Jump to content
Dogomania

Psy które mnie kochały i reszta bandy


wilczy zew

Recommended Posts

32 minut temu, AnkaG napisał:

Nie dałaś temu psu szansy... nic dla niego nie zrobiłaś...

I to jest mój ostatni wpis na tym wątku

 

Przecież nie wiesz co robiłam...co jest ważniejsze życie człowieka czy psa?

Łatwo jest pisać gdy nie jest się w takiej sytuacji. Czy kiedykolwiek pies z zębami skoczył do Twojej twarzy? Szarpał Twoje przedramie jak szmatę? A jego agresja narastała z dnia na dzień. Jeśli byłaś w takiej sytuacji,to dopiero masz prawo mnie oceniać!

Link to comment
Share on other sites

Wilcza  to może spróbuj nam wyjaśnić co zrobiłaś by dać psu szanse , bo dla mnie też to jest niezrozumiałe. Oprócz jakiś szczątkowych informacji my nic nie wiemy.i nagle piszesz , że pies uśpiony. Oczywiście broń Boże nie miałaś dać się gryźć psu, tylko nie bardzo chyba możemy uwierzyć, że zostało wszystko zrobione by spróbować psa uratować.

Link to comment
Share on other sites

Kontaktowałam się z osobami,które pracują z trudnymi psami. Od jednego pana usłyszałam,że to bardzo ciekawy przypadek i odezwie się jak prześle mu badania. Wysłałam badania ale cisza.

Badania wyszły dobrze. Jeszcze można było zrobić rezonans mózgu ale to poza moim zasięgiem finansowym.

Magda,ktora zajmuje się trudnymi kaukazami nie miała miejsca aby zabrać psa do siebie i spróbować pracować z nim. Moja praca nie dawała efektów. Po ostatnim ataku,który był bardzo groźny i mógł skonczyć się nie tylko dotkliwym pogryzieniem ale nawet tragicznie. Zalecila trzymanie psa w kagańcu,gdyż sposób ataku może zagrażać nawet memu życiu. Codziennie byłam z nią w kontakcie i relacjonowałam zachowanie psa. Stwierdziła,że nie rozumie jego zachowania,że zachowuje się jak by w jednym psie dwa siedziały.

Dostawał takie tabletki z mlekiem matki,to pozytywnie działa na psy ale nie na niego.

Agresja rosła z godziny na godzinę. Potrafił siedzieć spojżeć na mnie i skoczyć z charkotem. Nie skakał do nóg tylko na wysokość klatki piersiowej i twarzy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...