Jump to content
Dogomania

Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy


Nadziejka

Recommended Posts

[IMG]http://www.e-gify.com/gify/1997.gif[/IMG][IMG]http://www.e-gify.com/gify/1996.gif[/IMG][IMG]http://www.e-gify.com/gify/2033.gif[/IMG]Wszystkim czarodziejkom ogromnie sercem dziekujemy:multi::loveu::modla::modla::iloveyou::iloveyou::iloveyou::thumbs::thumbs:Myszce , Michelle , Gisuni [IMG]http://www.e-gify.com/gify/2033.gif[/IMG]wszystkim , wielu wielu ciotenkom sie klaniamy , Bruniulu cudny , badz szczesliwy jak nigdy:loveu::loveu::loveu:zdrowenka dla wszystkich i radosci:multi:ciociu Iljova:-(:-(:-(:iloveyou::glaszcze::glaszcze:sciskuniamy sercem ciebie , nie moglysmy sie wczoraj spotkac kochana

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']czarodziejkom ogromnie sercem dziekujemy:multi::loveu::modla::modla::iloveyou::iloveyou::iloveyou::thumbs::thumbs:Myszce , Michelle , Gisuni wszystkim , wielu wielu ciotenkom sie klaniamy , Bruniulu cudny , badz szczesliwy jak nigdy:loveu::loveu::loveu:zdrowenka dla wszystkich i radosci:multi:ciociu Iljova:-(:-(:-(:iloveyou::glaszcze::glaszcze:sciskuniamy sercem ciebie , nie moglysmy sie wczoraj spotkac kochana[/QUOTE]

dzięki Ewuniu, będzie okazja żeby się spotkać, będę znowu w grudniu.

Link to comment
Share on other sites

:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::laola::laola::laola::laola:Wspaniałe wieści!! Brunknku kochany bądź mega szczęśliwy i kochany przez swój nowy wspaniały domek (rezydencję) :)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie kochane cioteczki, już jestem, ominęło mnie wspólne świętowanie z Wami ale świętowałam przy telefonie i z moim TZ-em:)
Dzwoniłam chwilkę temu do Pani Janiny:):), u Bruncia wszystko w jak najlepszym porządku, był dzisiaj z Panią zwiedzać okolice, wczoraj płakał jak dziewczyny odjechały, ale chyba wie że to już jego docelowy domek, wszyscy Brunciem zachwyceni.
Zaraz wstawię fotki bo Pani Janina przesłała mi na maila, a potem Wam napiszę jak mi wczoraj Giselle4 adrenalinę podniosła

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza2']witajcie kochane cioteczki, już jestem, ominęło mnie wspólne świętowanie z wami ale świętowałam przy telefonie i z moim tz-em:)
dzwoniłam chwilkę temu do pani janiny:):), u bruncia wszystko w jak najlepszym porządku, był dzisiaj z panią zwiedzać okolice, wczoraj płakał jak dziewczyny odjechały, ale chyba wie że to już jego docelowy domek, wszyscy brunciem zachwycenia.
Zaraz wstawię fotki bo pani janina przesłała mi na maila, a potem wam napiszę jak mi wczoraj giselle4 adrenalinę podniosła[/quote]
prosze nie pisz
bo mnie ciotki zlinczują:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']prosze nie pisz
bo mnie ciotki zlinczują:):)[/QUOTE]
A tam napiszę za chwilę, nie zlinczują :loveu::loveu::loveu::loveu:
Ale najpierw proszę się zachwycać księciuniem. Pani Janina obiecała następne zdjęcia za kilka dni ze zwiedzania okolicy:)
A ja muszę wszystkich kochanym ciotkom na tym wątku pięknie podziękować za całokształt przedsięwzięcia jakim było uratowanie Bruna: za wpłaty na jego leczenie, transport, DT, za bazarki, za ogłoszenia, za obecność na wątku, Emiś, Michelle i Grażynce za wspaniałą opiekę, bez Was wszystkich nic byśmy nie zdziałały :loveu::loveu::loveu::loveu:

:laola::laola:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']O kurcze, niuniek ma dom:loveu: Mysza wie?[/QUOTE]
Wiedziała, Ninuś wiedziała bo wydzwaniała, no to teraz napiszę całą prawdę:diabloti:
Najpierw dzwoniłam do Giselle jak dziewczyny były dwadzieścia parę km od celu i umówiłam się że puszczą mi głucha jak wyjadą z powrotem, puściły więc dzwonię a Giselle mówi mniej więcej tak
"Myszko, wracamy razem z Brunem, w życiu nie zostawiłybyśmy w takim domu psa, porażka"
Mnie wszystko opadło, po pierwsze dlatego że jestem do zupy bo jeśli ja pozytywnie oceniłam ludzi po rozmowie tel, gnam dziewczyny kawał drogi, to jak tak się znam na ludziach to najlepiej przestać w ogóle dawać kontakt na siebie, no bo rozumiem że jakieś wątpliwości by miały, ale że taka totalna porażka. Coś tam wybąkałam do Grażki w stylu, że w takim razie ja się w ogóle nie znam na ludziach, a ta paskuda się śmieje i mówi "znasz się Myszo znasz, żartowałam, domek super, nie miałyśmy żadnych wątpliwośc" :mad::mad:i:diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...