Jump to content
Dogomania

dog niemiecki Lucky szczęsliwie w nowym domu!


tu_ania_tu

Recommended Posts

  • Replies 563
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zenobiuszx']Sąsiedzi muszą się oswoić z jego wielkością. Dam im jeszcze trochę czasu, a później zaprezentuję prawdziwe oblicze Luckiego :-)[/QUOTE]
popieram, z sąsiadami trzeba dobrze żyć. Mojego Vitka lubi nawet sąsiad, który boi się psów i drze ryja na innych zapsionych sąsiadów, a to tylko dlatego, że jesteśmy kulturalni ;-)

dzięki za zdjęcia i miłego słodkiego życia życzę

Link to comment
Share on other sites

Ja ostatnio usłyszałam, że chyba nietutejsza jestem bo mam takie mądre i ułożone psy, a nie jak miejscowe Burki, te słowa powiedziała jakś kobitka przyjeżdżająca na działkę z Warszawy. Za to dziś Tosiek mnie wystraszył, bo poszlismy na spcer ponieważ puściutko to puściłam psy luzem i pewnym momnecie Tosiek z Bugim dali susa w las, Bugi po kilku mnutach wrócił, a Tosiek nie, na nic wołania, więc postanowiłam Grealda i Bugiego do domu zaprowadzić i szukać Tośka. Wracamy a on grzecznie pod bramą siedzi, nie miałam siły go rugac tylko dalej spacerowaliśmy już na smyczy, jedynie Gerald biegał luzem, ale on się bardzo pilnuje. A w sumie z Tośka mądry pies nie ganiał szukając bez sensu tylko jak nas z oczu stracił to do domu wrócił

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

chyba jeszcze nie wrzucałam rozliczenia bazarków:
124,40 [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215489-do-usunięcia-rozliczony-33-fanty-dla-doga-Luckiego.-StowDogiAdopcje[/URL]
159,20 [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215581-do-zamknięcia-rozliczony-na-szczęście-Luckiego-majteczki-kadzidełka-StowDogiAdop[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Witam.
Lucky zachowuje się dużo spokojniej. Czasami gdy wyjdę to cicho "płacze" jak to określają sąsiedzi. Na szczęście robi to tak rzadko i cicho, że nikt nie zgłasza już zastrzeżeń co do jego obecności w bloku. Okazało się, że przejawia zainteresowanie polowaniem na kaczki i chodząc wzdłuż rzeki fundujemy im wszystkim codzienną pobudkę. Z innymi psami zachowuje raczej poprawne stosunki. Raczej, bo są takie które wywołują u niego zdecydowanie negatywne emocje. Takie mijamy wielkim łukiem, lecz czasem to one wybierają inne bezpieczniejsze dla nich szlaki.
Próbowałem przekonać się jakie pies ma podejście do samodzielnego poruszania się bez smyczy. Eksperyment wykazał odmienne od mojego zrozumienie komendy "Aport". Okazało się, że prawidłowa interpretacja polega na rzuceniu kija, podbiegnięciu do niego, ujęciu w zęby i zmykaniu tak szybko i tak daleko bym nie mógł go dogonić. Po dłuższej pogoni udało się nam jednak ponownie ujrzeć na dwóch końcach tej samej smyczy. Obaj byliśmy z tego powodu bardzo zadowoleni, ale ja chyba bardziej.
Czasami Lucky trochę zwiedza różne zakątki naszego kraju. Poniżej kilka fotek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...