Jump to content
Dogomania

Psy które mnie kochały i reszta bandy


wilczy zew

Recommended Posts

Witajcie :D  Zdrowie mi się pogorszyło i popsuł net,komornik zajął konto w banku,popsuła się lodówka i spaliły dwie żarówki energooszczędne. A ostatnio zaczęło boleć mnie gardło. Ale już jestem i będę robić wizytę przedadopcyjną :)

 

Widzę,że dogo znowu szwankuje...

Witaj, witaj :)

Dobrze, że już jesteś z nami  icon_syda.gif

 

..komornika mam od kilku lat na głowie i mam go w d.. icon_butt.gif  bo nic na to nie poradzę   ..cóż takie życie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wieje, wieje.

Ale gorzej, że może być mrozik w nocy już dziś, a jutro na pewno (przynajmniej na mojej wsi). A wczoraj wyniosłam dalie i kany do ogrodu, żeby sobie czekały na wysadzenie. A dziś te 50-60 doniczek muszę wnieść do garażu (a wyparkować auto, bo się nie zmieszczą).

 

A wzięłam z pracy robotę na całe popołudnie i wieczór, a może i noc...  (zaglądam sobie na dogo i fb, żeby odwlec chwilę kiedy trzeba będzie wziąć się do tej roboty, mam wiosennego lenia).

 

Ale miło Cię usłyszeć, pokazuj się czasem.

Link to comment
Share on other sites

Wieje, wieje.

Ale gorzej, że może być mrozik w nocy już dziś, a jutro na pewno (przynajmniej na mojej wsi). A wczoraj wyniosłam dalie i kany do ogrodu, żeby sobie czekały na wysadzenie. A dziś te 50-60 doniczek muszę wnieść do garażu (a wyparkować auto, bo się nie zmieszczą).

 

A wzięłam z pracy robotę na całe popołudnie i wieczór, a może i noc...  (zaglądam sobie na dogo i fb, żeby odwlec chwilę kiedy trzeba będzie wziąć się do tej roboty, mam wiosennego lenia).

 

Ale miło Cię usłyszeć, pokazuj się czasem.

 

 

 

 

To z doniczkami się pospieszyłaś.

 

Znam takie odwlekanie pracy :D

 

Z Uszatki robi mi się pittbul gdy jest na smyczy w towarzystwie Kocyka i awanturuje się przez okno jak widzi psa :(

Link to comment
Share on other sites

U nas też wieje zimnym wiatrem, nie wiosennym wcale...

 

Marako kochana, ciesz się, że masz okazję sie poruszać - toż to samo zdrowie tylko. ;)

 

Powinnam zmienić avatar ale nie mam odpowiedniej fotki.

To na co czekasz? Bo ja na fotki Twoich psiaków. :)

 

Uszatka odwagi nabrała przy Tobie. :) I jak ta wizyta wypadła, dobry domek może być?

Link to comment
Share on other sites

Marako straszliwą ilość masz tych doniczek :D

 

Żal mi wyrzucać zdrowych bulw, jak wykopuję jesienią. Wiosną zawsze połowę co najmniej rozdaję w pracy, jak przychodzi czas wysadzania, bo nie mam czasu sama tyle sadzić (na każdy krzaczek muszę odchwaścić teren, tak zarasta perzem, ostami i innym badziewiem nawet jak był w poprzednim roku uprawiany).

 

A w tym roku to dodatkowo będę musiała każdą roślinę ogradzać, bo miniatury wszystko niszczą (no i przyjdzie na świat olbrzymkowa szarańcza wkrótce).

Link to comment
Share on other sites

Żal mi wyrzucać zdrowych bulw, jak wykopuję jesienią. Wiosną zawsze połowę co najmniej rozdaję w pracy, jak przychodzi czas wysadzania, bo nie mam czasu sama tyle sadzić (na każdy krzaczek muszę odchwaścić teren, tak zarasta perzem, ostami i innym badziewiem nawet jak był w poprzednim roku uprawiany).

 

A w tym roku to dodatkowo będę musiała każdą roślinę ogradzać, bo miniatury wszystko niszczą (no i przyjdzie na świat olbrzymkowa szarańcza wkrótce).

 

 

 

Aaaaaaaaaa olbrzymkowa szarańcza <3

 

 

Wszystko przeczytałam ale to mi cały świat zasłoniło :D tj zasznupiło hahah

 

 

z ogrodem to jest robotyyyyyyyyyyyyyyyy ze az wow

Link to comment
Share on other sites

Uszatka omal nie złamała mi palca...

Dorwała starą skórę z boczku,którą ledwo wyciągnęłam bo miała ją prawie w przełyku. Wyciągnęłam i rzuciłam na trawnik i natychmiast musiałam skupić się na Kocyku. Był luzem i chciał lecieć na drugą stronę do szitcu. Dał się odwołać - mój kochany. Uszatka wykorzystała zamieszanie i dorwała się do tej skóry. Wyciągnęłam ją i rzuciłam na drugą stronę ulicy a ta durna poleciała za nią! Luźną smycz okręciła mi wokół serdecznego palca ale gadzinę utrzymałam. Z miejsca gdzie wyrasta paznokieć sączy mi się krew.

Link to comment
Share on other sites

To może ci paznokieć zejść...

 

A mój kolega z pracy jest na L-4, bo ma złamanie otwarte palca - bawił się z pieskiem próbował mu wyjąć z pyska piłeczkę (a to był moskiewski stróżujący...  Dwa dni wcześniej opowiadał mi o tym psie, jaki jest groźny, a jego lubi...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...