Jump to content
Dogomania

Chora i porzucona spanielka już w wyśnionym DS :)


elik

Recommended Posts

[quote name='AgusiaP']A gdzie moja Kiara elik? :niewiem::megagrin::hmmmm::evil_lol:

W takim razie ja głosuje za Rozalką ;)

Dziewczynki ja jeszcze prosiłam Martika@Aischa czy zrobi dla malutkiej bazarek.
Oczywiście kochana Martunia nie odmówiła ;)

W tym tygodniu podwioze jej kołpaki ( ruchome spinery) więc mam nadzieję, że będą chętne na zakupy i uzbieramy coś na hotelik ;)[/QUOTE]
A ja potwierdzam że Agusi nie potrafię odmówić:oops::oops::oops:;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='AgusiaP'][B]A gdzie moja Kiara elik?[/B] :niewiem::megagrin::hmmmm::evil_lol:...[/QUOTE]
Agusiu kochana, jak to gdzie. Nawet Ty sama nie zagłosowałaś na tą propozycję. Druga tura odbywa się tylko dlatego, że pierwsza nie wyłoniła zwycięzcy. Dwie propozycje miały najwięcej głosów, ale niestety taką samą ilość: Bella i Rozalka. Teraz więc wybieramy jedną z tych propozycji.

[quote name='AgusiaP']...Dziewczynki ja jeszcze prosiłam Martika@Aischa czy zrobi dla malutkiej bazarek.
Oczywiście kochana Martunia nie odmówiła ;)
W tym tygodniu podwioze jej kołpaki ( ruchome spinery) więc mam nadzieję, że będą chętne na zakupy i uzbieramy coś na hotelik ;)[/QUOTE]
Obie jesteście kochane :loveu:Bardzo serdecznie dziękujemy.
Jeśli wszystko poszło zgodnie z planem, to sunia już jest u KateBono :sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=3][COLOR=blue][B]P R Z Y P O M I N A M[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3]
i proszę o udział w wyborze imienia :)[/SIZE]
[/CENTER]


[quote name='elik']

[CENTER][SIZE=5][COLOR=red]Zapraszamy do II tury głosowania.
Teraz wybieramy pomiędzy Bellą, a Rozalką.[/COLOR][/SIZE]
[/CENTER]

Cioteczki to taki niewielki wysiłek, zróbcie to dla suni, plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :mad:

Ja tym razem też głosuję na Bella, inaczej mi nie wypada :eviltong:

1) Bella - [COLOR=blue]Soko, elik, [/COLOR][COLOR=blue]paulaa, azalia, ewu, poker, Justyna Lipicka[/COLOR]
2) Rozalka - [COLOR=blue]Asia & Ginger, _Dunaj_ AgusiaP, emilia2280
[/COLOR][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arielka186']...napisz do mnie na pw, to wyślę Ci fotki rzeczy na bazarek- tak chyba będzie najwygodniej- później jeżeli ktoś by coś zamówił, to kaska za kupioną rzecz dla Was, a za koszty wysyłki- dla mnie. Napisz czy taki pomysł w ogóle Ci się podoba...:)[/QUOTE]
Czy ta propozycja arietki186 została spożytkowana ?
Jeśli nie, to ja mogą się podjąć zorganizowania bazarku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Odpowiadam na apel o wybór imienia :)) Rozalka to piękne imię ale chyba do suni bardziej pasuje Bella :) Powinna zostać pupilką jakiejś Pani , siedzieć na poduszce i do takiej sytuacji "Bella" jest super.Głaski dla suni:)) Pozdrawiam.[/QUOTE]
Pięknie dziękuję i natentychmiast notuję :kiss_2::B-fly::klacz:

[CENTER][SIZE=5]Przed chwila Emilka dzwoniła z pociągu, że nasza spanusia jest już u KateBono[/SIZE]
:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:

[SIZE=3]Bardzo dziękujemy luizkamor za przewiezienie suni do DT.
Będą zdjęcia, może jeszcze dzisiaj :)[/SIZE]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Bardzo się cieszę. A imię podoba mi się ostatecznie BELLA.[/QUOTE]
Ja tez się bardzo ciesze i z DT i z Twojego wyboru :) Jeśli tak dalej pójdzie, to szykuję dwie dyszki :eviltong:

Najnowsze wieści z DT:
Po suni biegają kocięta - bez żadnego sprzeciwu z jej strony :)
Chudzinka, ale nie ima się chrupek - paróweczka i owszem :)
Z fryzjera zrezygnowaliśmy na razie na konto kąpieli i wycięcia dredów - fryzjer w dalszych planach.
Skóra w złym stanie - wyłysienia - wizyta u weta konieczna jak najszybciej.

Więcej informacji przekaże KateBono, jak tylko ogarnie sytuację.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='What May NN']zapisuje sobie nowy tymczas kate i beabono..[/QUOTE]
A może głosowanko ;)

[quote name='Justyna Lipicka']na razie podnoszę psinkę, może uda mi się cos podrzucić kaski jak tylko swoje miesięczne finanse ogarnę!![/QUOTE]
Witamy, nisko się kłaniamy i gorąco zachęcamy do kibicowania suni. A może na dobry początek zagłosujesz ?? ;)

Link to comment
Share on other sites

hihi, a dziady - z Rozalki mi tu Bellę kcą zrobic! :mad:No nawet jesli ona mialaby Bellą zostac, to moze miec drugie imię Rozalka, jak arystokracja :razz: No to proszę mój glos tez policzyc :razz:

Ale się cieszę ze suuoneczko juz nie siedzi na wsi. Narazie cicutko siedzi u Kate, więc nie mogla nawet powiedziec, czy sunia widzi czesciowo i jak sobie radzi z tym.

Link to comment
Share on other sites

Sunia już u nas. Na razie jest wystraszona i zdezorientowana.Położyła się w kuchni pod stołem i tam ma posłanko.
Zjadła dwie cienkie parówki , chrupanki obwąchała ale się nimi nie zainteresowała ale mięsko gotowane z chrupkami z oliwą z łososia zjadła :lol:.
Kociaki biegają , Orfi nawet spadł z krzesła na nią , a sunia nic - obwąchała i żadnego zainteresowania.
Wieczorem po ostatnim spacerku wykąpiemy sunię i obetniemy dredy.
Jutro chcę podjechać do weta - niech sprawdzi czy oprócz problemów ze skórą nic jej nie jest.
Fotki będą.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img813.imageshack.us/img813/2781/p9010004.jpg[/IMG]

[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/8030/p9010005r.jpg[/IMG]

[IMG]http://img10.imageshack.us/img10/3985/p9010001b.jpg[/IMG]

[IMG]http://img580.imageshack.us/img580/3787/p9010014o.jpg[/IMG]

[IMG]http://img41.imageshack.us/img41/7996/p9010016.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Najnowsze wieści z DT:
Po suni biegają kocięta - bez żadnego sprzeciwu z jej strony :)
Chudzinka, ale nie ima się chrupek - paróweczka i owszem :)
Z fryzjera zrezygnowaliśmy na razie na konto kąpieli i wycięcia dredów - fryzjer w dalszych planach.[/QUOTE]
Czyli nasza czarnulka wcale nie ma morderczych zamiarów wobec kotków. Super! :p

Co do fryzjera, to mogę spróbować załatwić darmową kapiel, strzyżenie i trymowanie u hodowcy spanieli. Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Czyli nasza czarnulka wcale nie ma morderczych zamiarów wobec kotków. Super! :p

Co do fryzjera, to mogę spróbować załatwić [B]darmową kapiel, strzyżenie i trymowanie u hodowcy spanieli[/B]. Co Wy na to?[/QUOTE]

Ba! Miodzio jesli to by wyszlo. Dzieki!

Ale ona sliczna! Te oczka jakby widzialy wyglądają? hihiii, ząbecki pokazalo dziecko ;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']pewnie psy na nią syczały i pokazywały pazury jak się zbliżała i dlatego je atakowała!! moja sunia jak ja jakiś kot zaczepia to tez atakuje a ma gówniara 5 m-cy :P[/QUOTE]

Bo nie zna naszej Kaśki diablicy, to ona w domu panuje, a psy jej słuchają bez względu na rasę i wielkość i obcy kot też do nas nie zawita, nawet nie próbują, druga Kika jej ustępuje chociaż starsza i większa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...