Jump to content
Dogomania

Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy


Nadziejka

Recommended Posts

[quote name='Mysza2']Mają go gdzieś i cieszą się że ktoś go zabrał.[/QUOTE]
Mysiu, weźcie od nich zrzeczenie, żeby potem kłopotów nie było. Wiem to z doświadczenia :razz:

I jeszcze dopiszę, że od dzisiaj bardzo Wojciechów lubię:iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

A skoro właściciel tak się cieszy, ze pozbył się psa, to chociaż koszty za leczenie mógłby zwrócić, bo niestety złych wspomnień i ogromu bólu nikt pieskowi nie zabierze!

Ale jak znam życie, to nie ma co się łudzić, bo raczej nikt dziś nie wierzy " w garbate aniołki "!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Mysiu, weźcie od nich zrzeczenie, żeby potem kłopotów nie było. Wiem to z doświadczenia :razz:

I jeszcze dopiszę, że od dzisiaj bardzo Wojciechów lubię:iloveyou:[/QUOTE]

Próbuje skontaktować się z Panią która zgłosiła Ewci psiaka .......to koleżanka Ewci ....niestety ma wyłączony telefon.
Może zgodzi się podejść do tych ludzi i podpiszą zrzeczenie.....oby ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']A skoro właściciel tak się cieszy, ze pozbył się psa, to chociaż koszty za leczenie mógłby zwrócić, bo niestety złych wspomnień i ogromu bólu nikt pieskowi nie zabierze!

Ale jak znam życie, to nie ma co się łudzić, bo raczej nikt dziś nie wierzy " w garbate aniołki "![/QUOTE]

Cioteczko na temat właściciela krąży wiele wersji .....już sama nie wiem która jest prawdziwa :(:shake: Jego podobno była już żona też się wkrótce wyprowadza ....więc za chwilę będziemy szukały wiatru w polu .......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Cioteczko na temat właściciela krąży wiele wersji .....już sama nie wiem która jest prawdziwa :(:shake: Jego podobno była już żona też się wkrótce wyprowadza ....więc za chwilę będziemy szukały wiatru w polu .......[/QUOTE]

Bo takiemu, to należałoby sprawę karną za znęcanie się nad zwierzakiem wytoczyć, i zwrócić się do Sądu o nakazanie zwrotu kosztów leczenia.
Jakby poczuł, że mu kasy ubędzie, to wtedy by go to zabolało, i może następnym razem najpierw pomyślał, a nie celował w takie chucherko.

Ja na takiego paskuda, to normalnie nasłałabym coś na stylu firmy windykacyjnej, tylko w nieco innym wydaniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Dziewczyny brawo, uratowałyście mu życie taką akcją partyzancką;) Brawo, pies liczył się najbardziej, tak trzymać:):):) Dobrze, że oko do uratowania, a jak on się czuje, spokojny jest, nie tęskni czasem za tymi szpadlami, co go krzywdzili?????[/QUOTE]

Psiak jest mega ufny i wesoły ......choć rwał się z powrotem do tych potworów !!! :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']
Bardzo dziękujemy, poproszę Selengę albo Fiorsteinbock bo ja w tym temacie nie kumata jestem[/QUOTE]

Koniecznie poproś dziewczyny, są super! A allegro cegiełkowe, dobrze zrobione, daje naprawdę świetne efekty finansowe!
Jak się dogadacie poproszę na pw dane do zapłaty! :)

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek na ratowanie dwóch oczek - Brunia i Piracika po połowie. Na bazarku fajne duże ciuchy i inne różności :)

[url]http://www.dogomania.pl/threads/213602-Du%C5%BCe-ciuchy-DEATH-metal-i-ratowanie-dw%C3%B3ch-oczek-6.09.2011r.-%29?p=17521500#post17521500[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Jeżeli macie coś do wystawienia, to mogę zrobić z tego bazarek. Sonka zrobiła z naszych fantów i ona się tym zajmuje, a ja mam luz ;) Jeżeli ktoś ma fanty do podesłania to proszę zdjątka na [email][email protected][/email][/QUOTE]
Obiecałam fanty na bazarek, ale muszę je dopiero zrobić. To kwestia kilku dni. Jeżeli nie zdążę, to proszę zostaw wolny jeden post na moje fanty, ok?

Link to comment
Share on other sites

:shake:[quote name='Kapsel']Mysiu, weźcie od nich zrzeczenie, żeby potem kłopotów nie było. Wiem to z doświadczenia :razz:

I jeszcze dopiszę, że od dzisiaj bardzo Wojciechów lubię:iloveyou:[/QUOTE]
CIOTENKI WITAJCIE KOCHANEEEE! ja zadzwonie do znajomej , ktora do mnie leciala w spr pisia, i poprosze , czy moze podejsc z taka druga odwazna urocza dziewczyna - do tych ,,wlscicieli ,, bylych ....:shake::shake::-(co ta psina przezyla zlego - juz za nim
! .... cioteczki ja juz tam nie chce wlazic na te podworka ....:shake:albo razem pojdziemy...cioteczki - jak gadalam z baba ,,wlasicielka przez tel , to powiedziala ze ten pies wlasciwie nie jest ich , wiec mozna brac i ona sie cieszy , ze ktos wezmie , ona ma dzieci i przeprowadzke na glowie , i prace .... za chwilke zas mowi ze pies to nigdy nie byl ich , ze ktos zle powoedzial itd .....czarna rozp[acz poprostu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...