Jump to content
Dogomania

Psy które mnie kochały i reszta bandy


wilczy zew

Recommended Posts

Dzisiaj mieliśmy pierwszą spokojną noc.

Nasz wet pogadał z Kocykiem w poczekalni(nie było pacjętów). On gada,czochra psa a tu go pomaca,tam pomaca i pies zbadany.

Dalej bierzemy laremid i powinno być dobrze. Jeśli coś to mam dzwonić.

 

Jutro albo w czwartek idę Uszatkę zaszczepić.

 

Jaka okropna pogoda.

Link to comment
Share on other sites

Ten kapsel musiał być w czymś schowany,tak jak chowamy leki do przemycenia psom.

Dzisiaj omal nie doszło do tragedii. Uszatka prawie wypadla za okno a to 4 piętro. Była na parapecie zewnętrznym. Nie pytajcie o szczegóły. Cały czas jestem roztrzęsiona. 

Wizytę Kocyka u weta musimy przełożyć na jutro bo przy moim zdenerwowaniu,to nie pozwoli nawet spojrzeć wetowi na siebie.  

Link to comment
Share on other sites

Matko boska!!

 

 

Laremid się podaje w biegunce jeśli nie ejst to biegunka bakteryjna... znaczy skoro teraz jest ten niuforocośtam i on na bakterie działa to znaczy, ze możliwe że zupełnie od początku się źle trafiło... Uważaj na niego... moze ktoś u Was ten próbuje psy wytruć, kiełbasa z kapslami jak gdzies było z kawałkami szkła lub gwoździami. Moze spórbuj sie uspokoić i jednak idz dzisiaj z Kocykiem do weta. On tyle czasu już sie meczy z ta biegunką.... To jakies kurcze dziwne jest.... dostał jakieś antybiotyki, zastrzyki? CZy tylko ten laremid i teraz niufurocośtam... Ja przy Tazzmanie wiem, jak mu biegunka sama nie przechodziła po 2 dniach i po niufurocostam ew stoperanie to u do weta na zastrzyki... najdłuzej 3 dni zastrzyki dostawał jak się nazarł starego skwaśniałego makaronu w lesie :/

 

Biedny Kocyk no.

 

 

Uszatkę przemilczę coby już Cię nie denerwować.

Link to comment
Share on other sites

Kocyk na początku dostał antybiotyk na bakterie,który absolutnie nie pomógł. Pózniej dostał inny w zastrzyku,pastę i tabsy aby kontynuować w domu. To mu pomoglo a poźniej był nawrót i znowu dostał zastrzyk i takie na florę bakteryjną a następnie ten locośtam. Biegunka nie jest masakryczna. mój wet już skończył pracę a ja jeszcze cała jestem w nerwach. Ona waży 20kg,to cud że wyskakując zatrzymała się w poł skoku. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...