Jump to content
Dogomania

Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy


Nadziejka

Recommended Posts

[quote name='Martika@Aischa']Dziękujemy że jesteś z nami :) Zaglądaj do nas i do Bruna :)[/QUOTE]Dziś dorwałam się do kompa, bo syn wybył na zakończenie wakacji;)
Ale jak tylko będę mogła, będę zaglądała. Na pewno się uda Brunowi z taką ekipą jaką ma przy sobie!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karina R']Posłałam zdjęcia fantów dla Brunasia z opisem na maila ( [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ). Mam nadzieję ze się komuś spodobają na bazarku i je kupi, bo to były moje skarby ha, ha Życzę cioteczkom udanego popołudnia![/QUOTE]

Zdjęcia pościągałam. Dzięki Karina :) - chyba sama coś kupię ( już mam coś na oku). Jeżeli ktoś jeszcze coś ma, to bardzo proszę [email][email protected][/email] - będzie więcej :) czekam do jutra wieczorem i ruszam :)

I jeszcze raz zaproszę na Soni bazarek dla Bruna i Piracika
[url]http://www.dogomania.pl/threads/213602-Du%C5%BCe-ciuchy-DEATH-metal-ksi%C4%85%C5%BCki-na-ratowanie-dw%C3%B3ch-oczek-6.09.2011r.-%29?p=17530276#post17530276[/url]

Może by aktualne bazarki wkleić w pierwszy post??

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=darkorchid][I][B]Kochane!
Zadeklarowałam opłacenie cegiełkowego allegro!
Jeśli znajdzie się chętna ciocia, która zrobi bardzo proszę o kontakt na pw lub na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] w celu opłacenia. Poproszę kwotę i nr konta.
Niestety nie mam za bardzo czasu, żeby śledzić wątek! Ale jakby co piszcie na pw lub maila, ok?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=6][COLOR=navy]664 768 580- numer do cioteczki Emis do hoteliku[/COLOR][/SIZE]Ciotenki kochane witajcie :iloveyou::modla::modla:dzis porzyczylam szelki i obrozke dla niniusia na droge , aby kochaniutek nie uciekl , boc on wracal juz kilka razy tam ... w te swe rejony , jak jego wywozili ...diabli wiedza dokad wywozili:-(:-(:shake: pani Iwonka ze sklepu - te obrozke podarowala dla ninia.
Bruniulu kochany cudny:calus::thumbs:juz podaje numer do cioteczki Emis

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=green]Dziekuje wam sercem kochane mojeeeeeeeeeeeeee , ja bez was , to bym padla il eezala do wiosny [/COLOR][/SIZE]:thumbs::modla::sweetCyb::iloveyou::modla::modla::modla::modla:[quote name='Mysza2']mamy miejsce dla Bruna u Emiś :multi::multi::multi::multi:
Emiś ma mi tylko potwierdzić godzinę kiedy będziemy mogły go przywieźć[/QUOTE] moja janily nasze janiolyyyyyyyyy Brunusiowe!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']Zaznaczę sobie bidoka. Ciotki, jakie krople dostaje psiak?[/QUOTE]
Właśnie wracam z lecznicy od naszego wulkana energii:evil_lol: cioteczki on jest tak szalony że ledwo uszłam z życiem :cool3: dostanie zapas kropelek i instrukcje jak postępować z oczkiem ....został odrobaczony, zaszczepiony (wścieklizna), preparat na pchły i kleszcze ....jak widzi człowieka nie może wytrzymać aby nie okazać mu miłości i oddania ;)
Kochany z niego psiak :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Marticzko, a oko jak wygląda?

Kochani wpłynęło:
15 zł - Aneta T. z FB :loveu::loveu:
30 zł - Unixena :loveu::loveu:
100 zł - Andegawenka :loveu::loveu:
40 zł - Sarenka_87 :loveu::loveu:
30 zł - Bico :loveu::loveu:
50 zł - Iwstar58 :loveu::loveu:
10 zł Ajli :loveu::loveu:
30 zł Kapsel :loveu::loveu:

Kochane dziewczyny nie wiem jak Wam wszystkim dziękować za pomoc
Bela51 ma mi przywieźć szelki i smycz :loveu::loveu:
Z takimi cioteczkami to wierzę że damy radę :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Bruno już w DT u Emiś. Ma ładniutki kojec, nową budę z poduchą w środku. Kojce są na podłodze więc podkop nie wchodzi w rachubę.
Nie chciał się rozstać z lecznicą, panem doktorem i panią która się nim tam zajmowała. Piszczał do nich jak go zabierałyśmy. Ten pies pragnie człowieka jak niczego na świecie. Był bardzo smutny że go stamtąd zabieramy, najchętniej zostałby w lecznicy z nimi.
Oko jest o wiele lepsze, dostał wszystkie lekarstwa (antybiotyk, krople do oczu, tabletki na powtórzenie odrobaczenia) i w prezencie różne smaczki.
Przyznajemy się że część smaczków dostały inne psiaki u Emiś.
Został też dzisiaj zaszczepiony na wściekliznę
Zapłaciłyśmy razem za wszystko: pobyt, szczepienie, odrobaczenie, lekarstwa - 425 zł
Marticzka ma paragon to wstawi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...