Jump to content
Dogomania

Psy które mnie kochały i reszta bandy


wilczy zew

Recommended Posts

Szkoda Glutka... szkoda, ze nie udało się znaleźć dla niego pomocy i dać mu szansę...

 

Nic dziwnego, ze Kocyk schudł przecież to już trwa i trwa. Od połowy lutego! To cud ze schudł tylko 8 kg ile on wazył?  To już prawie dwa miesiące, raz lepiej raz gorzej ale chyba pora zacząć działać i trafiać. Kiedy macie te biobsję?

O 16.02.2016o12:25, wilczy zew napisał:

Kocyk ma straszną biegunke,takiej jeszcze nie widziałam. Idziemy dzisiaj do weta.

Link to comment
Share on other sites

O 11.04.2016o11:01, Saththa napisał:

Szkoda Glutka... szkoda, ze nie udało się znaleźć dla niego pomocy i dać mu szansę...

 

Nic dziwnego, ze Kocyk schudł przecież to już trwa i trwa. Od połowy lutego! To cud ze schudł tylko 8 kg ile on wazył?  To już prawie dwa miesiące, raz lepiej raz gorzej ale chyba pora zacząć działać i trafiać. Kiedy macie te biobsję?

 

Brakuje mi Glutka....

 

Kocyk ważył 39kg. Cały czas jest działanie! Dostał już wszystko co mógł dostać. Weci nie mają już dla niego leku... Wet od biobsji będzie dopiero w sobotę ale na sobotę chyba nie znajdę transportu.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, wilczy zew napisał:

Lek powinien zadziałać jeśli nawet jest błedna diagnoza a nie dziala.

To bez sensu... 

 

Ja mam wyrzuty sumienia z Tazzmanem... Przynajmniej rok żył z zapaleniem trzustki. Pojawiły sie obawy, wizyta u weta, pach instrukcja co robić i było dobrze. Gówno było. Tazzman miał zapalenie trzustki jak cholera przynajmniej przez rok, a zapalenie trzustki boli, bardzo. . Dopiero zmiana weterynarza pozwoliła go zdiagnozować. Do dziś sobie nie wybaczyłam tego w jakim musiał żyć bólu. Wyciągniecie go z tego stanu zajęło mi ponad rok. Co z tego, że to co robiłam pomagało na objawy skoro przyczyną było coś zupełnie innego. Jeśli diagnoza jest błędna to lek nie pomoże na to, na co ma pomóc tylko na to na co został przypisany - na błędnie zdiagnozowaną chorobę.

 

Mam nadzieję, że uda się zrobić biopsję. I uda się znaleźć w końcu przyczynę tego co się z nim dzieje. Ja nie pisze tego ze złej woli, po prostu się martwię.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za martwienie sie.

USG pokazało zmiany na jelitach i żołądku. Takie zmiany mogą być przy długotrwałej biegunce,zaburzeniu wchłaniania,robalach,początkowej fazie nowotworu. Robale wytłukliśmy-brak poprawy. Dobre wyniki wykluczają nowotwór. Ale dostał lek,który powinien pomóc i przy nowotworze jak równiez przy zaburzeniu wchłaniania- brak poprawy. Nie żałuję kasy na jego wyleczenie, pozadłużana już jestem wszędzie ale nie odpuszczam.

Pracuje nad Kocykiem trzech wetów.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...