Jump to content
Dogomania

Psy które mnie kochały i reszta bandy


wilczy zew

Recommended Posts

Na kwadrans został sam i szczekał, i wył. On to robi do drzwi a nie okna. Jak jestem w pokoju,to też potrafi piskać pod drzwiami a wypuszczony lata po przedpokoju jak nakręcony a nie ma potrzeby wychodzenia.

 

8 listopada musi zostać z Uszatką na cały dzień. Jeśli będzie tak koncertował,to mogę wrócić tylko po to aby się spakować i zabrać Zgraję.

 

 

Chyba będę musiała założyć nowe konto na fb.

Link to comment
Share on other sites

Ja myślę ze zamykanie w pokoju nie sprawdza się. Bo co innego wyjść z domu A co innego kręcić się po domu i zabraniac psu dostępu do tego. Inka od razu wyje jak ja się zamknie w jakimś pokoju nawet jak jej się da znać ze to celowe. A w domu to luz. No mam nadzieję ze się ogarnie. Wychodz z domu i to przyzwyczajać do tego. Superman ok ale śnieżki rewelacja.

Link to comment
Share on other sites

Wtedy co wyje i leje to nie ma mnie w domu.

Na krótko zamykam a łażę bo jak ja do pokoju,to on też. Ja ja z pokoju,to on też.

 

Jest wiele profili na nicka i się nie czepiają. Jedna kobitka mi napisała,że pewnie ktoś mnie podkablował,że mam taką stronę. Ona też miała jazdy z fb.

Link to comment
Share on other sites

Temu kto pierwszy się zgłosi oddam psa i sukę sznaucera średniego,pieprz i sól.

 

 

To miał być spokojny piesek do ludzi i psów.

 

Jajecznemu szitcu chciał skopiować ogon (fakt nawet nie warknął ). Ja myślałam,że odgryzie mi trzy palce u lewej ręki. Zjadł mojemu ojcu do spółki z Uszatką ostatnie pół chleba.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...