać i jeśli umiesz ładnie pisać, to napisz proszę i wtedy zrobię Allegro. ;)

[quote name='emilia2280']wow, ale dziewczyny dzialacie! sunia juz po przeglądzie i leczona. dziękuję za zainteresowanie suczeczką i oczywiscie Eli za gospodarzenie na wątku. ona babcią - ale numer! jak Asia pisala, ona czarna jak smola to wygląda mlodo. ja jestem teraz u mamy w Szczecinie i tyle co poczytalam wiesci milych, bo sunia zaopiekowana. A umie ktos ladnie pisac tekst do allegro? Dzięki Asiu, wystaw proszę aukcję spaniusiową, dobrze ze umiesz.[/QUOTE]
Emilia jaka znowu babcia, toż ona w sile wieku jest! :eviltong:
Moja spanielka ma teraz 8 lat i 3 miesiące i babcią bym jej nie nazwała. :p Spaniele są dosyć długowieczne, więc babcią będzie dopiero w wieku 14 lat. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']


Emilia jaka znowu babcia, toż ona w sile wieku jest! :eviltong:
Moja spanielka ma teraz 8 lat i 3 miesiące i babcią bym jej nie nazwała. :p Spaniele są dosyć długowieczne, więc babcią będzie dopiero w wieku 14 lat. :evil_lol:[/QUOTE]


Dokładnie moja spanielka żyła 16 lat...

Bardzo dobrze się trzyma nasza Bellusia tylko z tym zdrówkiem nie bardzo...

Link to comment
Share on other sites

Kochane Dziewczyny mam ochotę wszystkie Was wyściskać.
A co do tego czy Bellunia to babcia, czy też nie, to myślę, że de facto na pewno babunia, za czym przemawia stan jej listwy mlecznej. Zastanawiam się nawet, czy to nie jakiś pseudohodowca zgotował jej los bezdomnej suni :(

[CENTER] [SIZE=3]Zawiadamiam niektóre Ciotunie, niektórym przypominam,
że rozliczenie wpłat dla Beluni znajduje się w poście nr 3.
[/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki wpłata na PDT doszła dzisiaj - 300 zł, a wczoraj dostałam zwrot za weta - 139 zł. Dziękuję.

Dzisiaj zawiozłam do weta mocz Belluni, na czyszczenie uszu Otifree i antybiotyk w tabl. na te wycieki z pochwy . Kazałam wypisać fakturę przelewową na TOZ - jak szefowa kliniki wróci z urlopu to wyśle. Dzisiaj koszt u weta wyniósł - 52 zł - badanie moczu, antybiotyk i Otifree.Nie płaciłam , mam nadzieję ,że TOZ zapłaci jak dojdzie do nich faktura.
Jutro mam z Belunią przyjechać na kontrolę do weta, a dzisiaj odbiorę wyniki badań krwi i moczu.

Wczoraj wieczorem Bellunia wybrała sobie samo spanko - władowała się do córki na łóżko i spała na poduszce całą noc :evil_lol:. W domu zachowuje czystość i co najśmieszniejsze to siusiu robi co 12 godzin ( może nauczona i tyle czasu musiała zostawać w domu sama )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']T...Ważne, że jest bezpieczna i my [B]musimy jej znaleśc najwspanialeszy domek pod słońcem[/B]:lol::lol::lol:[/QUOTE]
Tak, taki który wynagrodzi jej ból odrzucenia

[quote name='KateBono']Cioteczki wpłata na PDT doszła dzisiaj - 300 zł, a wczoraj dostałam zwrot za weta - 139 zł. Dziękuję.

Dzisiaj zawiozłam do weta mocz Belluni, na czyszczenie uszu Otifree i antybiotyk w tabl. na te wycieki z pochwy . Kazałam wypisać fakturę przelewową na TOZ - jak szefowa kliniki wróci z urlopu to wyśle. Dzisiaj koszt u weta wyniósł - 52 zł - badanie moczu, antybiotyk i Otifree.Nie płaciłam , mam nadzieję ,że TOZ zapłaci jak dojdzie do nich faktura.
Jutro mam z Belunią przyjechać na kontrolę do weta, a dzisiaj odbiorę wyniki badań krwi i moczu.

Wczoraj wieczorem Bellunia wybrała sobie samo spanko - władowała się do córki na łóżko i spała na poduszce całą noc :evil_lol:. W domu zachowuje czystość i co najśmieszniejsze to siusiu robi co 12 godzin ( może nauczona i tyle czasu musiała zostawać w domu sama )[/QUOTE]
Bardzo pięknie dziękujemy za wspaniałą opiekę i dobre wieści. Kochane suczydło :loveu: Będzie ozdobą i szczęściem przyszłego domku.

[quote name='Poker']Kochana sunieczka.Ja kaskę wyślę na olej jak wrócę do domciu czyli niebawem.[/QUOTE]
Bardzo pięknie dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KateBono']Cioteczki wpłata na PDT doszła dzisiaj - 300 zł, a wczoraj dostałam zwrot za weta - 139 zł. Dziękuję.

Dzisiaj zawiozłam do weta mocz Belluni, na czyszczenie uszu Otifree i antybiotyk w tabl. na te wycieki z pochwy . Kazałam wypisać fakturę przelewową na TOZ - jak szefowa kliniki wróci z urlopu to wyśle. Dzisiaj koszt u weta wyniósł - 52 zł - badanie moczu, antybiotyk i Otifree.Nie płaciłam , mam nadzieję ,że TOZ zapłaci jak dojdzie do nich faktura.
Jutro mam z Belunią przyjechać na kontrolę do weta, a dzisiaj odbiorę wyniki badań krwi i moczu.

Wczoraj wieczorem Bellunia wybrała sobie samo spanko - władowała się do córki na łóżko i spała na poduszce całą noc :evil_lol:. W domu zachowuje czystość i co najśmieszniejsze to siusiu robi co 12 godzin ( może nauczona i tyle czasu musiała zostawać w domu sama )[/QUOTE]


No proszę Bellusia śpi w łóżeczku i to na podusi :multi::multi::multi:

Dziewczynki z całego serca Wam dziękuje :loveu::loveu::loveu::loveu: jesteście kochane:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Dobrze, że bidulka ma taką dobrą opiekę :).
Dam sunię na fb jeśli mogę, w sumie spanielek to też ...kudłaczek.[/QUOTE]

[quote name='AgusiaP']Ślicznie dziękujemy:loveu: I to jaki piękny kudłaczek :lol::lol::lol:[/QUOTE]

Popieram w całej rozciągłości i bardzo dziękuję.
O linku do tego wątku proszę pamiętaj :)

Link to comment
Share on other sites

hehe :) dostałam własną tablicę ogłoszeń w szkole gdzie będę publikować różne artykuły o psach, zachowaniu, wychowaniu itp. żeby zainteresować tym ludzi :) i znajdzie się tam właśnie miejsce dla wybranych trzech piesków miesięcznie, gdzie będą pokrótce opisane ich losy, a także organizowane kiermasze, bazarki czy też zbiórki z puszką po klasach na konkretne psiaki, jako że zbiórki na całe schronisko już są. Prócz tego od nauczycielki wyszła także np. propozycja spotkań z jednym z treserów, który zajmuje się mną i Happy na agility, pewnie się to rozszerzy na wolontariuszy schroniska itp. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...