Jump to content
Dogomania

Psy które mnie kochały i reszta bandy


wilczy zew

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
13 godzin temu, wilczy zew napisał:

 

Już k9ntaktowalam się wcześniej z jednym mężczyzną a jutro zadzwonię znowu. Może zechce go wziąc do siebie i popracować z nim.

Eeeee i on sobie wypracuje psa... a później Glutek wróci do Ciebie i będzie to samo... Nie lepiej jak to Ty będziesz z nim pracować pod okiem tego kogos?

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Saththa napisał:

Eeeee i on sobie wypracuje psa... a później Glutek wróci do Ciebie i będzie to samo... Nie lepiej jak to Ty będziesz z nim pracować pod okiem tego kogos?

 

 

 

 

 

Mam takie samo zdanie ale to pierwszy pies z którym nie daję rady a sprawy zaszły za daleko. Mój stan zdrowia(depresja)bardzo utrudnia mi pracę z psem.

 

9 godzin temu, WATACHA napisał:

A to przy jedzeniu, czy w innych sytuacjach też?

 

Głównie gdy chodzi o jedzenie ale nie jego tylko moje i jeszcze mój materac.

Link to comment
Share on other sites

Jak śpię to spoko.

Klatka to nie jest rozwiązanie. Gościu podpowiedział mi pewien trik i stosujemy.

Dzisiaj było zamieszanie pod drzwiami bo Kocyk musiał szybko na dwór i właśnie wchodził ojciec. Zasłonił reklamówką wyjscie na klatkę. W reklamówce był chleb i salseson. Glutek capnął za reklamówkę i zerzarł salseson z torebką foliową a Kocyk nie zdązyl wyjśc. Miałam niezłe sprzątanie.

 

Kocyk ma straszną biegunke,takiej jeszcze nie widziałam. Idziemy dzisiaj do weta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...